הזמנה לשרשיר

הזמנה לשרשיר

נחה עלי הרוח ועלה בדעתי לכתוב שיר לא חמשיר לא משהו ישיר רק הזמנה לכוווולם לכתוב פה שרשיר לעני ולעשיר כאוהב שאת בגדיו משיר או נחש שאת עורו משיל (וזה לא נגמר בשיר) את הרצינות מעלינו נסיר (גם זה לא עם שיר) ונהיה נחמדים זה לזו אנא לכל הכותבות והכותבים מוזמנים בזה באופן חגיגי ואפילו ע``י הזמנה אישית לשרשר את ההודעה הזו עד שיבוא אליהו ואת כל ספקותינו יסיר ואז נפצח בשיר בגרון ניחר ובלב כשיר ויש פה הזמנה מיוחדת לשרון בת 28 להוסיף מילותיה וגם לכל האחרים...

פרס נובל ל.....

אי שם הרחק מעבר לים בארץ קטנה גר לו אדם איש פשוט היה שמו וחיים פשוטים היו מנת חלקו וכמו תמיד אהב לחלום בכל לבבו לזכות בפרס נובל על תרומת עבודתו כל אחר צהרים היה עוצם את עיניו וחולם על הרגע המאושר בחייו הם קוראים בשמו .. מספרים לכולם על עבודתו פרופסור איש פשוט .. נא לבוא לבמה ואותו איש פשוט קם ממקומו מביט לקהל רואה הוא מסביב את כולם קמים בשבילו ואותו איש פשוט לבוש בטוקסידו מהודר נראה ממש כמו דוגמן מג`ורנל הג`קט עניבה הוסט המכנס .. הכל נראה כמו מליון דולר .. שלא ביד הוא עולה לבמה מתרגש קימעה מסמיק ומתחיל להרגיש את אגלי הזיעה ואז כמו רעם ביום בהיר הוא שומע את אישתו צועקת איש פשוטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט את הכילים בכיור עשית?????? את הכביסה הורדת מהחבל?????? לשאוב את האבק שאבת??????? ואותו איש פשוט .. פשוט אוהב לחלום והחלום הבא שלו .. הוא להחליף את אישתו במי .. במי הוא יחליף זו השאלה.... סנדי קרופורד... ווינה ריידר .. וככה הוא מוצא פורקן .. בחלומות .. חלומות בהקיץ .. וממשיך הוא לחלום .. שזכה הוא בפרס נובל ..... בפרס שלו ..

nely

New member
משהו אמר שירשור?......

אני יושבת בפינה ומחכה ללבונה אז באה אחרת ובציניות חוגגת וכולנו הולכות למסיבה שמחריבת המסיבות עושה ואם אגיד את האמת? אין לי מושג מה אני כותבת פשוט אוהבת לשרשר

יופי

יש אישור לשירשור כשמחריבה פה וגם נלי וגם שרון ועכשיו כוווווווולם ביחד הופה היי הופה היי הופה הופה היי יופי

רגע שרון

אני לא מבזבז את כל התגובות ביחד היה אחד סובל שרצה לזכות בפרס נובל הוא ישב וחשב על המצאותיו ולבסוף המציא שרשיר ליובל חחחחח איזה חרוזים עלובים והשיר שלך היה נ פ ל א תודה לך!!!

גילית.

New member
תגיד איש, עוד לא קיבלת?

איש פשוט, עוד לא נתנו לך פרס נובל, ל ש ר ש ו ר ? חחחחחחחחחחחחחחחחחח או לשרשראות, או לשרשרים, או שרשורים שרשוריים או השתרשרויות מושרשות שמשתרשות סתם כך, חחחחחחחחחחחחחחחח בברכת<שרשור נעים> גילית

ODED99AA

New member
ובילעדיי זה שירשור?

NO SOE..... NO MEM...... אני רק עודד המישתעמם**************

לבונה

New member
א`רבי מאיר בעל הנס!

הגעעעעעעתתתתתתתתתתתתתתתיייייייייייייי איפה הפסקתם?

לבונה

New member
אבל אני הולכת

עייפה אין לי כח בשבילכם (חיחיחי סתם) אז יוצאת ביציאה דרמטית...

למעלה