ההריון שלי

עמרי23

New member
ההריון שלי

בבוקר קיבלתי את הבשורה... אולי זה ההורמונים בגוף שהחלו להתבלבל,כי לא ידעתי ממש איך לקבל את תוצאות הבדיקה, אבל זהו, זה סופי, אני בהריון. בהתחלה בכיתי מרוב התרגשות,אחרי זה בכיתי בגלל הסבל שאני כניראה יעבור, לבסוף התרגש מזה שאני אהיה הגבר הראשון בעולם שנכנס להריון. (ויש גם פרס על זה) ואז אישתי עזבה אותי, היא אמרה שהיא חיפשה גבריות ואת זה אני לא יכול לספק לה,בטח לו עם החזה העצום שטיפחתי, החבר`ה בעבודה לא ידעו בהתחלה איך לעכל את הבשורה, לבסוף שברתי את הקרח ועשיתי מסיבת welcom לתינוק שיבוא. היה כיף שתינו בירות וקיבלתי חליפת הריון מדליקה. (ויש גם המשך מפתיע) אחרי שכולם הלכו נשארתי לאסוף ולסדר הכל, איציק נשאר לעזור לי,תמיד ידעתי שהוא אחלה ג`נטלמן שבעולם פתאום שמתי לב לבייבי פייס שלו ולידיים החסונות,אני לא יודע אבל משהו בי גרם לי להיתפס בו ולבכות, הוא חיבק אותי ונישק אותי במצח,פתאום הוא שאל באיזה שמפו אני משתמש ושאני מריח נהדר. (אל תתיאשו: יש תפניתצ דרמטית) אח``כ הוא התחיל לחבק אותי וכן,גם קצת התחלנו להתנשק עד שאישתי הפתיעה מבעד לדלת,היא הייתה המומה ולא יכלה לדבר אבל פתאום,כשסופסוף חזרה לה יכולת הדיבור היא החלה לצעוק על איציק שהוא חתיכת בוגד... עכשיו אני לא יכולתי להתמודד עם זה ודרשתי הסבר איציק ליטף את ראשי ואמר שמאז החתונה זה כך בינו לבין אישתי ושהם בעצם מזמן רצו לספר... (הסוף לא יכול להיות טוב מזה,תראו:) אז זהו,זה עלה לי על כל העצבים וגם הכאבים והבחילות כבר השפיעו יותר מידי אז צעקתי לה שההריון זה בכלל לא ממנה,זה מהבוס בעבודה,ככה קיבלתי את המשרה ועד היום הוא דופק אותי בחדר צילום,מאחורי המכונה. איציק החויר והבין מיד אישתי גם היא הלבינה בשניה אחת. ואני יצאתי החוצה בצעדים קלים ככל האפשר. הבוס עם המרצדס החדשה חיכה לי בחניה.

רותי ב.

New member
מצטרפת לכולם - ביזרי, אבל

אתה רואה שגם לך מצליח לכתוב??? בהצלחה ב`לידות` הבאות.

Lilith46

New member
עכשיו הלידה

אם אתה רוצה חוויה אמיתית - עבור ללידה. זה משהו שכדאי הכי

למעלה