הודעה על מכרז

השונמית

New member
הודעה על מכרז

הנדון: מכרז לתפקיד `סגן מנהלת הפורום` לכל מאן דבעי: נוכח גל ההתקפות האחרון שהתחוללו מעל דפי הפורום, ובשל הלחץ הרב בו נדרשתי לעמוד, הגעתי לכלל החלטה כי הגיעה השעה למנות לי סגן שיעזור לי לממש את יעודה של הנהלת הפורום. למי ששואל מהו יעודה של הנהלת הפורום, אומר בקצרה כי הוא פיקוח על ההודעות הנכתבות לפורום, ושמירה על כללים נאותים כאלו ואחרים (שאני כמובן אחליט מהם נכון לאותו רגע) שמהותם הם שמירת הסדר על כנו ומניעת ואף הורדת הודעות מהפורום שיש בהם כדי לפגוע בנפשו הרגישה של הדתי המצוי, או לחלופין-בי. דרישות התפקיד. א. על המועמד להוכיח כי הוא משתתף קבוע בפורום וכי הפגין נוכחות בעבר. לשם כך קבעתי רף של עשר הודעות שהוא יצטרך לעבור. שימו לב! הודעות בעלות `נושא` בלבד - לא ייספרו במניין ההודעות. ב. על המועמד להוכיח כי לא נכתבו בהודעותיו הנ``ל מסרים אנטי-שמיים, או גם אנטי-שונמיים, ויותר מכך, אם יופיעו בין הודעותיו בעבר מסרים פרו-שונמיים כגון: ``אני מסכים בהחלט עם דבריה`` או ``שובי שובי השונמית...`` וכאלה מסרים המעידים על רמת האינטליגנציה הגבוהה בה ניחן המועמד, ניתן לומר שמועמדותו תשקל בחיוב רב. אופן הגשת המועמדות. הצעות ניתן להגיש מעל דפי הפורום, כאשר יפורט בהן מדוע המועמד רואה עצמו מתאים לתפקיד, ומדוע הוא עדיף בעיניו על שאר המועמדים. כמו כן, יש לשלוח במעטפה סגורה ומבויילת בדואר רשום צ`ק על סך עשרה אחוזים מהשוחד אותו יראה לנכון המועמד לשלם ע``מ להתמנות לתפקיד. באם המועמד שזכה במכרז לא יוכל מסיבות כאלו ואחרות לשרת בתפקיד, יחולט סכום הכסף אותו רשם על גבי הצ`ק, הכל לפי שיקול דעתה של המנהלת או לחלופין של מנהל הבנק שלה. למען ניהול תקין יותר של הפורום שלכם, למענכם, השונמית מנהלת הפורום בפועל

גיטרה

New member
אפשרי בכרטיס אשראי? בקרידיט?

ומה עם ערבים? (עין צרויה) וכמה תשלומים? כדרי להבהיר נקודות חשובות אלה כדי שנדע איך להגיש את בקשותינו למועמדות.

שיינדי

New member
אני תוהה..

מנהלת טובה לא אמורה להצטרך בסגנית. ואת לא מנהלת אז תרדי מהעניין . יש כאן רק כוחניות ?

למעלה