הודעת פתיחה...

קרן*~

New member
הודעת פתיחה...

בשעה טובה נפתח פורום גם לח´ברה שלנו... הפורום פותח את "דלתותיו" לכל מי שיש לו מה לתת לנו בתחום הנ"ל...נשמח לעדכן, להיתעדכן, לקבל אינפורמציה ולתת מידיעותנו ולהרגיש ח´ברה מגובשת בעל מכנה משותף קסום... נושא גדול לפנינו .....אז קדימה לדרך...... ושיהיה לכולנו.....

nonana

New member
קודם כל בהצלחה ../images/Emo6.gif

אני אם לתאומים בני שנתיים וארבעה חודשים. ולבת בת 5 וחמישה חודשים. שמם- תאומים- נדב ונעמה לגדולה- נעה אשמח להשתתף בפורום הזה. לפעמים יש דברים שהם שונים בתכלית מבית שאין בו תאומים אז בהצלחה

TWEETY =^.^=

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo50.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אני עדין לא אם בכלל, אבל חולמתתתת גם בהקייץ על תאומות
אז מקווה שעוד חודש חודשיים אצטרף אליכן ואשמין בהדרגה ביחד איתכן
אני מנהלת את הפורום לחד הוריות מבחירה ואשמח לראותכן גם שם. בהצלחהההההההההההההההההההההההה

ברוכה הבאה...

מתי שלי יהיו כאלה גדולים????????????
שילכו כבר......ידברו כבר...יתחתנו כבר......
כששואלים אותי אך זה לגדל שלישיה אני אומרת שזה מה שאני יודעת ומכירה.....לאיודעת אך זה לגדל אחד......
...מניחה שזה יותר קשה לגדל אחד ואחרי זה שתיים לא?

nonana

New member
היי -נהפוך הוא- הכל היה ברור כלכך

כשנדב ונעמה נולדו לא הייתי לחוצה ובחוסר ידיעה מה לעשות (זה קרה לי עם נעה). ואם היה חום לא הייתי ישר רצה לקופ"ח אלא קודם בודקת בעצמי אם אין תופעות נוספות ולא המשפט הנדוש של הרופא "זה ויראלי". עברתי אבל תקופה מאד לא קלה עם נעה עקב רגרסיה רצינית ממנה. (עד היום יש שאריות מזה). וחוץ מזה הנקתי אותם מלא חודשיים - ולילה? יכולתי לשכוח מזה. אבל היום זה תענוג לראות אותם- פשוט יש משהו בקשר של תאומים. איך זה שלישיה? איך הדינמיקה שיש בבית? יש עזרה? אצלי למשל קורה הרבה שהם רבים עלי- פתאום כולם רוצים אותי. איך זה אצלך? ובלילה? (אני לא מעיזה לשאול). ראיתי את התמונה- מותק מותק מותק.
בני כמה הם? ומה השמות?- כמובן אם רוצה. אני בשלב כלשהו אשלח תמונה.

אז אצלנו זה ככה......

אני אחות במיקצועי ולפני שילדתי עבדתי כמה שנים טובות במחלקת יולדות...טיפלתי בתינוקות.....רכשתי המון בטחון וידע.....והכי גרוע מכניקה.....כל כך חששתי שאהיה כזאת עם ילדיי...הרגשתי "מחוסנת" שכלום לא יזיז לי.......מיותר לציין שאני לא עובדת כבר המממממממ זמן מה... כעת עומדת לשוב לעבודה..... קצת על הפרעושים שלי..... הבנות: ליאור וליהיא הבן: מתי מיום שהבן שוחרר מהפגיה (הבנות שוחררו חודשיים לפניו) לקחתי אופרית.....והיא איתי גם ברגעים אלה....אך יום חמישי עוזבת..וחוזרת הביתה...חמותי הגיע ארצה והיא תהיה איתי חודשיים וחצי ואחרי זה .......עוד לא יודעת מה אעשה...כי אני ממש ממש כמהה לשוב לעבודה כבר.. ילדיי בני שנה אך למעשה הגיל המתוקן שלהם 10 חודשים....מכיוון שנולדו מוקדם (שבוע 28) עושים להם הקלות......הם לא הולכים......ליאורי זוחלת ויש לה 5 שיניים.....יושבת, מתיישבת, עומדת ונעמדת......הכי מפותחת מבין שלושתם...מתי וליהיא יושבים לא מתיישבים........ממש בצעדיהם הראשונים לקראת זחילה......וללא שן אחת עדיין......
הם כל כך שונים באופי ובכלל האחד מהשני..... אוף כמה כתבתי.......

nonana

New member
נפלא לשמוע../images/Emo6.gif

וטוב שאת נשמעת חייכנית אני צודקת? עכשיו ילדיי במקלחת כולם ביחד אני ממש לידם במחשב (מרחק של מטר). כשחוזרים לעבודה הכל קשה יותר בהתחלה אך עם הזמן זה מתאזן ולבסוף מסתדר נפלא.

נירית1

New member
nonana רציתי שאול לגבי הנקה של

התאומים אני גם מאד מקווה להצליח להניק ,את בני הגדול הנקתי במשך שנה, מצד שני זה נראה לי משהו שלוקח המון זמן - איך הסתדרת עם הגדולה בזמן ההנקות? האם שילבת בקבוק עם הנקה? אני אשמח לכל טיפ בנושא כי אני ממש רוצה להניק אבל אני לא רוצה שזה יבוא על חשבון הגדול

zimes

New member
קשה, אך אפשר.

סתם מהשרוול עכשיו - בטח אפשר להקריא סיפור תוך כדי הנקת שניים. וגם - אולי הגדול יעזור לך - יתן לך כוס מים וכדו´ - כך הוא יהיה שותף.

לצערי....... ../images/Emo10.gif

אני לא הנקתי אז לא יכולה לומר דבר ולא חצי דבר בנדון...... ילדיי נולדו כל כך קטנים.....לא היתה לי גישה אליהם...

nonana

New member
היי נירית../images/Emo13.gif

ההנקה לקחה לי הרבה זמן בגלל שנעמה לא היה לה כח לינוק. אבל כן אצלי זה היה חייב להיות עם הזנה נוספת בבקבוק אבל השתדלתי כמה שפחות. אני שמעתי על אמהות שהניקו כמעט שנה תאומים ואפילו ביחד אצלי זה לא הסתדר. אני הייתי חייבת להניק אחד אחרי השני בעיקר בגלל נעמה שהייתי חייבת כל פעם מחדש לסדר לה את הפה להנקה. אחרי קיסרי מאד כואב להניק עקב ישיבה לא נוחה תמיד אבל אם רוצים מסתדרים. עם נעה זה היה לי קשה היא לא אהבה את זה שאני מניקה אותם. והרבה פעמים הפריעה לי בגלל זה שרדנו רק חודשיים.

גם אנחנו

שיר ואיתי בת ובן בני 4 שנים ו 9 חודשים - איך הזמן עובר... ברכות לפתיחת הפורום, שיעלה ויפרח תמונה בהמשך (אני צריכה לסרוק משהו חדש יותר ממה שהעלתי בפורום הורים)

למעלה