הושגה התקדמות בעניין הבלוגים שנפגעו

הושגה התקדמות בעניין הבלוגים שנפגעו

בלוגרים יקרים שלום, בהמשך לשיחות שערכנו עם חלקכם ברצוננו לעדכן על מצב הבלוג בתפוז. לאחר בחינה מעמיקה של מצב הדברים בבלוג בתפוז נראה כי מדובר בתקלה טכנית שהובילה לדריסה של חלק מהרשומות באתר. בשלב זה עדיין לא נפתרה לחלוטין התקלה ואי לכך בלוגרים המעדכנים רשומות חדשות מתבקשים לשמור גיבוי. כמו כן אנחנו ממליצים לכל הבלוגרים לבצע גיבוי של הפוסטים באתר בשלב זה מתבצעת עבודת שחזור של פוסטים שפורסמו החל מ10/2018. פעילות זו צפויה להסתיים בתחילת שבוע הבא ואנו נשלח למי שפנה אלינו את החומרים ששוחזרו. במקביל מבוצעת עבודת שחזור באמצעות בסיס נתונים של פרסומים שעלו לפני 10/2018. פעילות זו עדיין נמשכת והתוצרים ממנה יועברו אליכם עם סיום העבודה. נמשיך ונעדכן ברגע שיהיה מידע נוסף.

תודה רבה

אשמח אם תוכלו להעלות את הבלוגים ששוחזרו ישר בתוך הבלוג.כמו שעשיתם בתקלות העבר. אני מקווה שהשחזור כולל את התמונות ומאוד מקווה שישוחזרו בלוגים מ2017 ועדיין אלה בשורות טובות.

motior

Member
התוצרים יועברו אלינו? למה שלא תשחזרו את הרשומות בבלוג?

אם אני רוצה להעלות כל רשומה בנפרד אני יכול לעשןת זאת מהגיבוי שלי... רק שזה הרבה עבודה. וחוץ מזה אשאל שוב - האם התקלה תוקנה? נראה לי מהניסוח שלכם שלא.

juli1974

New member
זאת לא תקלה נו באמת:)

אם זאת הייתה תקלה היא הייתה מתקיימת בכל הבלוגים - עובדה שניזוקו בלוגים שמופיעים אקראית רק בבלוג הבית (בלוגים מושקעים לצערינו:( מי שעשה את זה הייתה כוונה לפגוע בתפוז ובעקיפין הוא פגע בנו בקניין הרוחני שלנו בחוסר תום לב.. גם אצלי רוב הרשומות שלא פורסמו בטיוטות ומה שכן פורסם, כיצד אשחזר 4800 רשומות? אין לי שנה לשבת מהבוקר עד הלילה ולשחזר זה לא הגיוני! אנחנו ב2020 לא ב1920!

nnn fox

New member
יתכן שיש סיבה טובה לכך

שתפוז מודיעים שזאת "רק תקלה". במלה אחת: אמבוש.���� בתקווה שזאת הסבה... אפילו יש הגיון בלמחוק הודעות שמשתמע מהן שהייתה פנייה למשטרה או לבלש פרטי...

juli1974

New member
הקר לא מסתתר הוא אפילו מגיב..מדוע בתפוז לא מגיבים עליו?

רואים בדיוק מי מגיב ואפשר לבדוק בקלות במשטרה מאיזה IP תגובות אחרונות A_HACKER הגיב ל- דעה: חצי גמר ראשון / חצי גמר שני / גמר ... A_HACKER הגיב ל- דעה: חצי גמר ראשון / חצי גמר שני / גמר ... A_HACKER הגיב ל- דעה: חצי גמר ראשון / חצי גמר שני / גמר ... >****< הגיב ל- דעה: חצי גמר ראשון / חצי גמר שני / גמר ... >****< הגיב ל- דעה: חצי גמר ראשון / חצי גמר שני / גמר ... פלאפל הגיב ל- דעה: חצי גמר ראשון / חצי גמ

תודה על העדכון ושאלה.

הרשומות באתר לא ישוחזרו? אני לא צריכה את התוצרים (יש לי כבר אותם), אני צריכה שהבלוג יחזור להיות כפי שהיה. תודה.

נכון. עדכון הרשומות צריך להיות ישר בתוך הבלוג.

כי לחלק מאיתנו הבלוגרים יש את הרשומות בגיבוי.

juli1974

New member
כיצד אשחזר 4800 רשומות? ומה עם טיוטות?

כיצד אני אמורה לשחזר 4800 רשומות? להכנס רשומה רשומה ולשחזר? נשמע לכם הגיוני? מה יש לי לעשות עם מסד נתונים? היה לי בלוג עם יותר ממיליון כניסות שמכניס מגוגל המוני קוראים שצפו בפרסומות שתפוז שתלו בבלוג! מדוע כשהבלוג נדרס ע"י פושע הקר לא שוחזר? שמרתי מאות טיוטות מושקעות שהשקעתי בהן המון עבודה. מה איתן???? מדוע תרם טרם הגישו תלונה במשטרה? לא צריח להיות מומחה סייבר על מנת להבין שלא מדובר בתקלה טכנית!

juli1974

New member
אם מדובר ב"תקלה טכנית" מדוע לא משחזרים את כל הבלוגים?

אם מדובר ב"תקלה טכנית" מדוע לא משחזרים את כל הבלוגים שהושחטו עם התוכן בפנים אלא שולחים קובץ עם רשומות? בעבר כאשר היה מדובר ב:תקלה טכנית" בכל הבלוגים הם היו חוזרים במתכונת הקודמת לאחר כמה ימים.. במקרה של "תקלה טכנית" לטענתכם, בכל יום נפגע בלוג אחר עם תוכן שונה אחד עם אירווויזיון, שני עם עוגת מייפל, שלישי עם שוק בסורנטו.. הקר מסתבר מאוד יצירתי ואוהב חיים הטובים:) מבקשת מתפוז להיות שקופים ולהגיד מדוע לא הוגשה תלונה במשטרה?

juli1974

New member
A_HACKER מגיב בבלוגים שהושחטו

A_HACKER מגיב בבלוגים שהושחטו מדוע לא עושים כלום עם פושע שהשחיט בלוגים ונותנים לו להשחיט בלוגים נוספים?

ש י א 1

New member
הבלוג שלי נולד ב- 2005

הנזק בל יתואר, מה זה אומר, התוצרים יועברו אליכם, יועברו איך? כיצד? לאן בדיוק? השאלה הפשוטה שמעניינת אותי היא, אם הבלוג יחזור למתכונתו הקודמת, חזותית, ועם כל התכנים, הטיוטות שהיו בעבודה, ורק נשמרו אך טרם פורסמו, מה עושים הדיוטות כמוני, שתפוז טרם התקשרו אליהם, האם אני מחוץ להסדר השחזור? והאם יש הכוונה, כיצד לעשות גיבוי לחומרים המשוחזרים? שתיקתכם היתה ארוכה ורועמת, מקוה שהתיחסותכם עתה, תהיה עניינית וממוקדת ומספקת יותר. מרגישה פוסט טראומה...

juli1974

New member
בדיוק

לא רוצים תוצרים צילומי מסך לשחזור- רוצים שהבלוגים ישוחזרו לרבות טיוטות וחומר והשקעה של שנים!

למעלה