הודעה חשוב! מאוד בנוגע לאגו שמשתלט על רוחניות

asafasaf26

New member
הודעה חשוב! מאוד בנוגע לאגו שמשתלט על רוחניות

הסבר: אני בן 32. לפני כ 10 שנים הייתי ילד מאוד לא מקורקע מאוד מאוד מרחף לא אוהב לא מעריך לא מקבל את עצמו חיי בעולמות לא מציאותיים ועם המון סבל פנימי ,גיליתי את עולם הרוחניות הכרתי מטפלת, התחלתי ללמוד רייקי 1 אחכ רייקי 2 אחכ התחלתי להתלהב אמרתי אני רוצה עוד עוד ועוד להיות יותר חזק יותר נקי יותר גבוהה יותר טהור, רצתי!!! הלכתי למדתי ראית נסתר אחכ קורס תיקשור אחכ רפלקסולוגיה באותה תקופה הייתי מטופל אצל אותה מורה שטיפלה בי ב: רייקי\הילינג\ביו אנרגיה\תיקשורים\,עשיתי בערך 70 ניקויי גילגולים לבסוף עשיתי טיפול סידרתי שהיא קיבלה בתיקשור חיבור מאוד עמוק לחלק הרוחני "חיבור לנשמה" סיימתי את החיבור אחכ מיהרתי רציתי גם חיבור לזוגיות אחכ היה גם מה שנקרא חיבור לבורא, ואז שם קרא המקרה הנורא : בחיבור לזוגיות. הייתי בן 24 עם עבר של סיום קורסים ב (רייקי2\תיקשור\ראית נסתר\רפלקסולוגיה,מאות טיפולים הוליסטים עם שום טיפול בנפש בפנימיות, לפעמים פעמיים בשבוע, כמה שיותר הילינג כמה שיותר חיבורים לנשמה לחלקים הגבוהים לאסוף את החלקים שאיבדתי להחזיר לנשמה לעלות לעלות(זה יכול להזכיר לכם קצת משחק מחשב שנקרא דיאבלו מי שמכיר,שהדמות שם עולה בכוחות וכל הזמן צוברת קסמים חדשים ונהיית יותר חזקה. כשדברנו על למה אין לי חבר במקום לראות את האמת כמו שהיא "אתה לא אוהב ולא מעריך את עצמך,איך יהיה לך חבר" היא עשתה לי מדיטציות שאני מדבר עם החבר העתידי ומזמן אותו למציאות. הייתי עושה בבית מדיטציות טיפולים אמירות חיוביות, אני לא צוחק אבל אמרתי נראה לי קרוב ל 100000 פעם עם לא יותר אמרות חיוביות כל מיני אימרות. כלום לא עזר,לא חבר,לא שקט נפשי, לא אהבה עצמית , לא התבגרות, לא כלום. בכל מקרה אחרי שסיימתי את החיבור לנשמה הגיע חיבור לזוגיות באמצע החיבור לזוגיות קרה לי טראומה, היא התחילה לקבל בתיקשורים שיש לי אופציה להיות עם גבר או עם אישה אם ארצה ,זה הלחיץ הפחיד כי אני הומו לגמריי זה כמו שתגידו לגבר סטרייט:יש לך אפשרות להיות בזוגיות עם אישה או גבר. ואז זה קרה יום אחד הייתי בחנות בגדים וכמעט נפלתי הרגשתי אנרגיה רוחנית מאוד חזקה ונקיה שמנסה להכנס לתוכי ובעקבות כך היה לי סחרחורת וכמעט נפלתי,לאחר יומיים דברתי עם מישהו בטלפון מישהו גיי שדבר איתי על זה שאני והוא נהיה עם עוד בחורה בצורה מינית ופתאום בבת אחת הרגשתי גירוי מיני חזק מאוד ונבהלתי מאוד ומאז המצב לא חסר לקדמותו, כל פעם שראיתי בנות פחדתי שאני אמשך אליהם וישר עם הפחד הגיע המשיכה כי ידוע שממה שאנו פוחדים וחושבים עליו הוא יוצא החוצה כי זה היה קיים בתת מודע והוצאתי את זה החוצה. ככל שפחדתי יותר זה קרה יותר חזסק זה הגיע למצב שהייתי מגיע לרמזור אדום כשהייתי באוטו ופחדתי שבות יתחילו איתי ופתאום היו בנות מולי ברמזור מסתככלות ומייכות וקוראות לי עד שפעם שמרוב שפחדתי התחלתי להתגרות מינית ברמות שמעולם לא קרו לי . כשאמרתי למטפלת על כך אמרתי לה שאני מרגיש כמו תינוק שמכריחים אותו לאכול בשר והוא לא מסוגל לעכל את זה כי הגוף שלו לא בנוי לזה, הרגשתי כאילו אני נאנס מבפנים,פחדתי לצאת מהבית ולהתקל בבנות שמה אמשך אליהם. היא אמרה לי נו אז זה כמו שאני פעם