הודעה חשובה

א ט ו

New member
הודעה חשובה

מאחר והתקבלה רשות מהמועצה העליונה על דברים שאפשר להתחיל לדבר עליהם, אז על מנת להשקיט את הרגש הגועש בחברינו בני האדם בכל מקום ומקום, אומר להם כך: דמותנו בשלב זה היא דמות אדם, אנו חלק גדול מאלה שלכאורה נעלמו במשולש ברמודה, שונו גנטית, קבלנו צורה חדשה הוחזרנו לכאן על מנת להתחיל להכין את השטח לשינוי הגדול. הסיריונים עצמם אינם מופיעים כאן עדיין, בכל אופן לא בצורה פיזית ואם הם מופיעים אז רק בצורת הולוגרמה שרק מעטים ונבחרים בייננו יכולים לראותם, ודרכם אנו מקבלים את ההכוונה להמשך העשייה. אנו המובילים מקבלים שכר, בשלב זה, מאלה שהחליטו להצטרף ולהיות מוגנים ביום הדין. התוכנית הגדולה למעשה יצאה לדרך, וכל מגע בין זכר מוטנט כמונו לבין נקבת אדם, יוצרת את המשך הדור של הסיריונים, למרות שהכול נעשה לכאורה רגיל שום שונות אינה מורגשת חיצונית, אבל פנימית הילוד יודע בדיוק מיהו ומה יהיה תפקידו בבוא היום. זה בעצם חלק מהתשלום שעל אלה המצטרפים מרצון, ועל אלה שאינם יודעים אפילו על כך, יהיה לשלם, כלומר, אובדן התכונות האנושיות ורכישת תכונות סיריוניים, ובל יחשבו אלה שאינם מודעים שהדבר רע, תכונותיהם הן תכונות נעלות, ומקומם בהתקדמות הטכנולוגית והרוחנית מעבר לכל מה שהאדם יוכל לרכוש באלף השנים הבאות. המנהיג

א ט ו

New member
זה לא את זה אתה ../images/Emo153.gif

אני הוא אֶטו והמדריך המלווה שלי מאז ומתמיד הוא "אוריאל" גם כשאני בגוף פיזי של אדם וגם כאשר אני בגוף שונה לחלוטין במקום אחר ובזמן אחר. אשמח לעמוד ולהעמיד לרשותכם גם את עצמי וגם את "אוריאל" להכוונה ועזרה. אֶטו

orli997

New member
נחמד../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif../images/Emo153.gif|חיזר

נסיון נחמד אמנם העולם נהייה הזוי גם ככה אז באמת, למה לא............

א ט ו

New member
הזוי? למה?

אני איתכם ממקום של הרעיון, התכנית, המודעות, התודעה.

אורי בר

New member
למה את כותבת מסרים

העליתי לפורום מחכה לתגובה למי למה על מה מה הכוונה מעבר, ואם עולמנו ככה נראה שקומץ אנשים סוחט את העולם ורובו אומלל, לזה להתחבר, ההדרכה היא מה???????? לחמוס את כדור הארץ זאת ההדרכה????????? אם ככה קוון העולם אז סואי שיוכיח אחרת , חוץ מרוע וגועל נפש גם מבחינה רוחנית אנרגית וחמיסה מגעילה של קומץ אנשים לא נשאר כלום בעולם אז שיגמר הכדור וכול מי מאלה המדריכים. הגיע המצב שילדים עשוקים לפני שנולדו הוכחות יש למשהו נכון בוא נראה בעיניים לא בפנטזיה

א ט ו

New member
אני לא ../images/Emo90.gif אני ../images/Emo89.gif

חוץ מזה איך מגיע טוען לרוחניות לכזה פסימיזם? אין צורך לא בפחדים ולא בכעסים. אם יש לך הדרכה כלשהי תבדוק על הסיריונים ותראה שאין כל כוונה לסחוט או לרמות אלא לגרום, למי שרוצה, "להציל נפשו" כאשר יגיע "יום הדין" (להציל נפשו ויום הדין רק כביטויים על חומרת המצב) נראה שביננו אין הבדלים בראיית התמונה הכללית, כי כל שאתה רואה "במסרים" אני רואה אצלך במציאות חייך. כלומר התמונה היא אותה תמונה רק מקומה ומיקומה הוא אחר. ניסיתי להתייחס בכל הרצינות עד כמה שאפשר ולהוציא הבנה כלשהי מתוך הכאוס שבה נכתבו הדברים, מקווה שהבנתי נכונה את כוונתך. אנחנו איתכם ממקום של הרעיון, התכנית, המודעות, התודעה.

orli997

New member
אין פה לא פחדים ולא כעסים

יש פה זהירות לא ליפול בתמימות ובחוסר זהירות בגלל עודף רצון לשינוי, חלק מהמקום שאנחנו נמצאים בו נובע מאמונה עיוורת להבטחות כי מתוך אזלת ידינו נתנו לאחרים לנטב ולא תמיד כשטובתנו האישית בראש סדר העדיפויות. הדברים נכתבים מתוך הכאוס כי אנו נמצאים בכאוס, אבל זה עדיין לא סיבה להעביר את השרביט למישהו חיצוני בלי להיות בטוח שאין ניגוד אינטרסים. אז אם תואיל לפרוס יותר את משנתך,

א ט ו

New member
בוקר טוב וחג שמח ../images/Emo42.gif

בסדר, אבל למה את עונה במקום אורי? את כותבת תחת שני שמות?

