הופעה אקוסטית 28/10 קפה ביאליק

bettyבתי

New member
הופעה אקוסטית 28/10 קפה ביאליק

היי לכולם וחג שמח ביום שלישי ה28 לאוקטובר בשעה 22:30 אני מקיימת הופעה אחרונה בקפה ביאליק. .(לא אחרונה בסבב.. רק בקפה ..) איתי על הבמה איתמר מאירי בגיטרה אשמח מאד מאד לראותכם אוהבת ומתגעגעת בטי

RTur

New member
../images/Emo10.gif

לצערי אני בבסיס, לא אוכל לבוא.. אבל - לפחות זאת הופעה אחרונה במקום הזה.. די, נמאס חח תוחזר בטי לתמונע לאלתר! (ואם בכלל, אז לבארבי/זאפה?
) ובשנה הבאה בקיסריה

yoooni

New member
אחרי שנים שאני מקשיב למוזיקה שלך

אני סוף סוף גם מגיע לשמוע אותך בלייב
מתרגש!

RTur

New member
ואחרי זה אתה גם מגיע לכאן ורושם ביקורת הופעה

קפיש?

yoooni

New member
יותר מהר ממה שחשבת... ../images/Emo13.gif

האמת שאין לי מילים... היה לי כל כך כיף - אבל מאד מאד קצר (שמצד אחד זה באסה ומצד אחד טעם לעוד
) היה לי יום כזה ארוך שאני מקווה שאני לא טועה אבל זה מה שהיא שרה (ופשוט נהנתי מכל שיר ושיר): קסמים (התחילה עם זה על הפסנתר), פרפרים, נדנדה ספק, רעל (עם הגיטרה לבד זה עוד יותר מהמם), עד שתבין אותי יום הולדת, מניפולציה, סיבות אישיות האמת שלנו (חצי עברית חצי ספרדית) ועוד שיר חדש שהיה חצי חצי שאני עדיין לא בקיא בשמו. רק רוח, שיר חדש שאני לא זוכר איך קוראים לו אבל הוא היה ממש מוצלח ואופטימי יש לציין
(אם אני לא טועה "תמונה שלמה") בין המילים (שאני חושב שזה אחד השירים הכי טובים שלה) ולסיום מלכת הפּופּ יש בטח כמה דברים ששכחתי אז תסלחו לי ומילה טובה גם לאיתמר מאירי שהיה מצוין וגם יש לו שיר ממש ממש חמוד! אני חייב לציין שממש ממש התפדחתי שהזמנתי אוכל, ממש לא נעים לאכול מתחת לאף כשמופיעים (אבל הייתי כל כך רעב אחרי העבודה) מחכה להופעה הבאה בקוצר רוח ! ליל"ט

RTur

New member
תודה!

וואי רעל אקוסטי לא שמעתי! איזה בעסה שפספסתי (בטי, הופעה פרטית בשבילי?
חח) מעניין מה היה השיר שגם היה חצי עברית וספרדית.. יש מצב שזה מקום חדש? בטי?

ADVAM4

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo188.gif../images/Emo10.gif../images/Emo182.gifאוף!!!

גשם בחוץ,המצב רוח לא משהו.. והכי אני צריכה זה הופעה של בטי,ויש.. יש הופעה!! אבל גם נשאר עוד חודש למלווה.. מישהו מגיע מאיזור הדרום?

למעלה