החיים האלה הם המקום בו הבלתי אפשרי יוגדר

שירלית

New member
החיים האלה הם המקום בו הבלתי אפשרי יוגדר

כאפשרי... האמת שאחריי שמישהו אמר לי שנראה לו שאני "ילדת אינדיגו" הייתי רוצה לשאול ואולי להבין באמת מה זה אומר.. מה ההבדל בין אינדיגו לקריסטל ולקשת.. באותו הרגע בו דיברו איתי על המושג "ילדי אינדיגו" עלתה בראשי תמונה מאד ברורה של אדמה ואינדיאנים וצבעים.. והלוואי שאמצא כאן כמה תשובות לחיפושים הבלתי פוסקים שלי אחרי המשמעות שבתחושות ובחוויות החושים הבלתי "הגיוניות שאני חווה" הלוואי.. אשמח לכל רסיס מידע או הפניה לקישורים נוספים.. ושיהיה לכולנו רק אור סגול ורך אני

שירלית

ראשית, מהן תחושות הגיוניות או בלתי הגיוניות. מי מגדיר אותן כך? כל מה שאת חווה הוא הגיוני - את הרי חווה אותו, לא? יש היום ביקום הרבה ילדים, נערים ומתבגרים שיכולים לחוות חוויות, שלא נתפסות בחושים של כולם, לדוגמא: לראות צבעים, לשמוע קולות, להבחין ביישויות, לקבל מסרים ... אינני יודעת מה את חווה, אבל חשוב שלא תבהלי. תהיי קשובה למה שקורה לך ... ותלמדי את עצמך. תתחברי ליכולות שלך. כל אדם, לא משנה מה הוא בהגדרה, צריך ללמוד את עצמו. כל אחד מאיתנו מיוחד במינו ושונה מהאחר, ומה שחשוב הוא שתלמדי להכיר את היכולות שלך. אם תסכימי לכתוב מה את חווה אולי יהיו פה גם אנשים שיוכלו להסביר לך יותר על הדברים. ולגבי ראיית האינדיאנים. הנשמה שלנו זוכרת את כל המסעות שעשינו לאורך השנים. יתכן .... שבאחד המסעות שלך היית אינדיאנית והנשמה שלך זוכרת זאת ומעירה בך את הידיעה. אני יכולה לספר לך, שלפני 15 שנה הייתי בארה"ב והדבר שהכי רציתי היה לטייל בחנויות אינדיאניות. היה שם קסם שכל גופי הגיב אליו... כשחזרתי לארץ, יצאתי למסע פנימי, והיום אני מחוברת לאמא אדמה ולבעלי בריתה וחווה אושר שנשמתי מכירה כבר כמה עשרות שנים... צאי למסע שלך בשמחה ובפתיחות וגלי מי את. ההגדרות לא משנות. מה שחשוב הוא - מה את עושה / איך את מתקדמת / איך את משתמשת במה שיש בך? בהצלחה סמדר .

שירלית

New member
וואו...

