הודעה

סתוונית333

Well-known member
אל תשכח לייעץ לייללן שמשחק אותה קורבן ומסכן

לספר את האמת כולה ולא רק מה שנוח לו. .

איציק3332

New member
אין לך משפחה אז את כנראה לא מבינה מה עשית

את אישה ערירית ומתוסכלת אכולת שינאה ובודדה בגלל זה הרוע שלך

אני דווקא מסכים שיאפשרו לה להמשיך ולהסתובב פה.....

כי אם היא תיעלם לנו, לא נדע מתי היא מתה!!!

ככה לפחות נוכל לדעת מתי לפתוח את הבקבוק.....

ה כ ל

New member
אתה באמת מאמין שהוא פורש?..

פחחח אפילו בשרשור הזה הוא כבר שבר לעצמו את המילה...

קקטוס אני מפציר בך לחזור מהחלטתך לא לכתוב כאן.

זה בדיוק מה שהכנופיה הזאת בראשות מנהל הפורום רוצים.
אתה משחק לידיים שלהם.
צר לי על אובדנך ואני משתתף ומזדהה עם אובדנך וצערך ואני מניח שכולנו גם אנשי שמאל כאן בטוחני שמזדהים איתך ומשתתפים בצערך.
חזור לכתוב כאן. אתה איש מוכשר ומעניין וחבל לאבד אותך.

אם תטרח לעיין בשירשור הזה בפרטים, יתברר לך מהר מאד

שאנשי אסמול כאן לא בדיוק מזדהים איתו ולא משתתפים בצערו,
אלא מעודדים את המנוולת להמשיך ולהשתולל כאן.

סטילהוק

New member
פוליטיקה בצד, המקרה שתיארת מזעזע, מאחל לך שלא תדע עוד צער

שום דבר לא משתווה לבריאות, אך רק אדם שבריאותו נפגעה או בריאות יקיריו ושאיבד מישהו קרוב לליבו, בן משפחה, חבר, בן, בת, אמא, אבא, אח או אחות, יודע להעריך את הבריאות ועד כמה היא חשובה. כל היתר שבריאים וחושבים שהם חסינים ושלהם זה לא יקרה, נוהגים לזלזל בבריאות, לא להעריך את המתנה היקרה הזאת שיש להם, עד שהם מאבדים אותה, או מישהו מיקיריהם מאבד אותה ורק אז הם מבינים מה הם איבדו ועד כמה הבריאות חשובה יותר מכל דבר אחר.

מי כמוני יודע זאת, שנאלצתי לראות את אימי נמוגה ודועכת לי מול העיניים יום יום ממחלת הסרטן הארורה, ובסוף אחרי שכליותיה נפגעו מחיידק היא אפילו לא יכלה להכניס יותר שום דבר לגופה, בזמן שעברה טיפולים כימותרפיים קשים עם שקיות שחורות, והיינו צריכים לטפטף לה טיפות מים עם מקל ארטיק מלופף בצמר לפה, בכדי שלא תמות מצמא. וכמה שהיא סבלה עד מותה בגיל צעיר יחסית, את זה אני לא אשכח לעולם.

אם אין בריאות כל השאר זה פשוט רק הבל הבלים.

כך שאני מאחל לך באמת מכל הלב המון בריאות ושלא תדע עוד צער.

בזמן שהבהמה הסמאלנית פגעה בקקטוס הייתי בחסימה מפורום הביוב

ולא נכנסתי אליו כדי לא לראות את הזוהמה ולהרגיש צורך להקיא מפאת הסירחון.
&nbsp
לכן גם 'פספסתי' את 'הארועים החשובים' שהתרחשו כאן בחסות סמרטוט הרצפה ונעל הבית של הבהמה.
&nbsp
ככלל אני מבקר מה שפחות במחראה הסמאלנית המסריחה הזאת ומבזבז עליה פחות מזמני.
&nbsp
לכן רק עכשיו נחשפתי למעשה הנבלה שבוצע כאן ע"י המנעל שרצח את מה שנותר מהפורום הזה אחרי השמות שסוחר המשקפיים עשה בו בשנות 'כהונתו' הארוכות.
&nbsp
אי-אפשר לדבר על הבהמה הזאת מבלי להזכיר את המשרת הנרצע והשפל שלה, הוא וכל הכנופייה השכירה של הסמאל האנטישמי שמסריחה כאן יומם ולילה תמורת אתנן. היא המוצר המזוקק שלהם המייצג אותם בצורה נאמנה, שלמה ומלאה. הם והיא - גוף אחד ונשמה טמאה אחת.
&nbsp

למעלה