הזמנה לסדנת כתיבה תל אביבית עם רוני גלבפיש!

Nimrodster

New member
הזמנה לסדנת כתיבה תל אביבית עם רוני גלבפיש!

היי כולם :) באישור סקיפי, אני רוצה להזמין אתכם להצטרף לסדנה לכתיבת מדע בדיוני, פנטזיה וספרות ספקולטיבית בהנחיית רוני גלבפיש, מחברת "אגם הצללים". את הגג הארגוני והבטחת האיכות מספקות 'סדנאות הבית' של אשכול נבו ואורית גידלי - כך שמדובר בסדנה עם גיבוי. הסדנה היא סדנת המשך לסדנה שהסתיימה לפני שבועיים, שהשתתפתי בה. בנוסף להרבה מאד כתיבה ועיסוק במה הופך טקסט לטקסט טוב באופן כללי, התמקדנו בדברים שמייחדים את הספרות הספקולטיבית - בניית עולמות, רעיונאות, מדע ואיך להבטיח דיוק מדעי, איך לתאר היטב עולמות אחרי מגיפות, מערכות קסם ועוד. בסדנה התארחו מדענים, סופרי מדע בדיוני ותיקים שהגיעו לכתוב איתנו ועורך אחד שבא לעשות לנו ולו את החיים קלים יותר ולהסביר לנו איך מגישים טקסט לפרסום. מבחינתי, כמי שנמצא גם בסדנה של אשכול נבו בה מדע בדיוני ופנטזיה מתקבלים בחיבה אך בהרמת גבה, הסדנה הזו היא המקום לכתוב את מה שאני אוהב ולדעת שהטקסט יקבל פידבק מאנשים שיכולים להעריך אותו גם כטקסט ספרותי וגם כטקסט ז'אנרי. במפגש הראשון, רוני סיווגה את כל אחד מהטקסטים שכתבנו לפי תת-סוגה - פנטזיה אפית, פנטזיה אורבנית וכדומה, וזה משהו שלא קיבלתי עד כה בשום סדנה. זה בעיקר הראה לי מה הציפיות שהטקסט שלי יוצר בקורא שמכיר את הז'אנר וסידר לי בראש לאן לקחת את הסיפור. מעבר לזה, יצאתי עם המון רעיונות והתחלות וסיפורים גמורים. כתבנו שם המון. יש לפחות סיפור אחד שסיימתי שם ושישלח לפרסום כי הוא טוב מאד בעיניי. אז אני מרוצה וממליץ בחום. הסדנה תתקיים הפעם אצלי בדירה ברחוב עמישב בתל אביב, על גבול גבעתיים, לא רחוק מיגאל אלון ודרך השלום (כי זה נוח יותר לרוב האנשים מאשר הסטודיו ביפו). מתחילים ב-16.2 בשעה שמונה בערב. לשאלות על תכנים וכדומה, אני זמין כאן ואענה בשמחה. לשאלות לוגיסטיות כמו "כמה זה עולה?" ו"האם יש הנחה לחצי-אלפים?", אתם מוזמנים לפנות לסדנאות הבית ב- [email protected]

godright

New member
יופי

עכשיו אני רק צריך לבטל את הפגישה שלי עם סטיב ג'ובס.

godright

New member
בדרך כלל?

באיזה ימים? באילו שעות ועד אילו שעות?

Nimrodster

New member
עשרה מפגשים, פעם בשבוע, ימי שלישי

8 בערב עד עשר-עשר ומשהו.

Nimrodster

New member
לא יודע. יש מייל בסוף ההודעה, כתוב להם ותשאל.

אני רק השליח והמארח :)

ויימס

New member
זה נשמע מאוד מגניב!

אני לא אבוא, אבל זה נשמע מאוד מגניב!

סקיפי

New member
שלום, כאן המענה האוטומטי של ויימס

אני לא אבוא, אבל אתם מוזמנים להשאיר הודעה
&nbsp
(מה יוציא אותך מהבית?!?!)

ויימס

New member
היי, אני נוסעת לעבודה בכל בוקר, וזה ממש קשה!

במיוחד השלב של לצאת מהמיטה ולהתלבש!

למעלה