הוא גדול !! הוא גדול!! הוא גדול!! הוא ענק!!

gal1983

New member
הוא גדול !! הוא גדול!! הוא גדול!! הוא ענק!!

חזרתי הרגע מההופעה של גבע בביט. אין הופעות כאלה, אפשר להפסיק לעשות הופעות יותר, נמצאה ההופעה המושלמת. הוא לחלוטין נתן פיצוי הולם על ההופעה דיי בינונית (לטעמי) שהייתה בבארבי לפני כשבועיים. הייתי שוקל להגיד שזאת ההופעה הכי טובה שראיתי אותו נותן, אבל אני לא אגיד, ההיסטוריה הארוכה שלי עם גבע מלאה בהופעות מעולות, אז אני לא מסתכן. מבטיח לפרט יותר בסופ"ש....

Indian Friend

New member
חחחח../images/Emo13.gif

אהבתי את ההכרזה ש"אפשר להפסיק לעשות הופעות יותר"

Winter Gold

New member
../images/Emo45.gif

חייבת להסכים שהיה מדהים!!! ישבתי במשך קצת יותר משעה וחצי בלי לנשום! אחת ההופעות הטובות שראיתי עד היום...

gal1983

New member
גבע אלון בביט - ועוד כמה דברים טובים.

הבטחתי ולכן אקיים.סתם נו, אני מקיים כי אני נהנה לכתוב לכם על גבע ועלהחיים. מאז שהפכתי ל"אדם רציני" הפסקתי לפקוד הופעות. כמעט. השילוב הזה של חוסר שעות שינה עקב סיום מאוחר של הופעות והצורך להפגין ביצועים ולהפיק תוצאות במהלך 11 שעות עבודה יומיות, לא עובדים ביחד. תוסיפו לזה מעבר לעיר שכמות ההופעות בה מינימלית מאוד, אז אני בעיקר מתגעגע, מאוד מתגעגע, לימי ה"סטודנט" העליזים, שבהם פקדתי כ3 הופעות בשבוע וספגתי יצירות וחוויות בשפע, עכשיו יש לי חוויות מסוג אחר
, והמזל הטוב איתי. ולמה אני מספר לכם את זה ? כי השבוע הייתה הופעה של גבע אלון בעירי, אומנם זה היה ביום חמישי וזה לא התנגש בעבודה מוקדמת למחרת בבוקר, אבל הייתי הרוג מעייפות, שבוע מטורף עבר עלי ואפילו ארוסתי הטריה והיקרה לא הייתה בעיר כדי לשכנע אותי ללכת להופעה הזאת והייתי על סף ויתור. השעות עברו, שכבתי הרוג על הספה, ועסקתי בסוגיה הקשה. ללכת או לא ללכת ? זאת השאלה ! ואז פתאום נזכרתי, נזכרתי בימי הסטודנט העליזים שהייתי פוקד הופעות של אומנים עם שמות מוזרים שבדיוק באותו הבוקר החליטו שהם מתחילים ליצור ואני חשבתי שאני מקדם ונותן תקווה לאומנים מתחילים. שהייתי יושב בסינדרום וחושב על אומן א' שהוא האליל הבא של מדינת ישראל ועל אומנית אחרת שהיא פשוט כנראה לא מודעת לכמה פאתטית היא נראית או לאומן אחר שאם רק ישנה את א' או יוסיף את ב' אז הוא יתחיל להיות כוכב וככה הלאה... מי ישמע אני מבין משהו. גבע מגיע לחיפה ואני לא יהיה שם ? אני יודע שגבע כבר ממלא את הביט בלי להתאמץ אבל עדין גבע מסמל תקופה. אני חייב ללכת. רק בשביל להחזיר את עצמי לכמה שעות לאותה התקופה. זה התחיל בטל כהן שלו , אני די בטוח שזה היה שמו, ממש חזרה לתקופה ההיא, חימום טוב ומעניין, אם האנשים שישבו לידי אולי היו מפסיקים לדבר לרגע אולי הם היו נמנעים מהקללה האפגנית שהטלתי עליהם וגם אני הייתי מצליח לקלוט קצת יותר מהמילים שהוא