החוליה החלשה!

מוגלי7

New member
החוליה החלשה!

ביקשתי מאושרת, ואני פותח את החוליה החלשה. אז מי שלא מכיר, אני נותן לכם רשימה של הדמויות שהופיעו עד עכשיו (אם יופיעו עוד דמויות, אני אוסיף אותן לרשימה), וכל יום אתם תצטרכו להעיף כמה דמויות. נגיד אתם צריכים להגיד שניים שאתם רוצים להשאיר, ואחד שאתם רוצים להעיף. אז מי שהכי הרבה בחרו להשאיר אותו, מקבל חסינות. השני שבחרו להשאיר אותו, לא מקבל חסינות אבל נשאר. ומי שהכי הרבה בחרו להעיף, עף. הדמות שתישאר אחרונה, היא כנראה הדמות האהובה ביותר על הפורום!! (אני ממליץ לא להעיף את מי שעוד לא הראו בבורר, כדי שתהיה לכם הזדמנות להכיר אותו). אז בואו נתחיל!
הדמויות המודחות:
חסינות:
רשימת הדמויות:
ברוך(הבורר) אסולין אבי (הטחול) אסולין גילה אסולין נעמי (כפית) אסולין לימור גולדמן (קוקי) נדב פלדמן מאיה פלדמן עדנה פלדמן אמיר פלדמן אלונה אירנה קובלובה פבל קובלובה ניקולה קובלובה עמרם (בולדוג) משה עמרני רון חשביאן הרב איפרגן ענבל אסולין נירה פלדמן אורנה עליכם להעיף שתי דמויות, ולתת חסינות לדמות אחת.

liaush

New member
../images/Emo45.gifנדב פלדמן ../images/Emo31.gifעדנה פלדמן- בעע

מוגלי7

New member
את צריכה להעיף עוד דמות...

אני מזכיר - שתי דמויות להעיף, דמות אחת לתת חסינות. תמיד לקרוא את מה שכתוב בסוף ההודעות!

liaush

New member
דמות נוספת להעיף: אורנה../images/Emo31.gif

היא מעצבנת אותי:/

../images/Emo45.gifנדב פלדמן(חח) ../images/Emo31.gifנירה פלדמן+עדנה פלדמן

נירה כי היא מנסה לפתות אותי, עדנה כי היא לא סיפרה לי שאני מאומץ!!

0miss love0

New member
קוקי../images/Emo45.gif, אבי הטחול../images/Emo45.gif, הרב איפרגן../images/Emo31.gif

לפי מה שאני הבנתי, אתה צריך להעיף שניים

ולהשאיר אחד... ואוי ואבוי לך אם אתה מעיף אותי!!

Red Daniel

New member
אוי סליחה נדב ../images/Emo13.gif

להעיף עדנה ובולדוג להשאיר נדב

מוגלי7

New member
החוליה החלשה - סיבוב 2

הדמויות המודחות
עדנה פלדמן הרב איפרגן
חסינות
נדב פלדמן
רשימת הדמויות
ברוך(הבורר) אסולין אבי (הטחול) אסולין גילה אסולין נעמי (כפית) אסולין לימור גולדמן (קוקי) נדב פלדמן מאיה פלדמן אמיר פלדמן אלונה אירנה קובלובה פבל קובלובה ניקולה קובלובה עמרם (בולדוג) משה עמרני רון חשביאן ענבל אסולין נירה פלדמן אורנה הפעם עליכם להעיף דמות אחת, ולתת חסינות לדמות אחת.

מוגלי7

New member
אם לא הזכרתי, מי שקיבל חסינות אתם לא יכולים

להעיף עד לסיבוב הבא!

אושRתי

New member
עמרם (בולדוג)../images/Emo31.gifנירה פלדמן ../images/Emo31.gif

לימור גולדמן (קוקי), מקווה שהבנתי נכון.

ronpos

New member
../images/Emo45.gif ברוך אסולין ../images/Emo31.gif פבל קובלובה

linooy