הודעת פרישה

magenta73

New member
הודעת פרישה

רציתי להגיד לכם שהחלטתי לעזוב את הניהול בתפוז, גם עקב מיקרים אישיים, וגם עקב העובדה שאין לי זמן לזה, וגם עקב מקרה משמח יותר והוא העובדה שבפברואר אני טסה לשלושה חודשים לניו-זילנד ואוסטרליה... הפורום הזה, אני מודה שהזנחתי אותו, ואני מתנצלת על כך, מגיע לכם מנהל/ת שיקח את הפורום הזה קדימה, מה שאני לא הצלחתי לעשות. אז אני מודה לכם על השהות ועל הדגים, ואני מבטיחה לבוא לבקר. ותודה לרגע אמדוד לי, על התשובות היפות, ולזמשוש על ההתמדה, ולמיקה שמידי פעם מפציעה, ולבאלב האחד והיחיד, ולתומריקו, כמובן. אם משהו מכם רוצה לקחת תחת ידיו את ניהול הפורום, אני מצרפת לינק של בקשה לניהול פורום, אני דווקא אשמח אם זה יהיה משהו מפה. (רמז דק). היה לי כיף. נתראה בשמחות
הדס

magenta73

New member
סוג של, בהצטה מאוחרת...

הרי את הצבא סיימתי בבית חולים (ותודה על 20% נכות צה"ל) ואז, כשכבר הייתי בתאילנד ותיכננתי טיול "שניים סינים עם כיניר גידיל", וכבר היו לי כרטיסים לניו-זילנד ואוסטרליה, סבתא שלי החליטה למות, אז חזרתי ארצה... אז כן... סוג של. ותודה. ו... אהמ... קראת רמז?

או, הנה משהו שאני לא יודע...

20% נכות ? טוב נו, אני הייתי חימושניק, ועוד בקבע... זה הופך את זה ל-80% נכות נפשית.... (מעתה - יש לכתוב לאט...) וכן, אהמ... קראתי רמז...

Vdrums

New member
הדסססססססססססססס

תעשי המון כיף בטיול, אל תשכחי לבוא לבקר פה ושם. אני גם אשמח לראות מישהו מבפנים שיזיז פה עניינים קצת. (גם אני לא הכי פנוי בעולם...)

bulb

New member
איחלתי לחיילת בהצלחה בהמשך דרכה

חן חן על הליברליות ואורך הרוח (מאחד שחסום בפורום סדנא לשירה ופרוזה). בהצלחה ואל תשכחי את הטובלרון |סתימה שבורה|.

זמשוש

New member
הדסי!

איזה כייף שמחה לשמוע על הטיול שלך. כיף שאפשר לנסוע לתקופה כזו! גמני בעזרת השם טסה אוטוטו (אם כל התוכניות שלי לגבי העבודה יזרמו נכון) אבל לכיוון השני של הכדור...
חסר לך שלא נראה אותך כאן כשלא תהיי כחולה!!!

orrin

New member
../images/Emo140.gif

למרות שלא הייתי פה 20 שנה- מאחלת לך שתהני הכי שאפשר.... טיול מדהים שיהיה

למעלה