הודעות שהוקפצו

amirsitton

New member
זיכרון מתוק מסי והקדשה ../images/Emo140.gif

לשתיים מהזמרות הגדולות ביותר שקמו בזמר העברי , ואחת מהן ללא ספק הזמרת הישראלית המצליחה ביותר בכל הזמנים - עפרה חזה ז"ל - קול הנשמה!!! ***זיכרון קטן ומתוק מסי ומעפרה: שנת 1997 - הייתי אורח בקהל בתוכנית של דן שילון - ספיישל אני חושב שזה היה לכבוד ראש השנה , אשר השתתפו שורה של אומנים גדולים כגון : עפרה חזה שהדהימה את כולם , זאב נחמה , יהורם גאון, בועז שרעבי וגם סי היימן שלנו
הייתה תוכנית פשוט מדהימה ומרגשת!! האומנים סיימו את התוכנית בשיר "הלוואי" של בועז שרעבי למחיאות כפיים סוערות של הקהל , אני ממש הייתי על סף דמעות מרוב התרגשות... היה ביצוע מרטיט לב , כובש ומרגש (מעניין אם סי זוכרת את זה) לאחר התוכנית ניסיתי לדבר עם עפרה , אבל זו הייתה ממש משימה בלתי אפשרית , שכן ההמולה מסביבה הייתה עצומה. אך לפתע סי עברה לידי (אני זוכר שהיה לה ג'קט שחור כזה) ואז ניגשתי אליה ואמרתי לה שמאד נהנתי מהערב והביצוע שלה ושל שאר האומנים היה מדהים ושאני מאחל לה הרבה בהצלחה בכל !!!! אז סי חייכה ואמרה המון תודות ונתנה לי חיבוק :) רגע שהיה מאד מרגש מבחינתי! זו גם הייתה הפעם האחרונה שראיתי את עפרה , יהיה זכרה ברוך... תמיד אזכור ואנציח בליבי את אותם רגעים קסומים מסי ומעפרה. מעניין אם סי זוכרת את אותה תוכנית אצל דן שילון....
אמיר.

איתיצוף

New member
הסרט "שוברים"

ביום רביעי בשעה שבין שמונה בערב לתשע וחצי הועלה בפעם השנייה למרקע הסרט שכולנו חולים עליו "שוברים" בyes ביום חמישי קמתי בבוקר וגם היום לאור השיר סי אם את כאן בטח תצחקי שאני שרתי את השיר "זהב טהור" בחיוך רחב במהלך העבודה בנתב"ג. חברי כאן לידי שהיה בהופעה שלך סי נהנה ועכשיו סיפור עליו: חברי לא אוהב מוסיקה ולא מתעניין במוסיקה וכשאמרתי לו על סי היימן התגובה שלו הייתה מאד מצחיקה, בפנים מבוהלות ושואל אותי מי זו? עניתי מה אתה לא מכיר את סי? תגובתו לא! או קיי אם כך הצעתי לו ולחברי השני לבוא איתי לגבעתיים להופעה שהייתה. לאחר ההופעה חברי התלהב לא תאמינו שהוא כמעט צעק: " סי היא גדולה, היא ענקית " וזאת הוא עשה כשעשינו את דרכנו לאכול פיצה וכך לסיים ערב נהדר וכל השעתיים האחרונות היה רק שעתיים סי עד כמה ההופעה מוצלחת ויפה ונהדרת וכמובן השאלה : הולכים להופעה הבאה? היום בשעה זו מתנגן הדיסק של סי היימן וחיוכו של חברי לאור הדיסק היפה הזה דיסק האוסף ראיתי עד כמה הוא התאהב בך סי נראה לי שחטפו אותך ממני.

avrir1

New member
שאלה לסי כיוצרת / אמנית

שאלה לי לסי היימן ולאו באופן אישי אלא כזמרת / אמנית / יוצרת, כידוע כיום נושא זכויות יוצרים נמצא חזק בסדר היום של הזמרים והאמנים, והקלטת אודיו של שיר או הופעה כלולה בזכויות יוצרים ואסורה להפצה, שאלתי היא, אם הקלטתי הופעה שלך (לדוגמה) "בוידאו" מהטלויזיה למחשב, האם כשאני מפיץ סרטון כזה בין מעריצים אני עובר על זכויות יוצרים, השאלה היא הן בפן החוקי, ככל הידוע לך כאמנית, והן בפן האישי האם זה מפריע לך.. (לדעתי זה מועיל דווקא למעריצים ולא בא על חשבון מכירת דיסקים וכו') -אודה לך מאוד אם תשיבי, ואם למישו מהקוראים יש דעה בענין, אשמח!

יה איזה מרגש!

אפילו לי אישית לא ספרת את הסיפור הזה....איזה יופי! יש לך את הקטע הזה מוקלט ? אני מסוקרן! מעניין באמת אם סי זוכרת - ואם כן....מה היה הקשר שלה עם עפרה ?מה היא זוכרת ממנה?דיעה?שירים?