שר. אין ספק שחסר לו עוד ניסיון ועוד טונות של בטחון עצמי, אבל הוא בדרך הנכונה , הוא מרגש , הוא די ייחודי, יש לו קול טוב, והוא בוחר נכון את מי לחמם, הקהל של גבע אהב אותו מאוד, אולי הם שמעו יותר טוב ממני גם את המילים. רק דבר אחד הפריע לי מאוד, 8 שירים חימום? כ-חצי שעה הופעת חימום? מישהו שם נפל על הראש ? אני רוצה את הגבע שלי , 4 שירים נהניתי מאדון שלו, אחר כך כבר רשמתי את שמו, אמרתי לעצמי שאני אשתדל לעקוב אחריו ועכשיו תנו לי קצת מהגבע שלי. גבע עולה לבמה ואני עובר מקום לקדמת הקהל, איפה ששקט , האנשים מרוכזים במופע ולא באוכל. ההופעה מתחילה – מתחילה עם "wall of sound", השיר הזה, שהוא אחד האהובים עלי, עוצר את הזמן. לוקח את כל מה שהיה עד אותו הרגע בערב הזה ומוחק אותו לחלוטין, אתה נשאב לתוך ההופעה שרק השנייה התחילה. לתוך הסולו האינסופי של השיר הזה. לתוך האחת ההופעות הטובות של גבע שראיתי. וראיתי מספיק. אני חושב שזה בגלל 2 גורמים – קהל חיפאי סופר-מולהב שכל פריטה של גבע על הגיטרה גורמת לו להזיל ריר, מה שגורם לגבע להתרגש יותר מהרגיל ולתת ביצועים שהם קצת אקסטרא יותר ארוכים ומושקעים. תענוג. והגורם השני - גיטרה חשמלית. כולנו יודעים איך גבע לוקח את האקוסטית והופך אותה למין-גיטרה חשמלית מיוחדת עם קצת אפקטים. והוא לא ממעט להשתמש ב"טריק" הזה. והוא עושה זאת מצוין. אבל כבר ראיתי את זה מספיק פעמים. הפעם אחרי 4 שירים נקרע לגבע המיתר באקוסטית והוא עבר לחשמלית, הופעה כמעט שלמה כשגבע על החשמלית, נתן הרגשה של הופעה של הפלייניג בייבי. עוצמות חייתיות בריבוע. קחו את הרשום לעיל ותוסיפו לתבשיל חיבור מושלם ללהקת העצים ותקבלו סטייק אנטריקוט מלא בדם שקורע את הבמה. אך אני יכול להריח אותו עד לפה גם עכשיו. בניגוד גמור לפעם הקודמת שראיתי אותו איתם, הפעם החיבור הצליח , גבע עם חשמלית הולך מצוין עם העצים, כולם נהנו , כולם התלהבו, היה מסיבה גדולה, כשהסיום שלה היה גבע בתוך הקהל מנגן בין האנשים. מרגש. האמנתי לו כשבסוף ההופעה הוא אמר שזאת הייתה האחת ההופעות שהוא הכי נהנה בהם. גם אני. השעה 1 בלילה ואני חוזר הביתה, קצת מתגעגע לימי ת"א העליזים ולהופעות הרבות. אבל הרבה יותר מתגעגע לבת זוגתי המדהימה שהלכה לראות עם אמא שלה את ה"לה-סקלה" בפארק הירקון. יאללה שתחזור כבר... ואם כבר נזכרתי בימי עידוד המוזיקה העליזים מעברי הלא רחוק, אז מיכל גבע ועינב גקסון כהן בשבוע הבא בהחלט יכולות להשיב לי את היומרה שאני מקדם אומנים במקומות שהם עדין לא מוכרים בהם מספיק. הריי בסופו של דבר כל מה שאנחנו עושים , זה קודם כל בשביל עצמנו לא ?
אם אתם גרים בחיפה, אז בואו, נראה לי שיהיה מדליק.... מה אתם אומרים אני אצליח לשכנע את גבע להופיע אצלי בחתונה ? (בתשלום ראוי כמובן) יש בזה משהו אלטרנטיבי לא ? מקווה שבני הדודים והסבתא של בת זוגתי יאהבו את הרעיון ...

