החורף - זמן מתאים מאוד לטיולים בהרי אילת !

harhanegev

New member
החורף - זמן מתאים מאוד לטיולים בהרי אילת !

ותזכורות חשובות למטיילים: [1] אין שום צורך להביא מים מהצפון הרחוק. אפשר לקפוץ אלי הביתה רגע לפני הטיול, אני גר 500 מטר מההרים, סמוך לקצה התחתון של השביל השחור העולה לכיוון נחל נטפים / מפלים / רודד וכו'. חובה לתאם איתי מראש ולוודא שאכן אני יכול באותו תאריך (כמובן, ימי חול בלבד). אשמח להכין מים קרים, קפואים או פושרים, לפי הצורך. [2] הרי אילת אינם אזור ללא תחבורה ציבורית. ישנו קו 392 של אגד (4-5 פעמים ביום) המקשר בין העיר לבין האזורים הגבוהים של הרי אילת, קו 15 (פעם בשעה) המקשר בין מרכז אילת לבין החוף הדרומי (עד מעבר טאבה), וקוים 1,2,5 המקשרים (כל רבע שעה!) המקשרים בין מרכז אילת לבין השכונות הגבוהות הצמודות להר שחמון. זה מייתר את הצורך ב"2 מכוניות", ולעיתים מייתר בכלל את הצורך במכוניות ובמוניות. [3] הרי אילת זה לא רק לבוגרי סיירת גולני, קיימים גם מסלולים לילדים ולבעלי כושר גופני גרוע. כל אורך מסלול מבוקש וכל רמת קושי מבוקשת קיימת בהר אילת, ממש במרחק הליכה ברגל מהעיר. חשוב לזכור: המרחק בין העיר אילת לבין הרי אילת הוא כמו המרחק בין רמת גן לבני ברק: חוצים כביש אחד וזהו. [4] אין צורך לקנות מפת סימון שבילים - אפשר לשאול ממני מפת סימון שבילים עדכנית מנויילנת ללא כל תשלום (מלבד פיקדון 80 ש"ח שיוחזר במלואו עם החזרת המפה)

חחח הצעה מפתה חבל

שאני חיילת.. אני יוצאת רק לשבת וגם שבת אני שומרת חח.. מה איתכם יקירים? תענו להצעה הזאת! ועוד משהו שאלה מה עם ירדן התלמיד שלך?

harhanegev

New member
לגבי ירדן ?

שום דבר מיוחד. הוא ממשיך לחיות. מה את עושה בצבא ?

מזתומת ממשיך לחיות? הוא נעלם ממש1

אני מפקדת בגדנעות.. בבסיס הגדנע גוערה (ליד יקנעם עמק יזראל) המטרה היא לעלות את רמת המוטבציה לשירות בצהל

למעלה