החזר קופ"ח

מצב
הנושא נעול.

ultras plo

New member
החזר קופ"ח

החזר קופ"ח
האם קופ"ח מכבי משתתפת בהחזר של תרומת ביציות בחו"ל? הבנתי שיש החזר של 6,700 ש"ח אבל האם זה מדובר גם לגבי חו"ל או הארץ? האם זה חד פעמי? תודה דנה

הערה טכנית

החזר קופ"ח
האם קופ"ח מכבי משתתפת בהחזר של תרומת ביציות בחו"ל? הבנתי שיש החזר של 6,700 ש"ח אבל האם זה מדובר גם לגבי חו"ל או הארץ? האם זה חד פעמי? תודה דנה
הערה טכנית
כאן בפורום נהוג לשרשר הודעות. כל פעם שאת מוסיפה הודעה חדשה אז ההודעה שנמצאת בתחתית דף הפורום עוברת לעמוד אחורה. מטרת הפעולה הזו הוא לשמור, כמה שאפשר, על הודעות על נושאים שונים ולא דומים בעמוד הרשאי. אני מצרף לך קישור בנושא שרשור הודעות, אם היית קוראת את ההודעות בעמוד הראשי של הפורום היית רואה שיש כבר שישור בנושא החזרים.

אני קיבלתי החזר

החזר קופ"ח
אני קיבלתי החזר
ממכבי של 6700 שקל אנחנו עשינו במדיקל בראשון אני עד היוםן לא יודעת אם זה חד פעמי או לא כל אחד אומר ועושה מה שעולה על רוחו אנחנ ו לקראת הטיפול השני
מקווה שניראה החזר כל שהוא .

נטאשה

New member
ההחזר ממכבי עומד על סכום של

אני קיבלתי החזר
ממכבי של 6700 שקל אנחנו עשינו במדיקל בראשון אני עד היוםן לא יודעת אם זה חד פעמי או לא כל אחד אומר ועושה מה שעולה על רוחו אנחנ ו לקראת הטיפול השני
מקווה שניראה החזר כל שהוא .
ההחזר ממכבי עומד על סכום של
3,000 ש"ח בלבד כיום. הסכום שלימי ציינה היה עד יוני השנה ומאז שונה הסכום ל 3,000 ש"ח. הסכום אינו חד פעמי ונכון להיום הוא עבור כל מחזור טיפול... לימי, בהצלחה בטיפול השני וכמובן הצלחה לכולם.

שיר5520

New member
לצערי, החוקים משתנים כל הזמן..

החזר קופ"ח
לצערי, החוקים משתנים כל הזמן..
כך שקשה לעקוב. בעיקרון, אני כל הזמן הבנתי שמכבי נותנת 6700 באופן חד פעמים על טיפול בחו". הטיפולים במדיקל, שנעשים בחלקם בארץ אמורים לקבל החזר בכל פעם מחדש. בנוסף, כשיש החזרה נוספת של עוברים שכבר קיימים הם גם אמורים להשתתף. כדאי לברר הכול לעומק ואם אפשר לקבל תשובות בכתב, כדי שהם לא יוכלו לשנות את זה כמו שעשו הרבה פעמים בקופות השונות.

Yaldi

New member
מכבי מחזירים 3742 ש"ח

החזר קופ"ח
מכבי מחזירים 3742 ש"ח
עבור כל מחזור טיפול ללא הגבלה כך נאמר לי. עבור טיפול בארץ. מחר אני שולחת קבלות

מצב
הנושא נעול.
למעלה