קשה לי לשים את היד על הנקודה במדוייק אבל אני אנסה.. אני קוראת כבר כמה ימים על העניין אחריי שחברה אמרה לי ששמעה את השם הזה ילדי אינדיגו.. כל מה שקראתי כאילו היה כתוב עליי מעולם לא הרגשתי או יותר נכון לא רציתי להרגיש שונה ורוחנית יותר מכולם וזה גם עיקרו של העניין תחושתי אינה כי הדברים שאני חווה מיוחדים זה נראה לי כמו הטריוויאליות הרגילה ולקח לי לא מעט שנים להבין שלא כולם חשים את התחושות שלי.. אבל עדיין הרגשתי מאד אמיתית ואמיתות החוויות שהיו הן חלק מחיי ולא הטלתי בהן ספק מעולם. אבל רוצה הגורל (או אלוהים )אין לי בעיה לקרוא לו בכל מיני שמות.. להסביר לי פעם אחרי פעם כי אני לא כמו כולם. משהו בווליום אצלי גבוה יותר.. משהו בתחושות, אני מודעת מאד לחושיי המחודדים וחשה לא מעט בחוויות שברור לי שהן שלי אף שאין לי סימן "אמיתי" ו"מציאותי" שמעיד על כך בזכרוני.. יש לי עניין עם הצבע הסגול.. מאז היותי ילדה קטנה ממש.. עניין שחבריי יגידו שהוא "פסיכי" אני נמשכת אליו כמו מגנט ומרגישה טוב רק בנוכחותו.. וגם בימים שניסיתי "להתנצל על זה" הבנתי שזה עמוק מידי כדי שאוכל להתכחש לעניין.. עמוק מיידי.. אני חייבת להגיד שגם נפגעתי מאד מהייתי אינדיגו.. בשנות הילדות לימדו אותי החיים כי אני צריכה למתן את הרגש שלי ולא לתת לו להכתיב את דרכי ואני חשתי כאילו מורים עליי לקטוע לעצמי את רגליי! כאילו החברה מצפה ממני באמת למרות כל מה שהיא מקבלת ממני, לחתוך את רגליי במו ידיי עם סכין בלי הרדמה.. זו היתה התחושה.. והיו לי שנים של התנתקות מהרגש עד שהגעתי לכמעט מוות.. ושם היה אדם שאני חושבת שאפילו לא מכיר את המילה אינדיגו (אבל הגדרות אף פעם לא עשו עליי רושם..) ואמר לי שהמצב גרוע שחררתי מולו והוא עזר לי לעבור את החזרה א עולם הרגש שאלו היו שנתיים של פאר ריגשי במחינתי וחזרה לאמון בנפשי זהו בעצם בערך.. אפשר לקשקש עוד הרבה.. תודה סמדר על תגובתך.. לעיתים צריך שמישהו יזכיר לך שאם אתה הולך בדרך כלשהי ומרגיש איתה טוב אז זו כנראה דרך האמת שלך! שיהיה לכולם שבת של אדמה ואור ומים

טליה Talya

New member
../images/Emo23.gifאת שונה ומיוחדת!!!ובאת לעולם

כדי לתת מעצמך ולא כדי שתהיי דומה לאחרים. גם אותי חינכו לשים מעצורים לרגשות "את רגישה מדי" "את לוקחת יותר מדי ללב" "את צוחקת חזק מדי".... והיום אני עדיין עובדת די קשה לשחרר ולהשתחרר מכל המנטרות האלה שבלמו אותי.... האמיני שאלוהים ברא אותך כפי שאת כי באמת יש לזה סיבה טובה התחברי לרגשות העמוקים שלך ואל תתני לאחרים "לקצוץ את כנפייך" האנשים הנכונים שמתאימים לתדרים שלך וקו מחשבתך יתקבצו סביבך ויחד תוכלו להעצים את האור הסגול!!
שבת קסומה
טליה

צעדי קדימה באומץ

לא משנה אם את ילדת אינדיגו או ילדה מיוחדת מסוג אחר. מה שחשוב הוא, שתצעדי עכשיו קדימה באומץ, תוך הקשבה אמיתית לכל הקסם שבך. התעטפי בצבע הסגול, קני פרחים סגולים, חפשי שירים סגולים ... ותחגגי את מהותך. התחברי לקסם, לבלתי ידוע, להקשבה הפנימית, לרגש ולמתנות המיוחדות שלך... אני אישית אשמח לשמוע מה שלומך בעוד חודש. בהצלחה

טליה Talya

New member
היי שירלית../images/Emo24.gifברוכה הבאה../images/Emo39.gif

יו...כתבתי לך וכתבתי ובסוף הכל נמחק... את יכולה למצוא המון חומר באינטרנט על ילדי האינדיגו/קריסטל/קשת ויש כבר גם....ילדי הכוכב.... אני באופן אישי לא אוהבת את הקיטלוג והמידור. אני בהחלט יכולה להבחין בדור חדש של צעירים וצעירות/ילדים וילדות ששונים מהותית מדורות הקודמים. כל ילד מגיע לעולם עם יכולות על חושיות מפותחות השאלה מה עושים עם זה.... אם נותנים מקום ליכולות הללו-מבחינת הקשבה,הבנה,הכלה או שמבטלים זאת כלאחר יד. מה שבטוח שניתן להבחין כאן בשינוי קשה לשים את האצבע על משהו מדוייק. אני באופן אישי גם נמשכת מאוד לאינדיאנים אני בטוחה שהשאלות שעולות בך עכשיו אמורות להעיר אצלך נקודת מבט מסויימת או איזושהי עבודה פנימית שאת צריכה לעשות עם עצמך כדי להכיר עוד צדדים מיוחדים שיש בך.

למעלה