הודעות מרעישות.!!!!!!! כנסו דחוף.!

OTH 7

New member
הודעות מרעישות.!!!!!!! כנסו דחוף.!

|
מגרש ביתי תמשיך לעוד עונה..כןן..כןןן!!! מגרש ביתי תיהי אחת מהסדרות ברשת CW שימשיכו לעונה הבא עונה 7 של ONE TREE HILL!!! נווווו...אז מה אתם אומרים?????.... http://www.kryptonsite.com/season9ishappening.htm

וגם ממש מסקרן

מה הולך להתרחש בעונה ה-7 וגם שמעתי שלוקאס עומד לעוף, כי השחקן צ'אד רוצה להתקדם לסרטים חדשים וזה יגזול לו מהזמן, היה על זה כתבה נתנו קישור פה בפורום. אני מקווה שאף דמות לא תצא, בטח שלא צ'אדי

לוידעת

New member
אמן ששניהם יעופו כבר!!!!!

כאפות-נמאסתם!!!!! ואז כל הסדרה תהיה על ברוק!!!
IT WILL BE *AWESOME*!!!!!!

AVriL AddiCt

New member
אם באמת שתיהם עוזבים זה גרוע מאוד

להמשיך סידרה בלי 2 דמויות כל כך מרכזיות זאת החלטה מטומטמת.... לדעתי עדיף שעונה 6 תהיה אחרונה וזהו...

OTH 7

New member
איפה יש קישור..?

את יכולה להביא לי אותו..ואין מצב שצאד לא ישחק בעונה הבא..

מצטער להודיע חברה אבל

הילארי בארטון וצ'אד מייקל מוריי לא יהיו בעונה הבאה .. אני לא מדמיין את מגרש ביתי בלעדיהם ואולי כדאי שיפסיקו בעונה 6 וזהו . הילארי שיחררה הצהרה ביוטיוב שהיא עוזבת וצ'אד בטוח עוזב. אין לי מה לומר באמת .. מקווה רק לטוב ולהמשך טוב .. לפחות נהיה עם השאר אבל אני לא חושב שזאת החלטה נכונה להמשיך בלעדיהם .. אני פשוט בהלם .

ShiR a5

New member
אין סיכוי שהם יעזבו!!

הם בין השחקנים הראשיים !!! וגם חוץ מזה אם הם יעזבו אני בטוחה שהרייטינג שנשאר יעזוב יחד איתם ! ואני מאמינה שCW והמפיקים יודעים את זה !!

לפיטון קוראים הילארי ברטון, ובקצב הזה...

הסדרה תקרוס. ולמה בדיוק הם עוזבים
פשוט אם ישמעו שצ'אד והילארי עוזבים אז גם סופיה תיגרר ותעזוב, וג'יימס וכולם...

Robin Sparkles

New member
אין מה לראות בלעדיהם

במיוחד בלי לוקאס שכל הסדרה עליו. לא נראה לי שאני אראה את העונה השביעית ככה...

אם זה ככה../images/Emo35.gif אם את/ה שואל/ת אותי

אז עדיף שלא תהיה בכלל עונה 7... זה שהעיפו את קית' ועוד כמה דמויות משניות זה עוד מילא, אבל עד עכשיו עוד לא הבנתי למה הילארי וצ'
א
ד רוצים לעזוב.... אפילו החתימה שלי מסבירה את הכל, והסדרה לא תהיה שווה בלי לוקאס (או יותר נכון
קאס)

Robin Sparkles

New member
אני בת..

וכן,גם אני חושבת שעדיף שלא תהיה עונה 7. וכשישימיו לב שכבר אין רייטינג גבוה כ"כ בגלל שאין 2 שחקנים שבגללם יש את הסדרה הזאת יבטלו אותה וחבל. עדיף שיפרשו בשיא וזה ישאר זיכרון טוב.

ShiR a5

New member
או ש..../images/Emo58.gif

שהם כאילו יהיו לקראת סוף ההריון ויטוסו להיות עם קרן ואנדי.. או שפשוט אחד מהם ימות ואני מקווה לא יקרה כלום והם ישארו... זה בטוח שהם עוזבים ?

למעלה