החייאה,הכרות והעברת זמן

noamgk

New member
../images/Emo45.gif

אגב, אני מניח שלא עושים את זה עם העטיפה, אז זהירות... :] אני שמעתי על הקפאה, וגם ניסיתי את זה פעם. לא היה משהו. ומורעבת - קרמבו וניל הוא רק אשליה. מוקה הרבה יותר טעים (ואני אומר את זה אחרי שנים של נטייה לווניל
).

tamaguchi girl

New member
אוי נכון לא חשבתי על העטיפה../images/Emo122.gif

תודה על האזהרה^^ והקפאה? מי היצירתיים, מה הבעיה בסתם קרמבו?
אני אנסה את זה בהזדמנות סתם כי זה מסקרן
[ואני איתך
המוקה ממש טעים, רק צריך להתרגל אליו אחרי התקבעות של שנים על הוניל
]

אפילו אני חשבתי על זה, וזה בא מבנאדם ש-

חימם מזלג במיקרו! D: כפי שכבר המלצתי, תכיני קרמבומיקרו. (הקפאה נשמע רע ביותר :O)

tamaguchi girl

New member
למה חיממת מזלג במיקרו?../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בכל מקרה בבית לא יוצא לי להשתמש כמעט בכלל באלומיניום/נייר כסף אז אין מצב שככה סתם זה יגיע למיקרו..אז לא קישרתי
ולמה רע ביותר? זה כמו שיש פסק זמן ארטיק קפוא, אז ככה גם קרמבו-ארטיק. אני צריכה לנסות את זה, ואם זה יהיה מגעיל תהיה לכם את ההזדמנות להגיד לי 'אמרתי לך
'.

הכנסתי אוכל לחימום ובטעות יחד עם המזלג

אבל ארטיק פסק זמן זה ארטיק, לא סתם פסק זמן שהקפיאו, קרמבו זה אממ לא יודעת מזה בדיוק אבל סמכי עליי זה 100% מגעיל קפוא
(אה, ואני לא מאלה שנהנים להגיד אמרתי לך P:)

tamaguchi girl

New member
לא נעים X: מתי שמת לב שהמזלג בתוך

המיקרו? או שלא שמת לב וקרה משהו שלא אמור לקרות? X: חחח אני סומכת עלייך אבל אני עדיין אהיה חייבת לטעום ולראות שזה באמת על הפנים..צורך מוזר כזה לוודא בעצמי
[אז את תוכלי לא להגיד לי את זה (ואני אעריך את זה מאוד
) ועדיין להיות בטוחה שצדקת P:]

פשוט נהיה ניצוץ ורעש של התפוצצות D:

ואז קלטתי שנראה שהמזלג בפנים, אבל בסדר, לא נגרם נזק ממשי... טוב אז תנסי, ואז תצדיקי את דעתי שזה מגעיל:) (ותנסי גם מיקרו, ואז אני אגיד אמרתי לך שתאהבי D:) וחלק מהסיבה שאני לא אוהבת להגיד "אמרתי לך" זה כי- אם מישהו שואל לדעתי, ואני אומרת משהו, והוא הולך ועושה הפוך,זה ממש מעצבן אותי, אז אני לא אשקיע את האנרגיה בלהצדיק את עצמי אחרי שהוא גילה שצדקתי, אני סתם אשמח קצת בלב ואדע להבא לתת לו לעשות מה שבא לו בלי להשקיע אנרגייה בלדבר לקיר... (כן, הרבה טראומות בנושא XD)

tamaguchi girl

New member
חחח תיארת את זה כמו שאני מתארת לעצמי

את המפץ הגדול
ואכן, אחרי שאנסה אני אדווח מה יצא..אני צריכה קודם כל אבל לקנות קרמבואים D: חחח וואי כ"כ כמוני XD אני לא אוהבת להגיד אמרתי לך, אבל מצד שני אני לא תמיד מקשיבה לעצות ולפעמים בנושאים מסויימים אני חייבת לטעות בעצמי..ואז אני בכ"ז אעדיף שלא יגידו לי 'אמרתי לך' P:

לאלאלא, וניל יותר טעים:)

וכן, קרמבו מיקרו זה ממש מגניב- מה שעושים זה מכניסים למיקרו לממש כמה שניות, 5 ככה (אחרת זה נהיה דוחה) ואז השוקולד נמס על הקצפת והכל נהיה רך כזה, ואוכלים אתזה עם כפית אומשהו... ממש מומלץ:) (וזה לא במקום לדבר על קרמבו כשחזרתי עכשיו הביתה ואין פה ואוכל
)

