הזמרת הגדולה של כל הזמנים

lizab

New member
הזמרת הגדולה של כל הזמנים

אני רוצה לומר לכולם שסי הימן היא בין הזמרות הגדולות שקמו במדינה זמרת שכתבה והלחינה את רוב שיריה שעברה דרך כל כך ארוכה כדי להשמע שמי שיקשיב טוב לשירים לא ישמע לך הביתה מוטי אלא שירים שמדברים אל כל אחד מאיתנו . לסי מגיע ליותר ממה שהיא חשופה היום רק בעזרתנו לקדם אותה וללכת להופעות כי מגיע לה ומגיע לנו שיש עוד שירים בעלי תוכן בעולם

actress

New member
+ ../images/Emo41.gif של כל הזמנים ושוב אני אציין

שהיא הזמרת שאני הכי מעריכה יותר מכולם, והיא לא כמו כל האחרים ששרים בשביל הפרסום היא שרה מכל הלב והנשמה ועושה טוב על
.

ט י נ ה

New member
הודעה מסי ל lizab../images/Emo25.gif../images/Emo168.gif../images/Emo23.gif

אני מאוד נרגשת מהמסר שהעברת לי ולחברי הפורום שלנו. לי מאוד חשוב להגיד ככה המסרים שלי היו תמיד בעד אנושיות בכל רמה שהיא מאוד כואב לי שלפעמים צריך לשתוק ולעבור כל כך הרבה סבל וכאב עד ששוב זוכים להערכה הראויה אבל דעו לכם שלאורך כל השנים גם אלו בהם ספגתי העלבות או שתיקות רועמות תמיד היה לי חיוך על הפנים שושנה ביד וגיטרה או מפוחית בקירבת מקום כי בעיני להיות נסיכת רוק אנד רול זה תואר שלא הרבה זוכות בו ואני מאמינה שזכייתי בו ביושר ו עלי לשמור על הכתר ... ובעיקר כשכבר מצאתי נסיך ואפילו נולדו לי שני נסיכונים קטנים ... אז יאללה בואו נחגגוג בקרוב אני מוציאה אוסף בהופעה חיה צריך להתחיל לאסוף קהל גדול שיגיע ... סי

למעלה