אהבתי פרחים נרקיסים והיום אני אוהבת גם קלניות וגם נרקיסים. הייתי נכנס לחנות ופוחד שאמשך לבת ופתאום הסתכלתי לבחורה בעיניים והרגשתי כאילו חיבור כזה מוזר גבוהה רוחני וזה הפחיד אותי הפחידדדד. ואז הפסקתי את הטיפולים והבנתי מה קרה. הסברתי למטפלת שקודם כל חשוב הקרקע של האדם לפני שרצים , היא אמרה לי שסכ רציתי לקצר לך את התהליך בממקום שייקח 10 שנים שייקח לך פחות שתעלה במעלית. ואני חושב שמדרגה אחר מדרגה הרבה יותר בטוחה ויציבה כי שינוי אמיתי לא קורה בין לילה. הייתי אדם מאוד מאוד רוחני עם המון אנרגיות אבל איפה הקרקע איפה הפנימיות איפה האהבה העצמית הקבלה הרמוניה עם עצמי תמיד ראיתי הכל מבחוץ ולא מבפנים. בואו נהיה קודם כל חקלאיים ניקח את האדמה שלנו נשקה אותה נאהב אותה ואז נשים את הזרעים ולאט לאט. וזה חשוב לכולם לדעת שחשוב מאוד מאוד לטפל בקרקע קודם כל כמו עץ שחשוב שיהיו לו שורשים חזקים. ולכן אני אומר אנשים שימו לב שהאגו שלכם לא מתערב ומנסה להשתלט ואולי אף לגרום להרס כי זה שתרוצו מהר תתלמד הרבה קורסים רוחניים או קבליים יכולים להביא לנפילת הבית כי אם הבסיס של הבית הוא עץ אז הוא ייקרוס. מאוד מאוד מאוד חשוב! אני לא רוצה שאף אדם יעבור את מה שאני עברתי, לא מספיק עברתי עוד המון חוויות פסיכולוגיות נפשיות קשות בחיים לא ציפיתי שמין הרוחניות אקבל מכה כל כך חזקה!!! אני לא יודע אם זה יעזור מה שאני אומר אבל כשאתם הולכים ללמוד משהו ברוחניות שימו לב מאיזה מקום זה מגיע, אני לא מדבר על אנשים בשלים יציבים ועם שורש אדמה עמוק אני מדבר על אנשים שהם נורא נורא רגישים\חלשים מבחינה נפשית וכו, אי אפשר ליצור עוצמה פנימית דרך רוח כי ברגע שהשורש של העץ שלך מאוד מאוד חלש העץ ייפול. אז אנא התמקדו בפנימיות באהבה העצמית בקבלה העצמית באיזון הפנימי, הכל נמצא בתוכנו. למה אין לכם זוגיות? שימו לב לאיזה אנשים אתם נמשכים, שימו לב אם אתם חיים עם עצמכם באושר, לפני שיהיה זוגיות תהיו בזוגיות ובאהבה עם עצמכם תהנו עם עצמכם אל תחפשו את האושר שם (ברייקי\בתיקשור\בקבלה) האושר האמיתי הוא ביום שאתם הולכים ברחוב כשאתם לא הכי מטופחים ומרגישים נפלא רגועים שלווים שמחים הרמונים ולבסוף מאוזנים מבפנים. איזון: אני-יוצר-זמן-ונחת-נפשיים קודם כל הנפש :ניקוי-פנימי-ל(ש)לווה אמן אמן אמן. אני לא רוצה טלוויזיה ענקית,לא בית מפואר,לא אוטו גדול ויפה,לא נעליים מדהימות לא בגדים יפים. האמת של הניו אייג לא ברייקי בהילינג במדיטציות בקבלה ברפלקסולוגיה,אלו רק כלים. הסוד שצריך לצאת החוצה הוא שהאנשים בעולם צריכים להגיע: לאושר אהבה איזון שלוווה הרמוניה שקט שימחה שלום אהבה הערכה בתוכנו. ולא אגיד אמן. אגיד נתחיל עם התהליך הזה מהיום לאט לאט ובהדרגה בקצב שלנו. שלום.

אכן - אזהרה חשובה מאוד, שמן הראוי שכולם יקראו

במסע של החיים אין קיצורי דרך. כשמדובר בהישגים חומריים, הדבר נראה לאנשים כמובן מאליו. רק מטורף ינסה לבנות גשר ללא ידע מקצועי בהנדסה. ואף אדם שפוי לא ייתן סכין קצבים לילד בן שלוש. אבל כשזה מגיע ל"עולם הרוח", אנשים רצים להשתמש בכלים הכי עוצמתיים והכי מסובכים. ואחר-כך הם מתפלאים שהעסק מתפוצץ להם בפרצוף. אל תעשו את הטעות הזאת. התקדמו לאט (שזה אתגר רוחני בונה-אופי לכשעצמו). מסע התגלית הזה ממילא אינו נגמר לעולם, אז אין שום טעם למהר

למעלה