הודעה מרגשת!!!!!!!

וואלה MILK את צודקת!!!

הייתי 24 יום במילואים איזה נגדים מטומטמים איזה מערכת מפגרת לא פלא שאנחנו כושלים מול יריבים נחותים מאיתנו האמת נגעלתי אני פטריוט אבל למילואים לא אלך יותר . פשוט צבא מפגר .בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
עצוב.

אני חושב שכדאי לך להתנדב

(אני התנדבתי בגלל בעיה רפואית) היתרון בהתנדבות שכל חצי שנה אתה יכול להתחרט ואם את באזשהוא בוץ עמוק את יכולה לעזוב... בכל אופן מקוה שיהיה לך רק טוב

במלחמה שלך ניצחת

את יודעת שמה שמפריד אותך מהגיוס זה מספר קטן של קילוגרמים ואת גם יודעת שאת תורידי אותם די מהר. ואז, שלחי מכתב לצבא ותודיעי שירדת את המשקל המבוקש ולא יעשו לך בעיות. והכי חשוב! אל תהי עצובה הצבא לא שווה את זה!!!

תראי,יש שני צדדים למטבע...

נתחיל מהצד השלילי של העניין. קודם כל,לפי מה שראיתי אותך אין קשר למשקל שלך (אלא אם כן צה"ל שינה את הסטנדרטים לקבלת חיילים וחיילות),אבל כשאני התגייסתי ולא הייתי פחות מאשר היום,קיבלו אותי ואפילו הייתי פרופיל 97. אני משוחררת (על תנאי
) כבר עשר שנים ובזמני נורא נהניתי מהשירות בצה"ל (אם כי בדיעבד הייתי עושה אותו אחרת,למשל,משרתת בבסיס סגור אולי...)ונהניתי מכל הטקסים ובכלל בעיניי זה היה סוג של כבוד לשרת בצבא. בקיצור,הייתה אחלה תקופה,חוץ מהטירונות שממנה סבלתי. אז לדעתי,הצד השלילי של העניין הוא שאני חושבת שאת תפסידי מזה,זו חוויה נהדרת וחשובה לכל אדם צעיר שגר במדינה הזו. מצד שני.....אם את לא משרתת,ולדעתי זה בגלל שאולי אין צורך בחיילות (ושוב,אני בטוחה שזה לא בגלל משקלך אם ככה את חשבת,ותקני אותי אם טעיתי),יש לך הזדמנות נהדרת לנצל את הזמן הזה לדברים חשובים לא פחות כמו למשל לרכוש השכלה או לעבוד ולחסוך כסף לטיול ארוך בחו"ל. בקיצור,תשתדלי לראות את הצד החיובי של העניין ולדעת שהכל נעשה לטובה. ובכל מקרה ,מה שלא יהיה,שיהיה לך רק בהצלחה !!!!

אופס...לא ראיתי את הכל....

טוב,אני לא מבינה את הצבא,מה,הם מחפשים דוגמנים ודוגמיות? את לא שמנה בכלל !!! בכל אופן,אני כשהתגייסתי הייתי הרבה יותר שמנה ממך,הרבה יותר ! אז,אני באמת לא מבינה את הצבא,אני מקווה בשבילך שיגייסו אותך ואם לא,אל תקחי את זה קשה מידי,זו גם הזדמנות כמו שכבר כתבתי...

ראית אותי?מתי?

אוקיי מגבלת המשקל לצבא היא 110 קילו ל170 ס"מ ידעתי את זה כבר הרבה לפני הצו ולא חשבתי שה4 קילו האלה יהיו כל כך חשובים שהם רואים שאני במגמת ירידה ובקצב מהיר יחסית. אין לי שום רצון לוותר על הגיוס והצבא אני אנסה שוב עוד חצי שנה ואשב להם על הורידים עד שהם יתחננו שאני אתגייס חח

לינור18

New member
לפילצברית

אני לא מאמינה שרק בגלל 4 קילו מיותרים לא לקחו אותך זה ממש דפוק!!!! אני כרגע בצבא ואני רואה המון בנות ממש ממש שמנות בטוח מעל 110 קילו וגם אני 1.70 ושוקלת לפחות כמוך אז אני לא מבינה מה הבעיה שלהם?! אני מקווה שתצליחי להוריד את ה 4 קילו המיותרים ותתגייסי כמו שאת רוצה. בהצלחה!!!!