Karina85

New member
פתאום אני לא כ"כ להוטה לסיים את התואר...

חחח נהניתי מאוד לקרוא, תודה רבה על החוויות, מסכימה איתך מאוד! ומזל"ט על החתונה ...

Indian Friend

New member
כפרה עליך../images/Emo13.gif

איזה כיף לקרוא את זה! לגבי החתונה- תנסה..
מקסימום אם הוא לא יבוא, מאיה ואני נופיע במיטב הלהיטים שלנו מכל הזמנים, יהיה גזעי

gal1983

New member
ג-דול

אהבתי ++. אני אנסה אחרי שאני אסגר על מקום ותאריך (תחילת דצמבר) לתאם עם גבע, כדאי שאת ומאיה תתחילו להכין סט של 15 דק' - אני רציני. כי בחתונה שלי ושל טלי יהיו הופעות. (יש סיכו שקולדפליי יגיעו!)

Kettercat

New member
הייי.... ../images/Emo11.gif

אני מופיעה רק אם הטיפים יהיו טובים
יאללה, הלכתי להתאמן... עכשיו, איפה החבאתי את הדיסק של הספייס גירלז?......

gal1983

New member
אני מצפה לכריאוגרפיה חדשה לdj Otzi

אפשר לשחק במשחק הזה שעות.
לכל הסקרנים Dj Otzi זה בעצם הייייי בייבי (או אה) המפורסם מכל חגיגה אפשרית בשנים האחרונות. (ר"ע מונדיאל) Dj Otzi - Hey baby, 2001 (לינק נלווה)

Kettercat

New member
חיפשתי שם,

אבל מישהו משום מה הזיז את הדיסק של הנסון ושם אותו מעל ל-Hitman 7.

RamblinJack

New member
באמת הופעה מהטובות, וחימום מפתיע ומבטיח ביותר

הייתי כבר בלא מעט הופעות של גבע, כל פעם אני חושב שאני רואה את ההופעה הכי טובה, ושוב, האנרגיה החשמלית שם השכיחה ממני את כל ההופעות הקודמות, וגם האקוסטית לא יכלה לסיים בצורה טובה יותר מאשר מיתר קרוע שמדגיש את העוצמה שגבע מנגן עליה ועוד נקודה מאוד מפתיעה, החימום הזה שאף אחד לא ממש ידע עליו של טל כהן-שלו..שמעו, הבחור חדש ואלה שירים מקוריים, אז כבוד ! השירים ממש טובים ואני לא אתפלא אם עוד נראה ונשמע אותו רבות בסצינת האינדי המקומית, שיהיה בהצלחה

RamblinJack

New member
חוץ משיר אחד הכל היה מקורי עד כמה שאני יודע

היה קאבר יפה לשיר If you could read my mind, וכל השאר מקורי, פשוט ראיתי במייספייס שלו http://www.myspace.com/talcohenshalev

Indian Friend

New member
אמנם לא הייתי בהופעה,

אבל כבר מזמן סימנתי את טל כהן שלו כהבטחה מעולה, ואני ממש מקווה שהוא יעמוד בציפיות שלי
אני צופה לו עתיד מעניין, בינתיים יש לו הרבה עבודה
(אוי ואבוי, עכשיו אני מרגישה כמו השופטים בכוכב נולד)

למעלה