לאלאלא, קרמבו וניל../images/Emo98.gif

(אני חייבת להודות שזה אחד הדיונים העמוקים שיצא לראות פה
) בכלמקרה- קרמבו מיקרו זה ממש מגניב, תחממו כמה שניות (5 ככה) ולא יותר כי אחרת זה יהרוס אותו. אח"כ השוקולד נמס על הבפנים, והכל נהיה רך וטעים (אוכלים עם כפית) ממליצה קיצר, ושזה יהיה וניל כמובן!:) (ואני גם חיבת להודות, שזה לא נחמד לדבר על קרמבו כשעכשיו 3 וחצי, רק חזרתי מביתספר ואין אוכל!
)

tamaguchi girl

New member
תודה על הוראות ההכנה D:

אז בקיצור הקרמבו הופך לקינוח מהשורה של מקס ברנר..צריך רק קצת לפזר סוכריות מעל ואיזה כמה דובונים בצד ורוטב שוקולד..כי איאפשר בלי
[ותכלס :ם אפילו גרמתי לעצמי רעב מטורף עכשיו. איזו טעות..אין לי קרמבו בהישג יד
]

l i o r a n g e

New member
אוי יש פה כמה שהם ממש אני ../images/Emo2.gif

אני לא סובלת הרבה מאוד תכונות אנושיות, בעיקר צביעות והיגררות עם העדר. זה חנוני מצדי, אבל אני מאוד אוהבת את ערוץ 8, ובעיקר דוקומנטריים אני לא סובלת חוסר שליטה אני לא סומכת על אנשים, בכלל. אין לי חברות שיודעות מי אני לעומק (אחותי התאומה וזהו) אנשים נמאסים עליי נורא מהר, וכל חברה שלי עולה לי על העצבים באיזשהו שלב...(אז אני מפסיקה להקשיב לעומק) ביקורתיות ושיפוט קיצוני של אנשים ושל עצמי מצבי רוח (כולם אומרים שזה הגיל, אבל לפעמים זה מרגיש כמו מניה דיפרסיה חח) נטייה לקחת דברים קשה מדי אני פסימית מאוד! זה הרגל כ"כ רע):

l i o r a n g e

New member
../images/Emo108.gif

עובדות: #אני סמויה פה מאז שהפורום נפתח #אני חושבת שאני בדיכאון כבר חודש. והסיבה ממש מינורית. #אני היפוכונדרית בנוגע להפרעות נפשיות. #יש לי כלב והוא מכוער. #פעם מוזיקה הייתה חלק ממש משמעותי וחשוב בחיים שלי. היום.. פחות. #יש לי חבר והוא הכי מקסים בעולם. אנחנו מסתדרים ביחד כבר שנה וחודש למרות שאנחנו באים מרקעים ועולמות לגמרי שונים. #אין לי מה לעשות עכשיו אז אני עושה את זה. #אני בכיתה י"א והמערכת שלי כוללת 47 שעות לימוד, המגמות שלי הן אחרה"צ ואני לא לומדת ביום שישי. #אני גרה בחור שנקרא מצפה רמון. אין פה כלום ברמת הכלום. #אני מנגנת בגיטרה בס ולא מתה על זה #אני לא טובה בלסיים דברים #יש לי ידיים שמאליות ואני נזק, אבל אם אני עושה משהו בצורה טובה הוא יהיה מושלם. #התחלתי דיאטה לפני שבוע וירדתי קילו וחצי מאז. [אני מתעצלת לעשות ספורט] #אני מרוקאית. #אני קוראת כל יום לפחות שעה. #טלויזיה זה לא אטרקטיבי #אני אוהבת לצלם. #מתמטיקה זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות לי.
הרגלים: #כל יום שעה בטלפון עם החבר. #להכנס הבייתה, להוריד את התיק והנעליים #לשים מוזיקה לפני השינה #לפתוח דף אינטרנט עם שלוש לשוניות; פייסבוק, תפוז ואימייל. זהו. אני לא ממש אדם של הרגלים.
מטרות וחלומות: #להיות מאושרת. #לא לחיות פה. #לעשות מספיק כסף. #לקעקע על עצמי את המילה "הומאוסטזיס" ועוד כמה דברים. #לגדל חתול בדירה ורודה. התמכרויות: #אין

כינוי מוכר!

חשבתי שאת הרבה יותר מי"א:O חח מענין למה (אני סמויה בא"א איזה 5 שנים ככה
)

l i o r a n g e

New member
../images/Emo69.gif

אנחנו לא אוהבים סמויים.
סתם, אנחנו כן. אבל תכתבי, זה מגניב.

חחחחח

יצאתי מהסמיות ליום יומיים לפני שנה ככה, אבל לאיודעת, אני לא באמת אלטרנטיבית וזה, פעם אולי יותר... (אולי אני אעשה קאמבק:])

למעלה