אורי בר

New member
לא מספיקה להתחכם?

שאלו שאלות לא נוח לענות אז התירוץ הוא כאוס ואומציה וכו" , מה יותר פשוט מלענות ? או שצריך להשתחוות בכדי לקבל תשובה בהירה. אורלי כתבה ואז לא רוצים לענות כי זה במקום אורי , מה נהייה ? יש תשובות או אין תשובות. מה שכתבתי זה שאם ההדרכה היא לעבדות אז יש אותה לא צריך אני רואה פה שחרור כלשהו.\ מה לעשות אני מאמין במב שאני רואה ולא בשום דבר אחר. בקצור הוכחות יש אז בבקשה

orli997

New member
יש בעיה עם זה שאנחנו מתואמים?

זה משנה לגבי המסר והבנתו?

susony

New member
אני לא מבין אורלי

ממתי את כותבת בשפ אורי? וממתי אורי כותב בשם אורלי? ובכלל אני לא מבין למה אוטו חושב שהוא מנהיג? בד"כ מנהיגים מדברים על דברים שפשוטי העם כמוני מבינים, אני לא הבנתי מילה ממה הוא\היא\whatever אמר\ה. האמת היא שהוא מזכיר לי בהתייחסות שלו את המנהיגים הדתיים מימי הביניים. אבל מה אני מבין? אומרים לי שהחייזרים נחתו במשולש ברמודה, אני מאמין אומרים לי שאני צריך להקשיב למנהיג שלא אומר כלום, בסדר אין לי בעיה, שימשיך לדבר. אולי בסוף הוא יגיד משהו בעל טעם, ואולי לא. סביר להניח שאם הוא ימשיך במגילות שבהם הוא לא אומר כלום, הוא יכתוב בעיקר לעצמו. ואולי לאורי\אורלי שלפעמים יש לו\ה את הסבלנות לקרוא. ואוטו, אם לא שמת לב אורי וארלי זה אותו אדם עם פיצול אישיות. למעשה זה המנהיג העליון עם שני פנים. כשהמנהיג האמיתי ירד לארץ הוא התפצל לשניים ומאז הוא מתווכח עם עצמו, דן עם עצמו, מביא לעולם גם את הצד הגברי וגם את הצד הנשי, גם את הצד הדתי וגם את הצד הלאומי. גם את הטוב וגם את הרע, גם את השעשועים וגם .......... בעצם לא יודע, אולי במקרה הזה רק את השעשועים. את הפורום המנהיג יצר כדי למשוך באף מנהיגים חיזריים מהמשולש, לעשות עליהם ניסויים מיסטיים חדשים שהוא בוחן ואלי להטיל עליו שחור. בעצם הפורום הוא קונספירציה של הממשלה שלא יודעת מה לעשות עם מנהיגים מהמשולש, והיא מנסה לכלוא אותם בין כותלי הפורום. אוף, אסור לי לכתוב בשעה כל כך מוקדמת בבוקר, אסור לי לחשוף ככה את האמת באהבה אביב

orli997

New member
למה אתה אומר שאתה לא מבין?

הבנת הכל בדיוק מדהים
חוץ מהקטע של המנהיג בעל פיצול האישיות........בעצם גם בזה יש משו
אבל הבעיה האמיתית שלנו שאנחנו לא היחידים עם פיצול ,,,,אתה יודע למה הכוונה......
סך הכל מה שקורה כאן שאנשים מקבלים פלאש באק מהעבר על מה שקורה היום והיות והם חושבים שיהיה להם תפקיד (אולי כמו שהיה להם בעבר) הם הולכים עם זה רחוק.........................................................................................

אורי בר

New member
אביב בוקר

אולי תעבור תחום ותתחיל לכתוב מחזות או רומנים מה זה מתאים,חחחחחחחחחחחחחח חוץ מזה מה נשמע אם כול הקיטנה שלך?

susony

New member
אורי ואורלי

אני שמח שלא נפגעתם מהדמיון הפורה שלי, אני בסדר, אולי שנה הבאה אתחיל ללמד בתיכון של ילדים בעלי הפרעות נפשיות, ובעיות בבית. איכשהו, כנראה זה מה שזימנתי לעצמי. חחחחחחחחחחחח הקיטנה שלי מצויינת, אם ילד אחד ישן אז השני מעיר. חזרתי ללילות לבנים, וימים שחורים. מה איתכם? באהבה אביב

אורי בר

New member
איך אתה אוהב דרמות

כנראה שאתה צריך להחליף תפריט, הראשון סתם מסבך או שאתה אוהב ככה. כול אחד והפנטזיות שלו חחחחחחחח

orli997

New member
רגע הייתי צריכה להיפגע?../images/Emo6.gif

אייי איי פיספסתי דראמה.......................... אתה הולך להבין לעבד ולפרק את העבר שלך דרך עשיה כנראה, ובטח יהיה לך הרבה מה לתרום בתחום, הוראה ואביב זה חיבור חזק, כנראה משהו בוער בעצמותך ועדיין לא מצא מנוח ואולי טוב שכך, כולם ירויחו בסופו של דבר (אולי חוץ מכסף
) אבל המון בהצלחה אביב, אין לי ספק שתלמד ותלמד המון. לגבי הקייטנה.......ברוך הבא למועדון

למעלה