הודעת פרישה

הודעת פרישה

6 שנים בתפוז.היה מאוד נחמד סך הכול
לא בעד להתחיל להתכתש.זה מיותר. פורומים-אורגנים וכליזמרים יישארו לשבוע שבועיים בתפוז עד למעבר למשכן החדש.פורום שידוכים גם מסיים את תפקידו עד למעבר למקום החדש.פורום חוזרים בתשובה,יישאר בידיו האמונות של ר' אלישיר. חייב תודה עצומה לידידי ר' על המשמר שדאג בצורה יוצאת מהכלל לחברים והיה לי לחבר אמיתי. אנחנו לא נפרדים.כי מעל המשמר אני לא יכול להפרד.אם הוא לא איתנו,גם אריאלה ואני לא כאן.אנחנו על פורומינו. מילה טובה לנטע מנהלת הקהילות לשעבר ולאלעד המנא"ש. (אולי הם יקראו)היה כיף איתכם.הייתם יותר ממצויינים. לאשתי שתחי'ה,אייני צריך להודות.אשתו כגופו. תודה לכל החברים הנפלאים שהיו איתנו כאן.אנחנו לא נפרדים.אנחנו נפגש בפורטל אחר שיהיה זמין ונוח גם לסלולרים. בהצלחה לכולנו:))))

מצטרפת לכל מילה

איש הרוח, על המשמר ואריאלה ב. הם חטיבה אחת. אם מפטרים את על המשמר, איש הרוח ואני לא נשקיע באף פורום בתפוז אנשים.

חדשש

New member
מה זה הקישור למטה

(השני) ל MIDI ואורגנים זה גם לדתיים?

הערה בגלל מסרים שאני מקבל

זה יקח קצת זמן עד המעבר לפורטל החדש.מה שחשוב , שהוא יהיה זמין גם לסלולרים לגלישה נוחה וקלה. החברים מכל הפורומים שאנחנו נפרוש מהם,יקבלו הודעות מסודרות.אני מאמין, שבעז"ה המעבר יהיה קל ונוח.

asaf2000

New member
לר' איש הרוח

תודה תודה תודה על כל השנים שהיית איתנו וניהלת אותנו., לך ולאריאלה מגיע צל"ש על היוזמה של הקמת הפורומים החרדיים במערכת תפוז וכל הפורומים שבאו בעקבותיהם נשענים על ההצלחה שלכם. אני מקווה שכמו אריאלה תרגיש מתישהו שאי אפשר בלי תפוז ותחזור אלינו אם לא כמנהל אז כאחד הגולשים הפשוטים
הרבה הצלחה ב"מקום החדש"!! אסף2000

../images/Emo24.gif

אנחנו לא נפרדים ר' אסף.רק עוברים דירה.חשוב ש"הדירה" תהיה נוחה מבחינה טכנית לכולם ותו לא
תודה רבה על המילים החמות

וואו! אני לא מאמין!

למנהלים היקרים, תודה רבה רבה לכם! על הכל, לכל חברי הפורום היקרים, תודה רבה לכם זה היה בית חם ונחמד בתקופה שהייתי פה, אשמח להשתתף גם הלאה

ברכת מזל טוב גדולה לגוטניק

שחוגג היום הצלחה גדולה - סגירה סופית של פורום חרדים. אחרי שהצליח לדרדר אותו לתהומות, חוגג היום האדם הנ"ל את פסגת שאיפותיו.

האם אין אפשרות שגולשים יתנגדו למה שהם עושים

לכם ולגרום להם להפסיק ,עצומה או משהו כזה אחרי כול כך הרבה שנים ממש לא מתאים להם בגלל אדם אחד שהיום הוא שם מחר הוא נופל אף אחד לא יודע מה ילד יום

לאריאלה ואיש הרוח היקרים

יקשה עלי לתאר עד כמה אני אוהבת לגלוש בפורום שלכם עד כמה שמח אני שזכיתי להכיר אתכם ולהנות איתכם כצוות. עברנו יחד רגעים בלתי נשכחים. רגעים שאצור בליבי לעד. נהנתי ללמוד מכם, לשחק, לטייל, להשתולל ולהכיר צורת חיים חדשה שכבשה את ליבי. בשבילי זו לא פרידה, זו סתם הזדמנות לומר תודה. זכרו שתמיד יש לכם, אחד ששומר שם למעלה, ולב אוהב כאן, ממש לצדכם... בקיצור, מה רציתי לומר ? יקשה עלי לתאר עד כמה תחסרו לי התגעגע אלכם ומקווה שגזרה זאת תבותל מהר ותחזרו שוב לבית החם הזה

asaf2000

New member
../images/Emo45.gif

העלתי הודעה לפורום תפוז-משוב, אתם מוזמנים להצטרף.

למעלה