הזמנה לשוק ההחלפות בכפר מל"ל

מיד ליד

New member
הזמנה לשוק ההחלפות בכפר מל"ל

אני מזמינה אתכם לשוק ההחלפות בכפר מל"ל. השוק יתקיים בשבת זו , 01/11/08 , ברחוב עין חי 49 בכפר מל"ל , החל מהשעה 09:30 ועד לשעה 14:00. למי שלא מכיר אותנו , אספר איך השוק עובד. בכניסה לשוק ישנה עגלה שבה מניחים את כל מה שמביאים. (ספרים / כלי בית / בגדים / צעצועים / כלי מטבח / מכשירי חשמל / ובעצם כל מה אתם לא צריכים ומוכנים למסור). צוות השוק מחלק את הפריטים בעמדות השונות בשוק. הכניסה לשוק עולה 10 ש"ח למבוגר (ילד בחינם) , לאחריה , כל אחד יכול לקחת מה וכמה שהוא רוצה , ללא עלות נוספת. אם אין לכם מה למסור , זה גם בסדר. אתם אורחים רצויים בכל מקרה. המחשבה שעומדת אחרי הרעיון של השוק היא שלכל אחד מאיתנו יש דברים מיותרים בבית , אולם הם עולם ומלואו בשביל האחר. זה המקום לתת ולהנות מהנתינה , זה המקום לקחת ולהנות לא פחות. לאספנים , זה גן עדן של אוצרות. תכולת השוק משתנה בהתאם למה שמגיע לשוק. ולא פחות חשוב , מה שנשאר בתום השוק , נתרם !! להתראות , גילי [email protected]

Mאנגולי

New member
אז ככה - דיווח משוק כפר מל"לו

בצהריים היה צפוף מאד, המון מכוניות לא מצאו חניה והלכו לחצרות הסמוכות. בכניסה משלמים 10 שקלים, ומוסרים את הכבודה. החפצים ממויינים לפי בגדי גברים, בגדי נשים, ילדים ותינוקות, נעלים, כלי בית ומכשירים, צעצועים וספרים. בדוחק אפשר לצוד - אם מגלים נחישות - דברים לא רעים, אבל לא מדהימים. אני הבאתי כריות וכלי מטבח. פשמינה אחת יפיפיה לקחתי לי ועוד כמה בגדים. ה"מאפיה" התאילנדית, חבורה של לפחות עשרה פועלים תאילנדים, בשקט ובהתמדה עורמת לה שקיות, ואחר כך ממשיכה איתן על האופניים.זה קצת פגם, לדעתי, ברעיון של למסור לתרומה ולצדקה, אלא אם כן מחשיבים את מה שהם לקחו כנתינה לצדקה. בסך הכל אירוע מלבב וחיובי.

למעלה