הולכים לגן

luli

New member
הולכים לגן

הבן שלי, בן שנה ושלושה חודשים, התחיל ללכת לגן. זה לא קל, יש יללות בבוקר בשעת הפרידה, אבל שנינו מתגברים. היום אבא שלו הכניס אותו לגן ונפרד ממנו. אחרי שעתיים בעבודה אמר לי `` כבר התקשרת לגן לראות שהוא בסדר``. מי אמר שהאמהות לחוצות??? הכי מצחיק היה כאשר אספתי אותו אחה``צ, אחד הילדים הגדולים יותר אמר לי ``את האמא של הילד החדש`` כן, עניתי ופתאום קלטתי שאני האמא (!!!) של הילד החדש בגן. הילד שלי כבר הולך לגן !!! וואו! איך הזמן טס! חייבים לנצל כל רגע לפני שהוא עוזב לי את הבית!

michal haramati

New member
הולכים לגן

שלום לולי ומזל טוב - הילד שלך הולך לגן!!! כן, כן לוקח המון זמן לעכל את זה אבל אחר כך כשזה נכנס למסלול, תראי שזה נקלט ואפילו נהדר. אצלנו הבכיות נערכו זמן ממושך - ולא האמנתי שאיי פעם אפרד מהילד שלי בגן והוא ינופף לי לשלום - וזה גם הגיע. היום הוא הולך לגן מלא אושר ושמחה, עובר בכייף לזרועות הגננת ונפרד ממני בשלום ובנשיקה!!! בהתחלה, לא השארנו אותו לימים מלאים ועשינו את כל תהליך הקליטה בגן באופן הדרגתי. בסופו של דבר תראי איך בנך מתאקלם וגם אבא שלו יהיה רגוע! (גיליתי שאין הבדל בין דאגתו של אבא לדאגתה של אמא בנושא הגן) מה יש איתו ילדים גדולים שכבר מדברים? ספרי לנו על הגן, כמה בקבוצה?, כמה גננות?, כמה שעות? מה סדר היום? ובכלל. שלך, מיכל.

למעלה