ההסתה החלה" שלום עכשיו " וירוס טוען הכלומניק

קדימה אמרה ואומרת כל הזמן את אותו דבר ולכן

לא נכנסה לממשלה ,מי ששיקר לבוחריו זה אותו אחד שקבע שלעולם לא יכיר ב2 מדינות ,ולכן קדימה לא נכנסה לממשלה ,לאחר ששיקר את בוחריו ,ראינו שהוא הולך בדרך קדימה ,ולא רק אלא בדרך השמאל . בכל מה שקשור לראייה ולתוכנית המדינית קדימה ומפלגות השמאל כביכול אמרו ואומרים כל הזמן מה צריך להיות לשיטתם ,ואומרים ואמרו לכל מנהיגי העולם . אני לא בחרתי לא בגלל שאני לא מאמין לאף אחד ,היו כאלו שהאמנתי להם ,אלא מכיוון שאני מאמין שמי שמצביע מצביע "לגופה" לצערי אני מאמין באמונה שלמה ,שהישות הזו שאני בכלל לא קורה לה מדינה ,לא תמשיך להתקיים ,כך שאני לא הצביע "לשודדי הגופה " ולכן לשיטתי אני לא מנותק מהמציאות אלא מחובר לה מאוד .וההעמדה שלך שהפוליטיקה היא אומנות האפשר מתאימה לך ולא לי . ישנם מנהיגים בעולם" שתוכם כברם" אחד מהם הוא אובמה ,גם באנגליה ובעצם בגרמניה וסקנדינביה ,המנהיגים לא משתמשים בביטוי העלוב שלך ,הגועל נפש הוא פה . אני דורש ממנהיג לאמר לעם את האמת כל הזמן ,תרבות השקר שאתה מאמין בה היא לא נחלתי מצטער ,ואגב אחת הסיבות העיקריות להרס המדינה ,היא שהכול מתחיל מלמעלה ,ואנשים כמוך מעריצים אותם על כך . ואז תרבות האומנות הפוליטית שלך מחלחלת למטה ,ואז יש העלמות מס למשל ,כי אומנות הפוליטיקה שלך ,גרמה לשמאלן התבוסתן לבטל מעמ על פירות וירקות ,כאשר הוא יודע שיש העלמות מס אדירות ,אבל מה ?צריך את השוק נכון ?אז נעלים עין אחלה אומנות זו . שמע דרכי לא דרכך ,ודרכך לא דרכי ,אם אני נהנה להביך שקרנים ורמאים ?אז כן .לעונג לי לשמוע ולקרוא את תגובותיהם של בוחריו ,איך הם מתפתלים מקללים מנבלים את פיהם . ואגב ליבני היא לא פוליטיקאית "כמוהם " היא שונה היא דוברת אמת ,ופיה וליבה שווים ,היא לא שקרנית !ו וזה לא נכון שבכירי קדימה תבוסתנים ,הם הודיעו כתבו אמרו ונאמו על 2 מדינות ,על הגושים שישארו ,כמובן שלבסוף בחילופי שטחים וכל מה שכבר כתבתי לך בחילופי הדברים ביניו ולא אחזור יותר על כך . אני תוקפ את נתניהו כי הוא שקרן ,הוא נותן יד להעלמות מס ,הוא לא מוסרי ועוד אם אשת איש ,הוא החליף 3 נשים ,הוא מבחינתי בכלל לא אישיות מנהיגותית ,הוא לחיץ ,הוא נכנע כל הזמן ,לא מפגין קצת עמידה על עקרונות ,ופחדן ץ תבוא תנאם לאומה תגיד אני מקפיא התנחלויות לתת צאנס לשלום ,אני הולך לפיתרון איזורי של 2 מדינות ל2 עמים ,בצורה נחרצת ואמיצה ,גם כנגד השוק ,אבל נתניהו ?יש לו אומץ לכך ? ולכן אני נהנה להשפיל אותו ואת בוחריו ,ואני לא צבוע הוא צבוע הפחדן הזה .

