הולהההההה

הולהההההה../images/Emo85.gif

מה קורה אנשיםםםםםםם?!?!?!?!?!?!
קודם כל חג שמח ושנה טובה לכולם.....
דבר שני... נעים מאוד כולם...אני חדשה בפורום הזה...אז כדי להכיר אותי קצת הינה... קוראים לי דיקלה...אני מחולון... שלשום קיבלתי צו ראשון(בעעעעעע)
אוהבת את כל סוגי המוזיקה...במיוחד האוס ניו יורק ובמיוחד במיוחד של עופר ניסים המלך
!!!אל תנסו להתווכח איתי אפילו.. מבזבזת את הכסף על הטי אל וי...סטודיו 49(כשהיה סטודיו..)..שלשום הייתי בהאנגר היה פיצוץ
!!!! וחוץ מזה אני נהננת בכל מקום שיש בו מוזיקה... אני וחבר שלי נפרדנו שלשום..
.באותה מסיבה בהאנגר....(נורא חשוב לציין!!!) יש לי איי סי קיו... אל תקראו לי כוסית.... ואני מאמינה שזהו.... אז יאללה תציפו בהודעות... נ.ב. תביאו שמות של האוס ניו יורק שאתם מכירים אולי אני עדיין לא מכירה... למרות שאין דבר כזה....

McH3

New member
**זה בינבה ולא בימבה

ע"פ חינוכית...
ואני לא מבין ולא אוהב ניו יורק האוס.. רק הארדטראנס, הארדסטייל וקלאב טראנס

MidNight Flame

New member
../images/Emo24.gif ברוכה הבאה!

שנה טובה ומבורכת! נעים מאוד דיקלה אני מייק ואני מנהל הפורום (מייק A זה מיכאל!) מזל טוב על הצו. עם כל הכבוד - עופר ניסים עושה חרא מוזיקה! ברוכה הבאה לפורומינו הקט... הדבר היחיד שאת צריכה לדעת זה שאסור להזכיר פה קאזה, סולסיק וכו'. מייק.

אמרתי....

אין על מה להתווכח בקשר למוסיקה של עופר ניסים!!!!! זאת עובדה שהוא עושה מוזיקה טובה!!!!! לא כל DJ נכנס לעבודה שלו בצורה מסורה כל כך...ובגלל זה יוצאת לו מוזיקה טובה!!!! וזה לא הפורום היחיד שאני נמצאת בו אז ככה...כן אני יודעת שאסור להזכיר... ועוד משהו חשוב... של מי האוס עם האורגןששמים אותו בכל מסיבה כמעט...במיוחד בליין הFFF בטי אל וי

למעלה