ההימור למשחק של מכבי תל אביב

Flickerman

New member
ההימור למשחק של מכבי תל אביב

במשחק הקרוב, של מכבי תל אביב, נגד ראשל"ץ יתכנו שלושה תסריטים בלבד, אשר כולם תלויים ביכולת של מכבי תל אביב, מכיוון שראשל"ץ תמיד נחשבה קבוצה חלשה ועדינה. גם במשחק של המחזור הראשון, ראשל"ץ הפסידה כזכור 1-2 למ.ס אשדוד (בואנה זה נשמע כמו: מס הכנסה אשדוד). מכיוון שראשל"ץ מציגה יכולת בינונית, והתוצאה תיקבע בד"כ ע"י יריבותיה, שלושת המצבים הם יהיו לפי יכולת מכבי תל אביב בלבד: מצב 1 ------- מכבי תל אביב באה ברצון לדרוס ולשפר את הרושם הבינוני שהותירה אחרי מכבי פ"ת. ראשל"ץ קולטת זאת ועושה במכנסיים. כבר ראינו שבמצב כזה, בשנה שעברה, זה נגמר בעשיריה מהממת. הפעם, באותה יכולת, אהיה יותר צנוע ואציע אפשרות של "רק" 7-0 או 6-0 למכבי תל אביב. מצב 2 ------- מכבי תל אביב תמשיך ביכולת הבינונית של השבועות האחרונים. היא תבוא לגמור את המשחק מהר וללכת הביתה. במקרה הזה, תוצאה של 3-0 או 4-0 היא יותר ריאלית. מצב 3 ------- המצב שראשל"ץ מתפללת אליו. מכבי תל אביב באה מנומנמת, און רוצה לשמור רגליים לקראת חמישי הבאה נגד דינמו זאגרב. ראשל"ץ מנסה להפגין שרירים. זה יגמר ב 1-0 למכבי תל אביב. יש לציין שאינני חושב שיש סיכוי כלשהו שדווקא ראשל"ץ תבקיע לנו שער, כי ראינו שקבוצות רמות דרג יותר ממנה לא הצליחו להרשית נגדנו (ראה הפועל חיפה ומכבי פ"ת).

Kgt1

New member
מבחינתי כמובן מהפה שלך לאלוהים...

אבל לא הייתי מזלזל... ההפסד של ראשון נגד קבוצת עיר מגוריי מלפני שבועיים הפתיע אותי מאוד: חשבתי לפני העונה שהרכש שראשון עשו הוא מהיותר רציניים בכל ליגת העל ושהשנה הם יהיו קבוצת מרכז טבלה... המשחק נגד אשדוד היה חלש מאוד מבחינתם והם הפסידו בצדק אבל זה היה בסך הכל משחק ראשון וכמו שאנחנו ניצחנו משחק רע הם הפסידו אותו והכל יכול להשתנות... ראשון הייתה בדרך כלל לא אחת מהקבוצות שהסתדרנו איתן הכי טוב בליגה (אולי עד השנה שעברה) ואני אלך על תוצאה סבירה בהחלט של 2:0 לצהובים... בכל מקרה יכולת טובה של השחקנים והכל יהיה בסדר... צהוב עולה ונתראה בראשון המשחק מתחיל ב17:00... לא לאחר...

נגד ראשון..

זה לא צריך להיות קשה כל כך... מכבי קבוצה חזקה ראשון קבוצת תחתית מכביצריכה לצאת עם ניצחון הימור שלי 2-0 למכבי

moonch

New member
זה באמת לא היה צריך להיות קשה

אבל זה היה לצערי.

למעלה