מה היו עמדותיהם של לבני, רוני בר און,

צחי הנגבי, אהוד אולמרט, רוחמה אברהם ושאר יוצאי הליכוד בקדימה לפני בחירות 2003? (לא ציינתי את מופז, כי אם אני זוכר נכון, שרון צירף אותו לאחר הבחירות והוא לא היה חלק מרשימת הליכוד ב 2003, אבל אולי אני טועה) כששרון הציג אז עמדה בלתי מתפשרת, האם לבני הציגה עמדה אחרת? אני יודע, לא נעים לשמוע זאת - אבל כל מייסדי קדימה שפרשו מהליכוד, שיקרו לבוחריהם בהיותם בליכוד. גם לבני. אני לא מאמין בתרבות השקר - זו עובדה. וכתבתי במפורש שאני לא מעריץ, ולא בוחר מתוך הערצה. אני בוחר ברע במיעוטו. אי בחירה לא תשנה תרבות זו. ומכיוון שאינני פוליטיקאי, אינני יודע כיצד אתה יכול לדבר על "אומנות הפוליטיקה שלי". בכל מקרה אומנות הפוליטיקה הזו, שלא מתאימה לך, היא זו שיצרה את קדימה. איך שלא תסובב זאת.

אחת הסיבות לפרישה מהליכוד היא חוסר המעש

וחוסר דרך ועוד דברים אחרים ולא נפתח ,אז מה רע בזה ?אגב בתוך הליכוד היו רבים שחלקו על הדרך המדינית או על" הלא דרך "של הליכוד ומזמן עוד בליכוד הבינו שצריך לעשות מהפך מחשבתי . ואתה ראית שהעם לא טיפש וקדימה ניצחה את הליכוד למרות מה שכתבת ולא בכדי .ובהקשר לאומנות הפוליטיקה אתה הזכרת זאת לא אני ,ואני כתבתי את דעתי על מה יצא חרונך ? טוב ידידי מכל מקום נעמת לי מאוד ,אני נהנה להחליף איתך דעות ,דבריך דברי טעם ,אני מקווה שהסברתי עצמי בצורה הברורה ביותר ,ללא התחמקויות ,הבנת אותי טוב ,לא הבנת עוד תבין

חלק מירושלים?

שמע, אתה עושה שרות דב לקדימה. אתה לא מייצג את עמדותיה. אתה הגבת לי כאילו אני איש ימין, מצביע ליכוד, תומך נתניהו. אבל פיספסת. אני כבר ציינתי בעבר (גם בפורום הזה וגם בפורום הליכוד) במי בחרתי בבחירות האחרונות - בקדימה
. קדימה היא המפלגה הימנית ביותר שאי פעם בחרתי בה. אתה מנסה להציג את עמדות קדימה כאילו הן זהות לעמדות מרצ. אבל לא זה המצב. אביא לך ציטוטים נבחרים ממצע קדימה מתוך האתר שלה: "קביעת גבולותיה של ישראל תעשה במסגרת הסדר הקבע ועל בסיס העקרונות הבאים: 1. הכללת אזורים נדרשים לביטחון ישראל. 2. הכללת מקומות קדושים לדת היהודית וחשובים כסמל לאומי ובראשם, ירושלים המאוחדת, בירת ישראל. 3. הכללת מקסימום מתיישבים יהודיים בפועל, בדגש על גושי ההתיישבות." שים לב, מה כתוב על ירושלים ושים לב שאין אזכור של חילופי שטחים. גם לא של הסכם ז'נבה. ובקשר להסכם ז'נבה: ""שתי מדינות לאום"- ההסכמה של ישראל להקמתה של מדינה פלסטינית מותנית באופן מוחלט בכך שמדינה זו היא הפתרון הלאומי המוחלט והשלם לכל הפלסטינים באשר הם, לרבות הפליטים. לפיכך בכל הסדר לא תותר כל כניסת פליטים פלסטינים לישראל." לא תותר כל כל כניסת פליטים פלסטינים לישראל. ראה גם מה כתוב על "כל הפלסטינים באשר הם" והפתרון הלאומי המוחלט והשלם לגביהם. יש אפילו פרק שלם שכותרתו: "מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית". אז מדינה יהודית זו לא המצאה של נתניהו... ופרק זה מדבר גם על "שוויון זכויות והזדמנויות, כמו גם שיוויון חובות, בין אזרחים יהודים וערבים בישראל הם צורך חברתי וחובה דמוקרטית." - כמו גם שיוויון חובות... מדוע "הכמו גם" הוסף? בתמימות? נו, אז הקפאת בניה בירושלים זו באמת דרך קדימה? יש לי הרגשה שאני מייצג את "דרך קדימה" (אם הקישורים שהבאתי מייצגים דרך זו, ולא מה שאתה כותב שזו דרך קדימה) קצת יותר ממך...

