הודעה חשובה....

emmy5

New member
MISU OO7למה אני לא ראיתי אותך?

קררררררררררר , אני חפשתי את הפרח של מגי , שמרתי אותה פרח בין הפרחים ....עכשיו אני אשלך משהו מיוחד בשבילך..

yaely2

New member
מנהל
Many happy returns ../images/Emo168.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב מגי, עד מאה ועשרים.
הכותרת היא הדרך בה מברכים באנגלית את בעל השמחה ביום הולדתו. (התרגום המילולי הוא (שהשמחה הזו תחזור עוד הרבה פעמים). השיר "בת שישים" נכתב לא לאישה אלא לקיבוץ. לקיבוץ גבע במלאת לו שישים שנה והגבעטרון שר אותו. ואני מודה למגי כמה שהביאה לנו אותו. ושוב יום הולדת שמח מגי מי ייתן ויתמלאו משאלות לבך לטובה. לא תמיד יש לי הזדמנות וזיכרון להודות, הפעם אני רוצה להודות למישו, שבשקט בשקט שולח לי תמיד מחמאה קטנה. מישו
שמחתי לקרוא שבזכותי התחלת את היום עם בת צחוק. לכולם
אוהבת אתכם יעלי

magy

New member
תודה יעל.......אני יודעת

למי נכתב השיר.......האמיני לי....... ועוד איך יודעת......אבל.......היה רלוונטי להביא אותו גם אם לא נכתב לאישה.......... ושוב תודה על הברכה....... צריך להתלבש.........לצאת קצת.........

yaely2

New member
מנהל
לרגע לא חשבתי שאת לא יודעת ../images/Emo23.gif

שלום מגי חמודה,
לרגע לא חשבתי שאת לא יודעת למי נכתב השיר. זו דרכי, כשאני יודעת משהו אני מוסיפה ללא קשר לאדם המוסר. תמיד יש אחד שאינו יודע. אשמח אם כל אחד מאיתנו יוסיף ידע משלו. (כמו שעשתה מנורה על מה שאני הבאתי בסילבסטר) אם הובן מההודעה שלי כאילו את אינך יודעת, אני מצטערת. יעלי

bimbo.

New member
איני מכירה אותך מגי, אבל אני מאחלת

לך מזל טוב ושפע ברכות מכל ה-

dani 123

New member
ערב טוב לכולם

חזרתי מהעבודה יעלי ראיתי את התרגומים ומגיע לך ציון טוב מאד לגבי הזוג הזקן הטס למזרח. הדיילת הבטיח לאישה בן זוג נחמד => הבעל וגבר בת זוג נחמדה => האישה

למעלה