איתיצוף

New member
כללי

היי לכולם וגם לך סי המתוקה אז ככה יש עידכונים הלהקה שלי ואני התפרקנו כי זה לא התאים וכעת אני מחפש הרכב חדש ויש לי כבר אתר חדש מיש רוצה להביט בו שם האתר שלי הוא רוק נשמה ועוד כי זה בעיקר סגנון שאליו אני מתחבר לא רק רוק עברי אלא לועזי ולא רק נשמה בלועזי אלא גם בעברי אלה הם הסגנונות שבאם מתוכי. אז סי אלה הם העידכונים אני מחפש הרכב חדש ונוסף רוצים שאני אתגייס למילואים אבל..... אני לא ממש רוצה אבל ככה זה בחיים. וכן סוף כל סוף אני דוד. אז סי ולכולכם שתהיה אחלה שבת אני אפגש אתכם עוד שבועיים כאן בפורום.

actress

New member
בזמנו שאלה כזו הועלתה וצריך לפנות

אל המקור הישיר תמיד שבמקרה הזה זאת סי
בעבר היה כאן כיתוב "הפניה לזכויות יוצרים וכו'... אינה חוקית" מכיוון שסי בעצמה העלתה והפנתה וגם ביקשה להפנות הורדתי את הכיתוב ואני נותנת לה להחליט אם מותר או לא כי אחרי הכל היא זאת שהשירים או כל חומר אחר שהוקלט הוא עליה בעלת ההחלטה. ולגבי פורומים אחרים שם אוסרים על כך כי אין אישור אבל כאן בפורום היד חופשית עד כמה שאפשר וגם תלוי באומן עצמו

avrir1

New member
הפורום היחיד שנשאר הגיוני

כל הפורומים פשוט מוטרפים אני חושב שלסי יש חשיבה בריאה ונכונה אי אפשר במעטה של זכויות יוצרים (כביכול) לקטול כל מה שזז ועדיין אני מחכה לשמוע את סי עצמה והתייחסותה עם זה יתאפשר :)

actress

New member
תצ'מע התחלתי לחבב אותך ../images/Emo140.gif

מה שקורה זה שבכל הפורומים אין להם מה שיש לנו
מה גם שהם צריכים אישורים וכו'.. ואני חלילה וחס לא באה לפגוע בשאר חבריי המנהלים אני אומרת את דעתי שלי שסי תכנס אני בטוחה שהיא גם תביעה את דעתה בכל מקרה אתה אחלה

איתיצוף

New member
עוזי חיטמן ז"ל

מעניין שהוזכר כאן זמר אחד ששמו אריק לביא ז"ל אבל מה עם עוזי? אני חושב שחלק מאיתנו גדלו על עוזי חיטמן אני נפגשתי איתו פעם בתחרות שחייה ולדעתי הוא היה אבא נהדר. רציתי כלכך שיחכה שאני יבצע איתו ואפילו רק שיר אחד שלו אני גדלתי על השיר שלו שזה השיר הכי נכון תסלחו לי שאני לא זוכר אותו אבל המילים שלו כלכך נכונות "אבל יש כאלה שלוקחים מונפול על החוכמה והם יודעים יותר טוב ממני ויודעים יותר טוב ממך מה טוב בשבילי ומה טוב בשבילך". לפני זמן לא רב נכנסתי לאתר של עוזי חיטמן ז"ל לראות אולי רשום משהו על מותו אך לא היה רשום דבר פרט להזמנת הופעות יש להתקשר לעוזי חיטמן והמספר פלא פון שלו מופיע. עוזי אתה כלכך חסר לנו אבל השירים יזכירו אותך תמיד.

actress

New member
אבדה גדולה ולגבי האתר הוא עודכן

זה כעת אתר זיכרון עם השיר האחרון שעוזי כתב לפני מותו

../images/Emo16.gif עוזי ז"ל

אמן דגול וחשוב מאוד בזמר העברי - תרם רבות לזמר העברי ולתרבות בכל הזרמים והכיוונים! מה לא כתבו עליו אחרי מותו??? למי שיש זכרון פרטי נשמח לשמוע... אני זוכר אותו בהופעה בפארק מים...שכל הקהל ילדים ומבוגרים כאחד היו מהופנטים אליו - ועוזי היה סובלני וחביב גם כלפי אבא חצוף שהגיע באיחור וצעק לעוזי :"תשיר את אני מנגן!" - עוזי לא התבלבל והעיר לו בעדינות שהוא שר כבר את זה אבלללל במיוחד בשבילו הוא יזמזם כמה מילים...

actress

New member
הבנתי לפי ערוץ YES שהסרט משודר

שם אחת לכמה זמן וגם עוד סרטים בהשתתפותה של סי כמו: "כרוניקה של אהבה" ועוד... איזה כיף לך ולמי שיש YES וגם "משפחה וחצי" בשידורים חוזרים בערוץ תכלת

amirsitton

New member
כן ! הקליטו לי את התוכנית אז ../images/Emo13.gif

ומראים אותי גם לכמה שניות בקהל , כולי מרוגש ועל סף התעלפות !
הייתה תוכנית מיוחדת , מרגשת ומקסימה !

actress

New member
../images/Emo6.gif גדול איזה רעיון מדליק משהו

שכל פעם העלנו פה אפשרי לערוך ערב שכזה בשילוב "ערב סי היימן" יעני כמו מסיבת פיג'מות כמו שבפורום ירדנה ארזי עשו והזמינו אותה מידי פעם חשבנו על זה פה אבל אז אמרו בלי סי לא באים ובגלל זה רוב הפגישות הן בהופעות מן הסתם... אז אם תזמו מפגש פורום שכזה אני בפנים חברי'ה

fasulya

New member
יכול להיות מאוד נחמד

בעיקר שיש לי כל מיני דברים עתיקים של סי מלפני הרבה שנים

actress

New member
אממ...אני מנדבת בית קפה אזורי

והומה אדם
או לחלופין אם אתם רוצים בבית בואו לאילת

למעלה