bana

New member
ניסיון אישי

כשרק קיבלתי את הצו , אני הייתי הרבה מעל המשקל הרצוי (ולא סתם 4 קילו) ובהתחלה קיבלתי דחייה לחצי שנה, הורדתי קצת מהמשקל, אחרי חצי שנה עדיין לא קיבלו אותי ונתנו לי עוד דחייה. בזמן הזה לקחתי את עצמי בידיים, הורדתי 14 קילו, הייתי 2 קילו מעל המשקל ועדיין לא קיבלו אותי. כמעט בכיתי להם בועדה רפואית והלכתי הביתה בבושת פנים. קיבלתי עוד דחייה ובזמן הזה הורדתי 3 קילו. בפעם האחרונה שהייתי אצלם שאלו אותי אם אני רוצה להתגייס, אמרתי להם "כן, מאוד" ואז אחרי המתנה ארוכה בחוץ, נתנו לי פרופיל 45. בדיעבד זאת הייתה עוד השפלה אבל באותו רגע הייתי מאושרת! התגייסתי לצבא ומאוד התאכזבתי! כל המוטיבציה שהייתה לי נעלמה! זילזלו בי וביכולות שלי... בזמן השירות, הוספתי את כל מה שהורדתי! אני מבקשת ממך, (מניסיון אישי) תחשבי טוב אם את באמת רוצה להתגייס! אם את רוצה ללמוד, לטייל, לעבוד... תוותרי על הצבא. המערכת הזאת לא שווה את המועקה הנפשית!

lee_1

New member
נאלצת לחלוק עלייך...

במקרה יצא לך שאת לא נהנת מהשירות הצבאי שלך והרגשת מועקה (ואין לי ספק שיש עוד אנשים כמוך) אבל מצד שני יש גם המון אנשים שכן נהנים מהשירות הצבאי שלהם ומרגישים שהם ממצים את עצמם שם יכול להיות שעצם זה שהציפיות שלך היו בשמיים כי עשית הרבה מאמצים כדי להיות שם אז התאכזבת יותר ממה שמישהו אחר היה מתאכזב... גם לי יש כרגע 24, ואין לי ספק שאני הולכת להתגייס ולנסות לעבור את התקופה הזו על הצד הטוב ביותר, אם לא ילך אז לא ילך, אבל תמיד צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה בזה שהתנסת בחוויה שאין להרבה אנשים בעולם הזדמנות, הכרת את המערכת הצבאית, לטוב ולרע, וצריך לדעת לנסות ולחפש את הטוב בכל דבר שנראה לנו אפילו רע

אממ טוף

תודה לכל מי שהגיב ולכל מי שניסה לעודד ולתמוך ותודה גם לאלה שאמרו לי לברוח כל עוד אני יכולה חח אני עדיין כן רוצה להתגייס ואני גם אתגייס.

centuri

New member
בהצלחה

בהצלחה ןאם תירצי כל דבר ומידע שיכול לעזור לך בצבא תפני אלי אני מכיר המון המון חוקים בצבא אחרי 4 שנוק קבע לומדים אם רוצים או לא ושוב בהצלחה

