הופעה בראשון..

הופעה בראשון..

הלכתי עם מיכלי,לא בשיא ההתלהבות כמו ההופעות מלפני שנתיים+ אבל בכל זאת הייתה לי שמחה קטנטנה כזו בלב שזה בראשון. התאכזבתי מאוד שניר לא היה כי אני חושבת שהוא מאוד תורם להופעות של נועם אבל אלדד שידרג את הביצועים והעיבודים של 'כנראה' ו'דמעות יבשות' היו מגניבים ביותר נועם קבל ח"ח על כנראה החדש והמשופר חחח בהופעה הזו הרגשתי בעיקר שהתבגרתי,לא אתחיל לפרט למה כמה ומדוע אבל הכי חשוב שאני מבינה את עצמי מה שאיכזב אותי שנועם סיפור שבסוף החודש הוא לוקח הפסקה מהופעות אקוסטיות על מנת לעבוד על הדיסק השני ומסיים את הסיבוב הופעות זה לדעתי סיבוב ובכללי התקופה הזו של השנתיים וחצי שאני לוקחת חלק מלא מעט הופעות, ומי שמכיר אותי פה טוב יודע בכמה הופעות הייתי, אז אולי גם מבחינתי ועבורי זה סוג של סגירת מעגל. עכשיו אני קוראת את כל מה שכתבתי ובאלי למחוק את זה,אבל אני מעדיפה ללכת עם ההרגשה האישית שלי שיהיה לכולכם ערב מקסים,ובלי קשר מתגעגעת אליכם.

שירוש../images/Emo70.gif

אני ממש שמחה שנהנית בהופעה והאמת עשית לי חשק לשמוע את העיבוד החדש של כנראה... אני גם די מבינה למה את מתכוונת בהרגשה שהתבגרת... הרבה דברים השתנו בשנתיים האלה לטוב ולרע (ויש כאן הרבה אנשים שיכולים להעיד על זה...) מקווה לראות אותך בזמן הקרוב.......

למעלה