ההחזרה היתה מרגשת מאוד

מירבי*

New member
ההחזרה היתה מרגשת מאוד ../images/Emo20.gif

היגענו לשם בבוקר, הרופא שלי קיבל את פנינו..התייעצנו לגבי מספר העוברים שנחזיר, החלטתי על 3, מסתפקת בתאומות..מאוד חוששת מהריון מרובה עוברים ומהסכנה הכרוכה בדילול עוברים, הרופא שלי חשב שזו החלטה נבונה. הפונדקאית שלי הביעה את רצונה שאהיה איתה בפנים בעת ההחזרה, בעוד אני מתלבטת איך לשאול את הרופא שלי אם זה בסדר מצידו, הוא מגיש לי ולה חלוקים ומבקש שנתלבש, התרגשתי מאוד, אמרתי לו שרציתי לשאול, לבקש, הוא אמר שזה ברור שאני אהיה איתה, הם הרי העוברים שלי, נכנסנו לחדר, הלב שלי הלם חזק כל כך שחשבתי שכולם שומעים אותו...כולם היו מאוד נרגשים, הרופא, האחות, הלבורנטית, הפונדקאית ובטח אני, ההחזרה היתה קלה מאוד...גם עכשיו כשאני נזכרת בזה דמעות חונקות אותי... וזהו..זה מאחורינו..נשארנו בבי"ח שעתיים...פינקתי אותה כמה שאפשר.. התחושה היא טובה ומיוחדת מאוד.. מאחלת לכולכן בהצלחה ענקית
מירבי*

למרות כל המריבה שהיתה ביננו...

הצלחת לגרום לי להזיל דמעה...יו אני כל כך נרגשת בשבילך.. את יודעת זה היה כל ענייני מההתחלה להגיע לקטע הזה של האושר של אתה אשה ביום שאני אלד לראות את האושר בעיניה שיש לה ילד\ה או שנים אפילו שלה..הכאב הזה ההשתוקקות הזו לילד ...זה היה כל העניין שלי נכון שהעניין הכספי חשוב...אבל מלחתחילה ציינתי זה עניין עם המון רגש והבנה ואני הבטחתי לאשה הנהדרת שאני יעשה את התינוק שהיא תלווה אותי בכל שלב של בדיקה החזרה וכל מה שלא יהיה...לתת לה את התחושה המלאה להרגיש עד כמה שאפשר קרוב לילד\ה שלה. דרדסית

נמשושה

New member
יווווווו.......מזכיר לי נשכחות

אני מחזיקה אצבעות, מירבי.... ונתנו לך להכנס איתה, ממש מעולה. החזקת לה את היד? נשמע לי שהיא היתה ממש רגועה ומקסימה (בכל זאת, שלא כמונו, זו פעם ראשונה שלה.)

אולה *

New member
מירבי!!!!

המון בהצלחה! מקווה שלא תצטרכו לחזור על הפעולה ותקבלו תאומות בעוד 8.5 חודשים.
אולה

נונה33

New member
יווווווו מירבי!!!!!!!../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

איזה יופי!!! איזה מגניב!!!! אתם אחרי!!! איך את נשמעת שלווה!!!!! ככה את במציאות???????..... רגועה כזאת גם במעמד כזה???????. אותי בטח יכניסו לשם על כסא גלגלים עם עירוי של חומר מטשטש!!!!! רק מלקרוא את ההודעה שלך נפל לי הלב!!!!! איזו התרגשות ופחד!!!!! לא היו לך ברגע האחרון מחשבות אולי לא כדאי???????. אולי יחזירו לך במקום לה?????( בגלל שילדת פעם אז יש סיכוי) מה אני אגיד לך- כל הכבוד!!!!! בהצלחה!!!!!!!ושזו הפעם הראשונה וה א ח ר ו נ ה !!!!!!! נונהההההההה מחפשת מי יבוא לנגב לה את הדמעות!!!!!!!

תגידי מירבי מתי הבדיקה..בטח את

במתח...מחזיקה אצבעות...אני כל כך מתפללת שאצלי זה ילך בהחזרה הראשונה גם אני די מתוחה ממה יקרה. דרדסית

מירבי*

New member
הבדיקה מתוכננת ל-28 בחודש

אני חושבת שנקדים אותה ביום או יומיים, היא לא קיבלה כוריגון כך שזה לא משפיע על התוצאה. יום טוב מירבי*

עופריתי

New member
וואו, שמחתי לשמוע ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

זה ממש מרגש אותי מה שכתבת כאן. שמחה בשמחתך. מאחלת לך המון בהצלחה ומחזיקה לך אצבעות. שבוע טוב לך לכולם, עופרית.

ינסון

New member
יקרה

הרבה הרבה בהצלחה... ומעכשיו רק הודעות משמחות...... יונת

מירבי*

New member
תודה יונת...בתנאי שזה גם אצלך..../images/Emo24.gif

רק הודעות משמחות..עשינו עסק..
. מה שלומך יונת, איך אתם מתקדמים? בהצלחה מירבי*

ינסון

New member
עשינו עסק

הי מירבי, רק שאני לא מבטיחה שאני אצליח לקיים את הצד שלי בעסקה! אין ממש התקדמות, חיכיתי לסיום סבב המוקפאים (תירוצים תירוצים) ורק השבוע קיבלנו את הטפסים .. הם משום מה הלכו לה לאיבוד והיא שלחה לי אותם שוב. אז אנחנו מתמקדים בנושא בסוף השבוע ונלמד את הטפסים ו..נראה. בינתיים... אני מתבוססת בין ייאוש לעוד יותר ייאוש...אבל החלטתי שבסוף זה יהיה בסדר .. איכשהוא!!! אני אחזור אלייך עם שאלות, אחרי סוף השבוע, במידה ויהיו... אני מחזיקה לך אצבעות חזק חזק...ועוד יורת מזה גאה בך על הנחישות...יונת

א י נ ס

New member
יונת, הכל יהיה בסדר. את תראי../images/Emo151.gif

אני קוראת שעברתם פאזה. כל הכבוד על האומץ, הנחישות וההחלטיות. מירבי המופלאה, מלאכית שכמוה, ועם ימבה אינפורמציה, עוזרת ומלאה ברעיונות אפילו בנושאים רחוקים ממנה (כמו לי עם תרומת הביציות, היא הפנתה אותי לאפיק מסוים) הצלחה בכל אינס

למעלה