mesty

New member
תרשי לי להיות הרעה

היי, אני בת 27 הצבא הרבה אחרי, נושא המשקל אליו אני מתוודא לראשונה חדש לי מאוד. גובהי לפחות על פי החגור היה 172סמ'. אני ללא ספק בעלת גוף גדול. חמודה שלי, מי כמוני יודעת איך להסתיר 20, 30 ק"ג אבל בגילך להיות במשקל של 110 ק"ג. במילה אחת אמאל'ה, אני לא מנסה לפגוע בך חס וחלילה ממש לא. אבל בגיל נהעורים גם עם זה 18 הכי קל להרזות, אין מה לעשות כושר כולם שונאים, ולא חסר דיאוטת שקשה לשמור עליהן, וכמי שמכירה את כל השיטות!!! ובמקביל למדה בתיכון תזונה. אני יכולה לומר לך, חדר כושר - גם להוציא תסכולים, גם מרחיק מהמקרר,גם משחרר הורמון שעושה אותנו שמחים ואז אנחנו לא אוכלים, וגם טוב לשחרור לחץ נפשי, והכי חשוב, כושר זה לא רק ארובי או או אופניים. שיעור קיקבוקסין זה ממש ממש כייף. באמת. ואופניים לומדים לאהוב במיוחד שיש טלבזיה מולך, או ווקמן באוזניים עם שירים מקפצים. אני חושבת שאת צריכה לקחת את עצמך בידיים ולא אני לא רוצה להיום האיש הרע, ולא אני לא חושבת שהחברה צריכה להחטיב לנו איך להיראות אבל תחשבי על העומס שיש על כלי הדם, על הלב, על חוליות הגב, אני לא שמנה לשעבר, אני היום 174 סמ' ושוקלת 120 ק"ג. מקומות עבודה רבים היום לא מקבלים לשורותיהם אנשים כבדים, כי לא יאה להם, גם אם הם לא אומרים זאת. ולא משנה כמה את יפה ו/או חכמה. או מוכשרת, כולנו ניזונים מחיצוניות, חיצוניות של עטיפת השוקולד או חיצוניות של דודי בלסר. המלצתי: תעשי רשימה של כל הדברים שאת אוכלת, ואוהבת לאכול, תרכיבי לעצמך מאזן יומי, קצת שיעורי ביית אבל מה לעשות עובודה עכשיו אחר כך נחים. ותיראי שביום את יכולה לאכול שוקולד ועוגה אם תפחיתי בדברים אחרים, ואם לא נימאס לך להכין ולאכול סלט אז בכלל. וחוץ מיזה יש היום כל מיני דברים טעימים שמזרזים את פעילות המעיים, כך שזה לא סוף העולם. רק דרך חדשה לחיים חדשים בהצלחה, לומר לך את האמת אני חושבת שאני אקשיב לעצמי גם.

עם כל הכבוד

את לא מכירה אותי או את החיים שלי ומה אני עושה בהם לא ביקשתי תגובות לדיאטה ובטח שלא תגובות של אמאל'ה הבריאות שלי החיים שלי אני בטוחה שאני אסתדר איתם.

mesty

New member
לגיטימי שתגיבי כך....

אין לך מה להתגונן כך, אני לא מחשיבה את עצמי מעלי, להפך. את ממהרת להעלב מאשר להקשיב

לא

את ממהרת להסיק מסקנות ולתת עצות במקום לשאול נורא פשוט להגיד "אמאל'ה" במקום לנסות ולברר האם אני עושה משהו בנידון?או שאולי טוב לי ככה?

mesty

New member
תשמעי...

אני לא מדברת איתך מנקודת מוצא שאני טובה יותר או מה שהו כזה. כן את עושה משהו את רוצה להתגייס וכו' מה יש לשאול, את לא חולה אחרת בכלל לא היו מגיסים אותך, מעבר לזה מה אתה רוצה שאני אשאל אותך אם את נהנת להיכנס לחנות בגדים ולא למצוא דבר לעצמך כי הכל קטן, בחייך אני בדיוק כמוך. תביני את זה. אני מנסה לדרבן אותך שבלי קשר לצבא לא טוב בריאותית בלי קשר אם טוב לך או לא רגשית אם המשקל

אל תקחי את זה אישית, אבל

בתור בחורה די כבדה (1.76, בין 90-95ק' - לא נשקלתי לאחרונה) ועם הרבה נסיון בלהיות בחורה די כבדה (מרגישה את עצמי שמנה כבר מגיל 13, למרות שלפי התמונות אני לא, ואני בת 21...) - אם יש דבר שמעצבן אותי זה אנשים שבאים ללמד אותי איך לרדת במשקל! את באמת חושבת שאני (או פילצברית החמודה, לצורך העניין) לא יודעת שבשביל לרדת במשקל צריך לעשות כושר? תיכף תגידי לה גם לאכול פחות. איך היא לא חשבה על זה קודם. אם רק מישהו היה אומר לי לפני 8 שנים שבשביל לא להשמין צריך לאכול פחות - כל בעיותי היו נפתרות, לא? (סליחה על הטון התוקפני מעט - זה באמת לא אישי נגדך. פשוט משגעים אותי אנשים שאומרים לי: "מה הבעיה? הכל עניין של קלוריות. זו מתימטיקה פשוטה" ועוד ועוד משפטים כאלו. אני מקיאה את כל הדיאטות, השיטות והתיאוריות. אני יודעת את כולן. זה שתבואי ותגידי לי אותן זה ממש לא יחדש לי כלום).

למעלה