הופעת 'לבד על הפסנתר' בתיאטרון נוגה

I מ י ר ב I

New member
הופעת 'לבד על הפסנתר' בתיאטרון נוגה

מופע פותח של ניר קלינגל מ'הכוכב הבא'

אורח מיוחד:מתי כספי

נשמח אם מי שהיה ישתף,יכתוב,יצרף תמונות וסרטונים לכאן

ady18

Well-known member
אז ככה:

ניר קלינגל חמוד מאוד
במיוחד אהבתי את"שוועתי" נדמה שביצע בכוכב וסיפר על קרוב שלא נדע שנהרג בתקרית כנראה האחרונה צמרר.
קרן לא היה ביצועים חדשים
הפעם היה את"דמעות"
עם מתי כספי ארבעה שירים:
ימי בנימינה , הנה הנה הנה , מרוב אהבה של יוסי בנאי , ילדותי השניה היה יפה מאוד שילוב לא רע
הסיפורים לא היה חדש
רק שנועם בקהל....
והדרן :של נובמבר ,מבול....
מאוד נהנתי ,קרן משתבחת עם הזמן

I מ י ר ב I

New member
תודה יעלי,שמחה שנהנת....

העיקר שלא פיספסתי משהו נדיר

את האירוח של מתי כבר שמעתי בכל האירוחים שלהם וגם בהופעה לזכר אהוד מנור הם שרו את אותם שירים.
&nbsp

ady18

Well-known member
יחסית הכול היה הפעם רגיל....

אני חושבת שהאירוח עם רמי באמת יותר מיוחד .....
יותר זורם...
מתי היה חביב לדעתי .....
ובשאר לא היה יותר מדי הפתעות....

veredmp

New member
היתה הופעה מקסימה

מאוד נהניתי (כמה צפוי). זו היתה ההופעה הראשונה של גיא בסבב הזה, והוא מאוד התרשם מהביצועים. יש משהו בעיבודים המינימלסטיים יותר של פסנתר שגורמים לשירים להישמע אחרת.

האירוח עם מתי היה נחמד. אחרי 2 שירים שהם שרו יחד הוא היה אמור לשיר לבד שיר (לדבריו - לפני שנים הוא עבד עם יוסי בנאי על הדיסק "שיכור ולא מיין" ומתוכו הוא ישיר שיר אחר
). הוא התחיל לשיר את "מרוב אהבה שותק" וקרן כנראה לא הצליחה להישאר מאחורי הקלעים ובאה לשיר איתו. בשיר האחרון איתו היא היתה לחוצה כי אמרה שהוא איים שאם היא לא תזכור את הקולות שהוא לימד אותה בבאלנס הוא יפסיק את השיר באמצע. לא בטוחה שהיא עשתה הכל נכון, אבל הוא לא הפסיק

באיזשהו שלב היא קלטה שיש קהל גם מאחוריה, אז אמרה שהיא שמחה, כי מישהו יהנה מהשסע האחורי בחולצה

היא גם הרימה את הרגל על הפסנתר כדי שנראה את הנעליים האדומות עם העקבים המפחידים שהיא נעלה, כי טענה שהיא סובלת ואנחנו אפילו לא רואים את הנעליים. מזל שהיה האירוח עם מתי, כי אז הנעליים היו בולטות כשנעמדה והסתובבה קצת

צילמתי מלא תמונות יפות והיה לי קשה לצמצם אותן אז אני אשים קצת יותר תמונות מהרגיל. עכשיו שאפשר לראות הכל בתוך ההודעה זה לא כזה נורא. בכל מקרה אפרק את זה לשלוש הודעות, שיהיה יותר נוח לדפדף.

veredmp

New member
עוד תמונות

שכחתי לציין שהתאורה היתה מהממת. בתמונות הראשונות בהודעה הזו רואים את התאורה של "שיהיה לנו בית".

I מ י ר ב I

New member
קרן חייבת להתערב תמיד.חחחח

לא נותנת למישהו לשיר לבד.חחחח
תודה על התמונות,ממש יפות.
שמחה שאת וגיא נהנתם ואני מסכימה שיש משהו בעיבודים שהם קטנים ולא מושרים עם להקה.

למעלה