הודעה מנהלתית חשובה

sacrament

New member
הודעה מנהלתית חשובה../images/Emo18.gif

חברי פורום יקרים, לאחרונה אנו עדים לתופעה הולכת ומתחזקת של גופים פרטיים, בין אם מוסדות לימוד ובין אם חברות מסחריות שמנסים לעשות שימוש בפורום זה למטרת פרסום ורווח. תופעה זו אינני מתכוונת לאפשר. אין לי שום בעיה שיתנו עצות והמלצות באופן כללי, אבל נא לא לעשות זאת במסווה. אם נציג של מוסד לימודי כלשהו עונה למי שמבקש עזרה- עליו לציין במפורש את מי הוא מייצג. לא צריך שם, לא צריך תפקיד, לא צריך אאוטינג משום סוג אחר- רק לציין את "ניגוד העניינים" הזה, למען אנשים ידעו שדעתו של העונה עלולה להיות משוחדת (אני בכוונה אומרת "עלולה" כי יכול להיות שההמלצה אותנטית ומניסיון והכל, אבל לפחות שידעו). לפיכך, אם לא יצויין דבר מעין זה, ואני אחשוד שמא מדובר בהמלצה פירסומית- ההודעה תימחק, ולשיקול דעתי אף ייחסם הממליץ. כמו כן, רציתי לציין שניתן לפנות אליי במסרים בכל בעיה או שאלה (כפי שאכן עושים) ולא להתבייש. בתודה, עדי, מנהלת פורום לימודי משפטים

cinematican

New member
ולא רק זה... ../images/Emo45.gif

אם כבר מישהו פה ממליץ על מוסד כזה או אחר, שידבר מניסיונו ולא מניסיונו של חבר או קרוב משפחה. אני מנסה לעשות החלטה מושכלת בעניין המוסד שבו אני מעוניין ללמוד ואני הייתי רוצה דעה כמה שיותר נאמנה למקור. ובכל מקרה, החלטה מצוינת!

למעלה