הודעה למטופלות מכבי

שווערצה

New member
הודעה למטופלות מכבי ../images/Emo13.gif

בעקבות החלטת מכבי לגרוע מרשימת הרופאים את פרופ' זיידמן, פצחנו, זוהרה האחרת ואנוכי (שמאוד לא אוהבות לגלות שפוגעים לנו בזכויות
) בתכתובת עם הנהלת הקופה והמחוז לביטול הגזרה והשבת זיידמן היקר לקופה. כשלעצמי הוספתי והבהרתי עד כמה מפלה הקופה את מטופליה לעומת הקופות האחרות, המכירות על פי התקנון לא רק בהתייעצות עם מנהלי מחלקות וסגניהם, אלא גם בהתייעצות עם פרופסורים, כחלק מהנימוקים הרבים לתיקון העוול. לפני ימים מס' קיבלתי תשובה כי פנייתי הועברה לועדה מיוחדת אשר תדון בה, והיום התבשרתי כי לאחר דיון מחודש בעניין הוחזר פרופ' זיידמן אחר כבוד לרשימת הרופאים עימן אנו יכולות להתייעץ כנגד החזר כספי
. גורם לא רשמי מסר לי כי ככל הנראה תכיר הקופה גם בכל הפרופסורים... אעדכן כאשר יהיה בידי מידע רשמי גם בעניין זה. לידיעתכן.

פּוֹנְג

New member
וואו, שווערצה כל הכבוד לכן

אני רואה שאם אני אצטרך איזה שהוא מאבק קטן - אתן הכתובת. (אני עכשיו נאבקת על העלאת שכר בעבודה, אפשר לגייס אתכן?
)

שווערצה

New member
../images/Emo9.gif

בהצלחה במאבק על השכר... ובכדי לעודד אותך: הבוקר פורסמה כתבה על הנגרית אורית גורן (המופיעה בתכנית עבודת בית) שתבעה את הום סנטר על הפלייה בשכר, מכיוון שגבר אשר עבד בעבודה זהה לשלה הרוויח 10 ש"ח יותר לכל שעת עבודה. היא זכתה בתביעתה (לאחר 7 שנות התדיינות
ותקבל את הפרשי השכר!

Big Mama 1

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד לכן בנות ../images/Emo70.gif

אמנם אני לא מבוטחת מכבי, אבל שמחה בשביל מי שכן. סוף שבוע רגוע.

k o k o p e l i

New member
ווואוו. וכל הכבוד לשתיכן והמון תודה

(כרגיל, מעתיקה ניסוחים מפונג...)

אםל2

New member
שווערצה וזוהרה, כל הכבוד../images/Emo140.gif

עמדתי לשלוח לך מסר בעניין, והקדמת אותי בהודעה המשמחת הזו!

למעלה