הודעה חשובה של האיחוד החדש :)

eyeball1008

New member
הודעה חשובה של האיחוד החדש :)

בזה נכנס לתוקףהסכם שיתוף פעולה ושלום בין הבריתות הבאות RE שמנוהלת ע"י ANARCHY שמנוהלת ע"י אביב ושלומי HOB שמנוהלת ע"י חברים קרובים CIS שמנוהלת ע"י אחמד SET שמנוהלת ע"י עבדללה ברית ישראל תרגיעו את הליצן (לירן) שמנסה לגנוב לי מטוסים בראשית כי.. חבל בקשר לכל הליצנים שנכנסים לי לכיס.. 600 שקל זה מה שאני מנגב בתחת כשאני מחרבן אותכם

עמי1986

New member
../images/Emo45.gif

חחחחחחחחחחחח מאשר בשם ברית *** אתם מוזמנים לרדת לי ולאחמד ליום של כיף :)

באמת?

בזה נכנס לתוקףהסכם שיתוף פעולה ושלום בין הבריתות הבאות CIS שמנוהלת ע"י אחמד SET שמנוהלת ע"י עבדללה

לחזור אני לא יחזור אני עמוק באיכרים

ואין לי זמן לגינדיס אולי עוד שנתיים וחוץ מזה ששלום עם ערבים זה לא מי יודע מה מקובל אצלי

GangLandx

New member
חמאר אני לא משחג

ומה שאתה מנגב עם התחת אני מקנח את האף טמבלון
בנושא הזה אל תתחיל אפילו דיון האמן לי

רונס

New member
מה עם קצת היגיינה יא מגעיל???

לפחות אתה שוטף את זה לפני?

עמי1986

New member
צודק

שכחנו לציין שגם לירן שותף לתהליך, הוא רצה כל כך הערבים יקחו שליטה אנחנו סה"כ עוזרים איחוד או לא?

MarcoCohen

New member
על מה תודה ישמוק

שמע עם אתם באיחוד עם הערבים בישביל מהלך אסרטגי ואתם לא אומרים זה משהו אחר אבל קבינימט אין לי בעיה עם הערבים אבל כל פעם שהערבים שיחקו עם ישראלים תמיד דפקו אותנו בחומה ברגע שהציר נלחם תקף כל הערבים ברחו לציר ואז הערבים נותנםי בראש לציר ואז UIF עושים שלום עם הערבים שהחזיק מעמד חודש שלם ואז וואיל דופק פה את כולם יש ימבה דוגמאות בכל מקרה אם יש לך זמן אני רוצה לחזור לשח אבל בקטנה בלי זיוני מוח בלי פוליטיקה אני רוצה לחסל והבייתה

עמי1986

New member
חח תודה על הברכה ליומולדת כפרה

ודבר איתי במסנג'ר או בפייס.

MarcoCohen

New member
אההההה

וואלה בכיף ישמוק ותעיף את התמנוה בפייס אתה נראה כמו ערס

למעלה