קודם כל אני לא מייצג את קדימה ,אני בניגוד אלי

בכלל לא הצבעתי בבחירות האחרונות .ברור שירושלים תשאר מאוחדת אבל שם לב ,שילטונית מה ששייך ליהודים יהיה בידי היהודים ,ומה ששיך לערבים יהיה בידי הערבים ,אבל העיר עצמה לא תהיה מחולקת . לגבי הגושים כבר כתבתי לך שישבו שם כמה שישבו ,בתמורה חילופי שטחים מה לא ברור ? לגבי "הסכם זנבה " הליכוד בדרך לביצועו בתמיכת כל המפלגות כולל הערביות למעט ימין אמיתי . לפני משא ומתן אין לדבר על חילופי שטחים כמובן ,אבל ישנם דברים ברורים ,לקחת חלק תתן חלק בחזרה ,זה מה שיהיה בין אם כתוב או לא כתוב . מי אמר שתותר כניסת פלסטינאים לתוך הקו הירוק ?אולי כמה אלפים כך מדברים ,איך אומרים" רצון טוב מצידינו " אתה לא רוצה מדינה יהודית ודמוקרטית ?כולם רוצים אז מה ?מה הקשר בין רצונינו ,לכך שגם הפלסטינאים יכירו בזה ? לגבי שיוויון חובות וזכויות ,תגיד ?בין היהודים פתרת כבר את בעיית השיוויון ?החרדים שמעולם לא שרתו בצהל הם שווים לבנינו שנופלים ונפצעים למען המדינה ,והיהודים הנהורים שלנו נותנים יד לכך ?והם מקבלים זכויות מלאות המנוולים ללא חובות . ולגבי הקפאת הבנייה ?מה לא ברור לך ?קדימה בעד פינוי כל ההתנחליות שאים גושים ,אז ברור שמתחילים בהקפאה ואחר כך שלבים נוספים ,בהתאם להסדרים שיהיו . ושוב אני לא קדימה ,ולא אחורה ,אני נגד שקר כזב ורמיה ,ונגד אלו מטעם שמגינים על השקרנים .

יפה שאתה נגד שקר, כזב ורמיה...

אבל אתה מנותק מהמציאות. שקר, כזב ורמייה, לצערי, הם חלק בלתי נפרד מהפוליטיקה. מהפוליטיקה של הליכוד, מהפוליטיקה של קדימה ומהפוליטיקה של העבודה וגם של חלק מהמפלגות הקטנות. הביטוי הבולט ביותר לשקר, כזב ורמיה הללו היה: "דין נצרים כדין תל אביב". גם אז יצאת בכזה שצף קצף נגד השקר, כזב ורמיה? או שרק מנתניהו (בגלל שאתה מעריך אותו יותר מאת שאר הפוליטיקאים
) אתה מצפה לאמת, טוהר ויושרה?

אני שונא את שרון בתור מדינאי פוליטיקאי ,

ןהערצתי אותו בתור איש צבא .גם בגין שיקר ,כאשר אמר" אף שעל "ולבסוף יצר את התקדים של פינוי התנחלויות ושטחים .לגבי נתניהו אם אני משווה אותו לשרון או לבגין או לרבין ,אז טוב בזבזתי כבר מספיק זמן עליו . אבל מדוע מפלגות כמו העבודה ,קדימה ,מרץ ,הערבים אומרים אמת לגבי פיתרון מדיני ,והשקרן משקר !אז כתבתי כבר רבות על תרבות האיש ששיקר גם את אישתו השלישית . ובכלל אדם שנפל 3 פעמים אם נשים ,לא נראה לי שיכול לנהל מדינה .למזלו יש לו את פפא ברק ,שלדעתי יגנוב לו את השילטון בסוף . ויש לי עוד על נתניהו אם תרצה ........................................................................................................

ATAF151

New member
אסור להסכים לכניסה ערבית לתוך הקו הירוק

על דבר אחד עלינו לעמוד באופן חד משמעי וללא פשרות והוא שאנחנו אמנם ניסוג מהשטחים ונקים לראשונה בהיסטוריה מדינה פלשתינאית, אבל לתוך הקו הירוק המצומצם לא יכנס אפילו ערבי אחד חדש כתושב המדינה. ברגע שנגמגם בנושא ונסכים לכניסה מוגבלת, יהיו אי הבנות והאשמות לאי כיבוד ההסכם והם ירצו עוד קצת ועוד קצת, ולא נגמור עם זה. הצד השני חייב להבין שלא יתכן גם להקים מדינה פלשתינאית וגם להכניס תושבים פלשתינאים חדשים דווקא לתוך הקו הירוק. עוד מילא שהם מתנגדים להעברת ישובים ערבים למדינה שלהם כפי שליברמן מציע, אבל להביא לפה עוד תושבים ערבים זה כבר לא מקובל ולבני דוחה את זה באופן חד משמעי ועקבי.

