החוליה החלשה-ווישמאסטר

Blade Of Fire

New member
החוליה החלשה-ווישמאסטר

ולמי שבא לעצב לוגו לפינה-מוזמן בהחלט:) אז השבוע, בגלל שהפכנו לפורום, יש קצת הקדמה (שניר מפורום פאוור מטאל נתן לה את ההשראה, ותודה לדני רופ)... גבירותיי ורבותי, כמידי סוף שבוע יש לנו את החוליה החלשה ו... -אפשר להפריע? מי אתה? -את.. טאריה. ממתי את יודעת עברית? -יש לך דג באוזן, לא שמת לב? אה... נכון... טוב, מה את עושה כאן? -רק רציתי להביע את דעתי על הפינה טכנית, לא אמור להיות לי אכפת. -היי, זה שעזתבי את... התכוונת, העיפו אותך. -קטנוניות! זה שהעיפו (מרוצה?) אותי מהלהקה לא אומר שאין לי דעה על הפינה ואתה תשמע אותה אם אתה רוצה או לא! אני מתחיל להבין למה את לא בלהקה... נו, מה את רוצה? -שאתם מטורפים. נו ברור, אנחנו פריקים.... -לא לא, באמת... אני מסתכלת על רשימת השירים שהעפתם ואני רואה שם את ווישמאסטר... מי האידיוט שהצביע לשיר הזה? היי, אנחנו המעריצים של נייטוויש ויש לנו זכות להצביע ל.... -כן כן, בלה בלה, מעריצים.עוד רגע ותתחיל להרצות לי על חוסר מסחור, ואז בכלל תהיה מעריץ שיגרתי של הלהקה הזאת. אני יכול להמשיך בפינה? -כן, אבל לא לפני שאתן תחזית. אני צופה שהשבוע יעוף סליפווקר. זהו! *הולכת* אההה, סולניות... אי אפשר איתן ואי אפשר בלעדיהן... ולפינה! אתם יודעים איך זה עובד, תצביעו נגד השיר שאתם רוצים להעיף:) 1. She Is My Sin 2. The Kinslayer 5. Two For Tragedy 7. Bare Grace Misery 10. Dead Boy's Poem 12. Sleepwalker (Bonus Track) עזבו אותנו ולא יחזרו: 3. Come Cover Me 6. Wishmaster 9. Deep Silent Complete 4. Wanderlust 11. FantasMic 8. Crownless

danduuu

New member
sleepwalker../images/Emo128.gif

רק כי טאריה צפתה את זה

airgirl

New member
The Kinslayer../images/Emo31.gif

אל תעיפו את סליפווקר, הוא כ"כ יפה

LadySilkworm

New member
אני יודעת [שוב]

אבל רק עכשיו אני שואלת.. הייתי אומרת שקצת איחרתי XD

Prophet Of God

New member
Two For Tragedy

נשלחגכשחלאישגכתשחגמכשתכצמש. חדשיך . שחיכשעחלשמעךש... חשעכךשל. ?

למעלה