הורדת וידאו מהרשת

royeei

Member
הי
יש סרטוני וידאו שקל להוריד ( לוחצים עכבר ימני, או עושים "הורדה" ) אבל יש כאלה קצת יותר קשים ואני יודע על השיטות בגוגל כרום למשל של לעשות F12 ושם ב "network" אפשר לנגן את הסרטון , הוא מופיע שם ואז עושים הורדה.
בכל מקרה נתקלתי בסרטונים קצת יותר קשים לפיצוח ואשמח לדעת אם יש עוד שיטות.
לדוגמא כאן הסרטונים מאתר מאקו. ( יש לי גם אקספלורר אם ישנה דרך שאפשר רק שם )

תודה רבה

royeei

Member
יש כל מיני תוספים ותוכנות שמאפשרות להוריד. יש אתרים שכל הזמן משנים את הצורה של ההזרמה בשביל להקשות על אנשים להוריד אליהם את הוידאו. ואז יוצא תוסף לדפדפן או תוכנה שמאפשרים דרכם להוריד את הקובץ. ואז שוב פעם יש אתרים שמשנים קצת את ההזרמה ומקשים את ההורדה. זה משחק (מיותר) של חתול ועכבר שמתרחש כבר שנים. בגלל זה אנשים מעדיפים לא לגלות איך הם מורידים את הוידאו מכל מיני אתרים, ככה האתר לא יודע איך עשו את זה ועם איזה כלי והוא לא חוסם שוב את האפשרות הזאת.
אין לי סרטון ספציפי כרגע, בגלל זה נתתי לך את כולם, רציתי רק לבדוק אם יש איזשהו צאנס.
הנה סתם סרטון שבחרתי משם, תנסה עליו..
תודה

HelpSupport

Active member
יש אפשרות, אלא שזה מאוד, אבל מאוד קשה ומסובך לביצוע.
שילוב של תוכנות.
הוידיאו ממאקו יורד למחשב בסגמנטים של קבצים מסוג TS.
וכך עשיתי זאת:
שימוש בדפדפן Avant (רק איתו מצאתי את הקישורים לקבצים- ראה תמונה).
אפשר להוריד קובץ קובץ באופן ידני ולשמור במחשב, אך בעזרת תוכנה wget.exe וקובץ אצווה ניתן להוריד את כולם למחשב.
את כל קבצי ה- TS ממירים לקובץ MP4 אחד עם תוכנה חינמית שמצאתי - SuperSimple Video Converter.

בהצלחה.

קבצים מצורפים

• תפוז.jpg
    תפוז.jpg
    KB 343.4 · צפיות: 4

royeei

Member
תודה רבה
אנסה לראות אם זה יזרום לי.
עוד שאלה קטנה רק אם זה לא מסובך, איפה גילית על הוידאו שהבאתי מאתר מאקו שזה קבצים מסוג TS? איפה רואים את סוג הקובץ של הוידאו ?

HelpSupport

Active member
לשאלתך- חיפשתי ברשת ופעלתי לפי הקישור הזה .
החלק התחתון בתמונה הוא מראה של מצב Inspect Element של הדפדפן ומספור לתהליך מציאת הקישור של אחד הקבצים.
כל שורה במספור 3 הוא קובץ אחד שבו יש חלק מהוידיאו כולו.

ד"א - ניסיתי ולא הצלחתי עם התוכנה IDM.

קבצים מצורפים

• תפוז1.jpg
    תפוז1.jpg
    KB 349.4 · צפיות: 2
למעלה