אפרופו ערביי ישראל....

"ח"כ אחמד טיבי נפגש עם נשיא ארצות הברית לשעבר ג'ימי קרטר ומסר לו מסמך עבור הנשיא אובמה המתאר את מצב המיעוט הערבי בישראל. במסמך ביקש ח"כ טיבי להקצות לפחות 20% מכספי הסיוע האמריקני האזרחי לישראל עבור האזרחים הערבים. "האפליה נגד הערבים בישראל היא ממוסדת והגיע הזמן שכולם, לרבות הנשיא אובמה, ישימו לב למצב המיעוט הערבי המופלה לרעה", אמר טיבי. " (מ YNET) אחמד טיבי הוא חבר בבית הנבחרים הישראלים - יש אפליה ממוסדת? בדיוק בשביל לשנות זאת הוא נמצא בכנסת, לא? פניה כזאת לנשיא ארה"ב תוך עקיפת הגורמים הרשמיים שמייצגים את מדינת ישראל, מעידה בדיוק על הצורה בה אחמד טיבי, חברי כנסת אחרים מהמפלגות הערביות וכן בוחריהם, מתייחסים למדינת ישראל. זה מתחיל במכתב על אפליה ממוסדת ובקריאה ל"כולם, לרבות הנשיא אובמה", לשים לב למצב המיעוט הערבי המופלה, וזה יכול גם להגיע לרצון להכרה בינלאומית בדרישה לאוטונומיה ואולי אף יותר מכך. למי שמרגיש מופלה במדינה דמוקרטית יש שתי דרכים להתמודד עם האפליה - או לשנות מבפנים או לחפש מקום טוב יותר. אזרח מדינה דמוקרטית (ועוד חבר בית הנבחרים שלה) שמנסה לשנות אותה באמצעות פניה למנהיגי מדינות אחרות, מביע אי אמון באותה מדינה. אם אחמד טיבי ועמיתיו מעוניינים בבניית אמון - שיראו זאת בפעולותיהם, בינתיים הם מראים ההיפך.

ATAF151

New member
זה ברור

אחמד טיבי כמו רוב ערביי ישראל מעוניינים בחיסולה של מדינת ישראל, ובמקרה הטוב הם מוכנים לאפשר קיום של אזרחים יהודיים בתוך מדינה ערבית. אגב, הפניה הזו שלו מאוד מוזרה כי הסיוע האמריקני ניתן כמעט כולו כסיוע בטחוני ולא כסיוע אזרחי.

מעולם לא שמעתי מנהיג ערבי ישראלי שמצהיר שהוא

רוצה בחיסולה של ישראל ,ומי שכן שמע שיביא לי הקלטה ,אני יודע על בדווים דרוזים ,וגם ערבים שמשרתים בצהל ,ואף בשירות לאומי ,הפחד הגלותי הזה ,כאשר אתה חי במדינת ישראל ,הוא שאריות של השואה ,אבל תשתחרר , במלחמת ששת הימים גברנו על 7 מדינות ערב ,מלחמת יום כיפור למרות ההפתעה הגענו 100 קמ מקהיר .רוצה לאמר שהפחד שלך מערביי ישראל מוגזם ולא נכון . עדיף שתתרכז "במלחמות היהודים" שקרבות ובאות . אגב גם במלחמת יום כיפור ,וגם ששת הימים ,ובכל המבצעים של צהל בלבנון ,הראשונה והשנייה ,ועופרת יצוקה ,ערביי ישראל לא דקרו אותנו בגב . אני יכול לאמר לך כאשר עם ישראל היה מגוייס למלחמות הגדולות ,ערביי ישראל הביאו סחורה לבסטיונרים שכאמור לא נלחמו ,הם נהגו באוטובוסים באגד ובדן .הרופאים הערביים בבתי החולים טיפלו בפצועינו ששבו משדות הקרב ,ואגב גם היום כ40 אחוזים אם לא יותר מהרופאים בעין כרם הם ערבים . כאשר לא תפלה אותם ותתן להם שיוויון זכויות תקבל מהם תמורה ,ברור שישנו מיעוט קיצוני ,כמו שייכים מסויימים ,וכל מני רעות חולות ,אבל יש גם יהודים כאלו ,כמו למשל אלוט שהסיתו כנגד רבין ,והרוצח שלו שכידוע לא היה ערבי .

