הודעה על פתיחת פורום מיתוג בתפוז

הודעה על פתיחת פורום מיתוג בתפוז

ערב טוב לכולם ברוכים הבאים לפורום החדש של תפוז – פורום מיתוג הערב עולה לאוויר בשעה טובה פורום חדש, פורום מיתוג. למה מיתוג? מה זה מיתוג? מדוע אנשים מביעים אמון ורוכשים מותג? על שאלות כאלה ואחרות ננסה לענות כאן ולספק במה הן לשאלת שאלות רלוונטיות בתחום המיתוג והן לקבלת מידע ותשובות אודות עולם המיתוג, עולם מופלא ומסקרן, המספק ויוצר יום – יום את ההוויה של כולנו... מה נאכל, מה נלבש, לאן נצא לבלות, באיזה פורום נגלוש... וכד' נעים מאד שמי יפתח לרון 15 ומעלה שנים בעסקי המיתוג יזמתי את הקמת פורום המיתוג בתפוז מתוך כוונה וחזון כי כל אדם החובב מיתוג או קשור באופן כזה או אחר, אם כתחביב, אם כחלק מעבודתו ועסקיו או כי "זה תחום מדליק", ימצא פה במה נפלאה להעברה וקבלת מסרים, להרחבת אופקים ולקבלת תובנות, יצירתיות, חכמות, מבריקות ואינטליגנטיות אודות העולם הנפלא הזה - עולם המיתוג שכל אחד ואחת נחשף אליו יום, יום - שעה, שעה אני מזמין אתכם לצאת עמי למסע לא מוגבל לכיווני מחשבה אחרים, יצירתיים, שונים ומאתגרים ולנצל במה זו על מנת לשתף את כולנו במכנה המשותף הנקרא מיתוג מיתוג הוא אחד "המתכונים" החשובים ביותר להצלחה, לעשיית כסף רב והגשמה אישית מיתוג נכון יכול להרים חברה, ארגון, מוצר, שירות או אישיות למעלה, מעלה לעבר הצלחות אדירות! ההסבר לכך הוא פשוט מאד, שיווק כיום אינו מלחמת מוצרים, שירותים או ארגונים שיווק כיום הוא פשוט - מלחמת תפיסות! מי שיצליח לגרום לצד השני "לתפוס" אותו באור יותר מתאים ורלוונטי לרצונות או הציפיות שלו, מובטחת לו הצלחה גדולה! סודות המיתוג הנכון יגרמו לכם פלאים בחיים... מחפשי עבודה שישכילו למתג את עצמם ימצאו עבודה יותר טובה ויקבלו שכר גבוה יותר אנשי עסקים ובעלי חברות שישכילו למתג נכון את שירותיהם ומוצריהם ימכרו הרבה יותר ויעשו הרבה יותר כסף פנויים ופנויות שישתמשו בעקרונות המיתוג הנכונים, ייצרו לעצמם בידול נתפס ולא יישארו פנויים זמן רב… המיתוג הוא אחד הסודות להצלחה מניסיוני, מי שהעמיק במיתוג, לקח לו לדרכו טיפים ולמד להשתמש בהם בתבונה, יצא נשכר מעל ומעבר. אתם מוזמנים לקרוא בהרחבה מאמר שכתבתי – מיתוג חברים מיתוג אני מאחל לכולנו, ים של חוויות, תפיסות, חושים מעוררים, ריגושים ותובנות נפלאות שבוע טוב לכולם וברוכים הבאים לפורום המיתוג! שלכם, יפתח לרון מנהל פורום תפוז במיתוג

barometer

New member
ברכות על הפורום החדש

ואתם כמובן מוזמנים לסור לבלוג שלי שעוסק ב..מיתוג

יפתח יקר - ברכות חמות!!

מזל טוב ובהצלחה רבה

תודה רבה על הפירגון לפורום מיתוג

מקווה לראות אתכם פעילים מאד שלכם, יפתח לרון מנהל פורום מיתוג בתפוז

Dfengshui

New member
ברכות ../images/Emo140.gif והערה ../images/Emo22.gif

ראשית ברכות לפתיחת הפורום. אין לי ספק שאלמד כאן הרבה ותודה מראש
הערה קטנה - במכתב הפתיחה לפורום אתה משתמש הרבה במילה "תפיסה" או "נתפס". אם כן - צריך להיות "תפישה" או "נתפש", כי אין כוונתך שנתפוס כדור, אלא שנשנה את תפישותינו
הרבה הצלחה,

תודה והארה

פחדתי ש"תפסת" אותי אז רצתי כהרגלי למילון אבן שושן מסתבר שבעברית ניתן לרשום כפי שרשמתי תודה על ההערה אני תמיד שמח לקבל ביקורת בונה שלכם, יפתח לרון מנהל פורום מיתוג בתפוז

Dfengshui

New member
וואלה? גם אני רצתי ל"מקורות" ../images/Emo13.gif

הצמד הזה תפיסה-תפישה זכור לי עוד מהתיכון, אז נאלצנו לשנן את הספר "ודייק". איזו נוסטלגיה...
בכל אופן, ראה בקישור המצורף את השתלשלות העניין. כנראה ששנינו צודקים

חגי ש

New member
כמו שנאמר, תפישה-תפיסה: השתיים תקינות...

זה רק עניין של הרגל - בשפה העברית השתרשה התפישה ש"תפיסה" משמשת לתפיסה פיזית של עצמים, ו"תפישה" משמשת לדברים מופשטים (תפישת רעיונות, מונחים, חוויות וכו').

מזל טוב לאשף המיתוג

יפתח יקר מזל טוב לפתיחת הפורום, אני בטוח שתיצור דיונים פורים ומעניינים שיועילו לרבים. בהצלחה רבה ברק

tom kook

New member
המון בהצלחה

בינתיים הפורום נראה מענין ומקצועי שרק ימשיך ככה ושנמשיך לראות אותך בפורום שלנו....

למעלה