הודעה חשובה

לוחם19

New member
הודעה חשובה

טוב יש לי סיפור מרגש של חבר שלי . טוב זה הולך ככה חבר שלי משרת בגולני הוא בן למשפחה חד הורית אבא שלו גר בחו"ל והוא גר לבד עם אימו אחים שלו גדולים ונשואים . אוקיי אימו נכנסה למשבר נפשי במהלך הטירונות שלו הוא השיג את האישורים לצאת מקרבי והגיש אותן ב-25.12 המשקי"ת ת"ש הבטיחה לו שהוא ייצא אך הרופאים של הבא"ח שללו את הבקשה זה היה הדבר הראשון שהפליא אותו אייך רופאים שלא עשו אפילו יום אחד בפסיכולוגיה שוללים מישהו שחולה במחלה נפשית . אחריי שכמעט ברח מהבסיס ותפסו אותו המ"פ שלו החליט לעזור לו ולשלוח אותו למז"י מפקדת זרועות יבשה שם הוא נתן הצעה שנדחתה קרוב לשבועיים יש לזכור שלחייל זה יש אמא חולה שהטיפול התרופתי עולה הרבה כסף והיא המפרנסת היחידה . שכחתי להזכיר שבמהלך הזמן אמא שלו מפתחת דיספארסיה שמשפיעה עליו ועל העבודה שלה בכל אופן המנהל שלה רמז לה במפורשות שאם היא לא תצא מהמחלה היא תפותר מעבודתה. החייל הלך לקצין העיר וביקש חופשה מיוחדת מיידית מה שנדחתה על ידיו כחוסר סמכות מצד קצין העיר כאשר התקשר החייל למפקדו בבקשה לתת לו מיוחדת המפקד התעצבן וקרא לו לחזור לבסיס (הוא יכל להשיג מיוחדת בעזרת הפס שיש לקצין העיר צריך רק את אישור המפקד) יש לזכור שהחייל הוא לא מהמושלמים כמו שהזכרתי הוא חברי הטוב והוא נאלץ לעשות זאת כתוצאה מזה שסחבו את בעייתו לאורך הרבה זמן ולכן הוא ביום השמיני לנפקדותו והוא עובד קשה כדיי לממן את הטיפול התרופתי של אימו הייתי רוצה לדעת לאיזה גורמים עליו לפנות חוץ ממשקי"ת ת"ש קצין העיר ומפקדו שאולי ינסו לפתור את הבעיה אבל בזמן שיגרום לבעיות חמורות בביתו .... תודה שהקדשתם מזמנכם ומקווה שתוכלו להגיב ולעזור לפתור את הבעיה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לוחם יקר..

ברוך הבא לפורום שלנו- ותודה ששיתפת אותנו בסיפור של החבר שלך.. אכן, סיפור קשה ומתסכל..על בן שרוצה לעזור לאמו- שנמצאת במצב קשה, אך לא מוצא את הדרך לעשות זאת..לפחות לא במהרה... הצרה היא, שבכך שהוא נפקד, הוא עובר על החוק- מה עלול להביא למצב שהוא לא יוכל לסייע לאמו כלל. זה נכון שבצבא ישנם תהליכים איטיים, בירוקרטיה רבה, אך לעיתים אין ברירה-חייבים לפעול בכל המישורים במערכת, כדי להשיג את הנדרש. אם לא הולך אצל המש"קית ת"ש- צריך לגשת לקצינת ת"ש..צריך לנסות בכל החזיתות, לא לוותר, לדפוק על הרבה שולחנות..בסוף ב"דכ מצליחים להשיג את מה שרוצים.. במקביל ניתן לפנות לקב"ן היחידה- שאולי יכול גם הוא לסייע בנושא. לוחם יקר..אנחנו מעריכים מאד את אהבתו של חברך לאימו, את הצורך האמיתי והרצון שלו לסייע לה בכל מחיר. אנא שלח לו מילים חמות מאיתנו, מסור לו שאנחנו מאמינים ומקווים שהדברים יסתדרו עבורו לטובה בקרוב. רק שלא יוותר... אנחנו איתך ואיתו..תמיד..

למעלה