ATAF151

New member
לא מדובר במיעוט

קודם כל ברור שאני לא כולל את הדרוזים. לפי כל סקר שנערך, הערבים הישראלים תומכים באופן קבוע בעמדות של אויבינו באשר הם ומתנגדים לעמדות הישראליות, שוב ושוב נשמעות ממנהיגיהם הנבחרים הצהרות בדבר תמיכה בחיזבאללה, בחמאס, בסוריה וכדומה ושוב ושוב הם מנסים לשדל את הקיהיליה הבינלאומית להחרים את ישראל ולהטיל עליה סנקציות. אפילו הערבי הכי מתון שממש מתנגד להרג חפים מפשע, תומך למשל במימוש מלא של זכות השיבה שיביא אלינו מיליוני פלשתינאים לתוך הקו הירוק, ואותו ערבי מתון תומך בביטול הגדרת המדינה כמדינה יהודית, שינוי ההמנון הדגל וכדומה. במילים אחרות גם הערבים הישראלים המתונים תומכים בהפיכת מדינת ישראל למדינה ערבית. אגב, אתמול קראתי מאמר של יוסי ביילין שמספר איך בתקופת שלטון השמאל והיותו סגן שר החוץ של פרס, הוא ניסה בכל כוחו לשדל ערבים ישראלים להיות צוערים ולייצג את ישראל בחו"ל (וזה בזמן שישראל פעלה נמרצות למען השלום והסכם אוסלו), והוא בקושי הצליח לשכנע כמה ערבים להצטרף לקורס אולם גם הם פרשו באמרם שהם לא מסוגלים לייצג את ישראל, ולא מסוגלים לשבת בבניין שבראשו מתנוסס דגל המדינה והם פרשו למרות נסיונות נמרצים מצידו של ביילין לשכנעם להישאר.

זה מראה לך עד כמה ערביי ישראל מיואשים שהם

נאלצים לפנות לעזרה חיצונית ,כי אצלינו בכנסת מי סופר אותם בכלל ?רק רבין זל ספר אותם ,רק רבין הגדיל להם את תקציב החינוך ,שווה ערך לתקציב הביטחון ,לא כולל סיוע חוץ . וכאשר הבסטות עלו לשילטון ,הדבר הראשון שהם עשו ,זה לקצץ בחינוך שזה אופייני להם ,ולכן אם טיבי מתכוון למשל לנחשלות של ערביי ישראל ,יש צדק בטענתו ,רבין הבין זאת ,הוא הבין שדרך החינוך יהיו אנשים משכילים יותר ,מקצועיים יותר ,ויכלו לתרום למדינת ישראל . וזו דוגמא אחת להבדל בין מפלגת הבסטות ,למפלגת העבודה דאז בראשות רבין זל ,ואם אתה חושב שאין אפלייה כלפי ערביי ישראל אז אתה לא רוצה לראות זאת ,אגב אם מפלגת הבסטות מתנהגת לאתיופים בגזענות ,על אחת כמה וכמה שתתנהג כך גם לערבים .

ATAF151

New member
אכן יש אפליה והיא תשאר

לגבי תקציב החינוך אתה צודק ב 100%, ברור שהוא צריך להיות בראש סדר העדיפויות וכל הכבוד לרבין שהגדיל אותו. אבל גם הערבים וגם היהודים צריכים קודם כל לעשות את מירב המאמצים בעצמם, וראש את הישוב פורידיס שלקח את עצמו בידיים ונסק תוך שנתיים מהעשיריה האחרונה בבגרויות למקום שלישי בארץ כאשר הוא עובר ישובים עשירים בהרבה. כל עוד יהיה סכסוך דמים קשה ושנאה קשה בין העולם הערבי ליהודי, וערביי ישראל באופן טבעי תומכים באחיהם הערבים, האפליה של הערבים תמשך. זה לא אומר שחייבים להפלות אותם בכל תחום ובכל מצב, אבל שיוויון מלא לא יכול להתקיים בתנאים כאלו.

סליחה האתיופים בפתח תיקווה הם ערביי ישראל ?

אתה בוודאי שמעת מה קורה שם ,גזענות בוטה מגעילה !עם שמתנהג כך לבניו שמשרתים בצהל ותורמים למדינה והם יהודים,אז זו "גנטיקה "וזה בכלל לא קשור לתמיכת הערבים באחיהם . העם המגעיל הזה שחי פה הוא" גזען " וכולם נגד כולם ,חרדים אשכנזים מול חרדים מזרחיים ,העם הזה הוא "גזען גנטי " ורבין הבין זאת ,הוא הבין שאם לא תהיה אפליה למשל בחינוך ,הערבים יתרמו למדינת ישראל ,ורק אנו נרוויח מכך .

ATAF151

New member
האתיופים זה סיפור אחר לגמרי

עם האתיופים אין בעיית גזענות אלא יש בעיה של איך מתנהגים עם אוכלוסייה חלשה. מצד אחד יש בתי ספר פרטיים וחצי פרטיים שעורכים סלקציות בכניסה על פי רמת הלימודים ומשום שרוב האתיופים נמצאים ברמה נמוכה הם לא מתקבלים לשם. ולא רק האתיופים לא מתקבלים לשם, כל תלמיד חלש לא מתקבל לשם (פרט למכסות קטנות מאוד שיש בחלק מבתי הספר הללו). והמדינה לא צריכה לתת שום מימון למי שעושה סלקציות כאלו וכך התופעה תמנע. מצד שני יש בתי ספר ממלכתיים שבצדק לא מוכנים לקבל מעבר לאחוז מסויים של תלמידים חלשים, כי אי אפשר לטפל בתלמידים חלשים אם הם נהפכים פתאום לרוב או לאחוז משמעותי מהכיתה. תלמידים חלשים חייבים להיות באחוז נמוך בכל כיתה.

רק אצל האתיופים יש אוכלוסיה חלשה ?סלקציות ?

אתה קבעת בגזענותך המושרשת שהם רמה נמוכה ?תן להם ללמוד ותראה שיש בהם כשרונות בהרבה מהערסים שנולדו פה ,על מה אתה מדבר ?באיזה זכות אתה מדבר עליהם ממרום גזענותך ? אתה לא מבין שמדובר בחרדים אשכנזים שהחליטו שהאתיופים לא יהודים ,וזו הסיבה ?תלמד את הנושא קודם .צריך להכניס את האחראים לכלא אתה לא מבין זאת ?

ATAF151

New member
ודאי שלא

ודאי שלא רק אצל האתיופים יש אוכלוסיות חלשות, פשוט כרגע התקשורת מדגישה את עניין האתיופים כי זה יותר מייצר כותרות רועשות, אבל גם אוכלוסיות חלשות אחרות לא מתקבלות בבתי הספר הפרטיים ומתקבלות בהגבלה בבתי הספר הלא פרטיים. אתה צריך להבדיל בין בתי ספר פרטיים שמקבלים מימון מהמדינה ומסרבים לקלוט אפילו אחוז קטן של חלשים ולזה כמובן המדינה לא צריכה להסכים. לעומת זאת זה כן מוצדק להגביל את אחוז החלשים בכל כיתה כך שיהיה אפשר למשוך אותם למעלה ולא להאשים בגזענות את מי שמסרב לאחוז גבוה של חלשים ולא משנה אם החלשים הם אתיופים או אסקימוסים.

אינני טוען שאין אפליה, הטענה שלי היא שבאפליה

צריך להיאבק מבפנים. לשם כך אחמד טיבי חבר כנסת. אזרח ישראלי שמעוניין להשפיע על המדיניות, צריך לעשות זאת בתוך ישראל ולא על ידי פניות לסיוע בינלאומי. אלא אם כן, יש בישראל אזרחים שרואים את ישראל בשורה אחת עם צפון קוריאה, איראן, סודן וכד', ואז באמת, אין ברירה וצריך לבקש סיוע בינלאומי נגד המשטר האפל והמדכא. חבר כנסת ודאי לא ראוי שינהג כך. תאר לעצמך שאדיסו מסאלה היה פונה לנשיא ארה"ב... מה ההבדל?

מתקרב היום שהאתיופים יבקשו סיוע חוץ נגד

הגזענות של היהודים כנגדם ,ואם טיבי יאבק מה תגיד ?כוס אמו ,הערבי הזה תופס תחת הא ?אני מכיר את היהודים הישראלים ,הגזענות בדמם . מדוע כשרבין השווה את כספי החינוך לערבים לתקציב הביטחון ללא סיוע חוץ ,טיבי לא פנה לאמריקה ?אבל צריך להסביר לטיבי שאין מה לטעון לאפלייה ממילא מפלגת הבסטות פגעה והרסה את החינוך גם ליהודים ,אז שלא יחשוב שזה רק כנגד ערבים .

למעלה