החלטתי שאני רוצה להתנסות עם בן

nכמ

New member
אני מציע שתרשום לאטרף.

יכול להיות שאפשר גם דרך קופידון להכיר (צריך לבדוק) בכלל אתה גם יכול ללכת למסיבות או לפאבים של הומואים עם חבר. וקרטושקה חולה עלייך

marik

New member
דווקא חשבתי פעם על כבשה ../images/Emo3.gif

יכול להיות להיט, לא???
אני לא אומר שזה חובה, אני אומר שיש אנשים שצריכים לנסות כדי להיות בטוחים. אף אחד לא מתלבט אם הוא נמשך לכבשים או לא. אבל יש כאלה שכן מתלבטים לגבי משיכה לגברים. ועד שלא טיפסתי על צוק, לא ידעתי שיש לי פחד גבהים, אגב! במקרים בהם יש התלבטות ובלבול, אפשר לנסות ולבדוק מה האופציות, לבחון אותן וככה להגיע לפתרון יעיל וחכם יותר מלנחש ולשער שהדרך הנכונה לפעול היא מה שאני חושב... מבלי באמת לדעת מנסיון מוכח ומעובדות! ושוב, לא חובה! ממש לא!! ויש המון סוגים של אנשים. ולא בכל דבר...

דוידו 16

New member
החלטתי שאני רוצה להתנסות עם בן

עד שאני לא יעשה את זה עם בן אני בחיים לא ידע עם אני הומו או לא אז החלטתי שאני רוצה להתנסות. אתם יכולים להציע לי איפה אפשר להכיר אנשים אבל לא בצ'אטים כי כולם שם פדופילים בני 40 אני רוצה מישהו בגיל שלי וגם שיהיה כמה שיותר דומה לילד ההוא שסיפרתי לכם שאני מאוהב בו. איך אפשר למצוא?

moranu

New member
טוב אז ככה

קודם כל באינטרנט לא כולם פדופילים למרות שיש הרבה והמלצה תירשם לאטרף דייטינג יש שם הרבה כוסונים בכל הגילאים למרות שמשם לא יצא לי כלום
אבל המלצתי היא שתירשם לשפ

marik

New member
נכון....... ../images/Emo10.gif

גם לי לא יצא משם כלום... איזה אתר מוזר זה....

bios

New member
שני דברים

קודם כל, אני לא חושב שחייבים להתנסות בשביל לדעת מה הנטייה המינית שלך. הנטייה המינית תלויה במשיכה המינית ולא במימוש שלה. אם אתה נמשך רק לבנים (או כמעט רק לבנים) - אתה הומו, אם אתה נמשך גם לבנים וגם לבנות - אתה בי, ואם רק לבנות - אתה סטרייט. די פשוט לדעת למי אתה נמשך, אם כי לפעמים קשה להפריד בין משיכה מינית למשיכה רגשית (לדעתי רק המינית באמת קובעת). דבר שני - אתה יכול להכיר בנים בלי הבעייתיות של האינטרנט במסגרות מיוחדות של נוער, כמו "הנוער הגאה" של האגודה, ו"הצבעים שלנו" של מר"צ.

marik

New member
לפעמים...

אתה מבולבל ולא יודע להגדיר את ההרגשה שלך... למשל, אני ישאל אותך - אתה אוהב שוקולד חריף? איך תדע לענות לי אם לא טעמת מעולם שוקולד חריף?? אחרי שתטעם תוכל לומר לי אם כן או לא לפעמים יש מקרים מסויימים ויש אנשים ספציפים שצריכים להבהיר לעצמם את הדברים קצת יותר בבהירות

bios

New member
זה לא אותו הדבר

משיכה מינית זה דבר שקיים כמעט אצל כולם ומתעורר אם רוצים ואם לא. אנחנו מוקפים באנשים משני המינים ובתקשורת שמציגה אותם ברמות שונות של לבוש :) שוקולד חריף זה דבר שרוב האנשים לא יתקלו בו במהלך חייהם, ואם הם לא ישמעו עליו, גם לא יעלה בדעתם שזה משהו שהם צריכים לנסות. בגלל שמשיכה מינית היא דבר כל כך בסיסי, יש לה קיום בלי קשר לניסיון - אתה יכול להיות הומו כל החיים בלי לקיים יחסי מין הומוסקסואליים אפילו פעם אחת, ולעומת זאת, אתה יכול לקיים יחסי מין הומוסקסואליים המון פעמים וזה עדיין לא יהפוך אותך להומו. לכן התנסות יכולה בהחלט לעזור להבהיר דברים, אבל היא לא הכרחית בשביל לדעת את הנטייה המינית. הנטייה המינית היא קודם כל בראש שלך ובקשר שלו עם הבחור שם למטה :)

marik

New member
אז במה מתבטאת ההומוסקסואליות?

אם אני הומו כל החיים ולא קיימתי יחסי מין הומוסקסואליים והייתי עם נשים כל חיי... אזי אני בי! יש כל מיני סוגים של אנשים - וגם את אלו שצריכים להתנסות כדי להבין ולדעת כי הם מבולבלים. הם צריכים להיות שם כדי להיגעל ולהידחות ואז להבין שזה לא הם! אני למשל, לא צריך לנסות שום סוג של סם כדי לדעת שאני לא נוגע בזה. אני לא צריך להיות עם אישה כדי להיות בטוח שאני הומו. אבל אני בטוח שיש אחרים שהם ההיפך ממני... וזה לגיטימי.

bios

New member
ברור שזה לגיטימי

אני פשוט אומר שזה לא הכרחי. התנסות יכולה לעזור להחליט, אבל לא כדאי להסתמך יותר מדיי על התנסות בודדת, כי היא יכולה לפעמים להיות טראומטית ולא מייצגת. צריך לצרף את זה לניסיון היומיומי שלך לגבי על מי אתה מסתכל יותר, איך אתה מגיב לעירום נשי/גברי, וכו'. ובנושא הכללי - לדעתי גם אם היית כל החיים שלך עם נשים, זה לא הופך אותך לבי או לסטרייט אם אתה נמשך בעיקר או רק לגברים. חלק גדול מההומואים יכול להיות עם נשים, ולפנטז על גברים או סתם להנות מהקטע הפיזי של הסקס (גם אם פחות מאם הם היו עושים את זה עם גבר). או אם נחזור להשוואות עם אוכל - אם אתה לא אוהב דייסה, אבל הכריחו אותך כל החיים לאכול דייסה, זה עדיין לא הופך אותך לאוהב דייסה. הרי אם להומוסקסואליות יש בסיס גנטי, אנחנו לא היינו כאן בלי כל ההומואים שחיו חיים סטרייטיים עם נשים והעבירו את זה הלאה...

resputin

New member
הומוסקסואליות מתבטאת

בעיקר במשיכה וגם באופציה+רצון לפיתוח רגשות תחת כוונה להקים מערכת יחסים זוגית עם אותו המין. אם אתה הומו ולא קיימת יחסי מין הומוסקסואליים והיית כל חייך אם נשים אתה לא ביסקסואל, כי עצם העובדה שאתה שוכב אם אישה לא הופכת אותך לביסקסואל, אלא רק אומרת שאתה שכבת עם אישה. כל עוד אתה לא נמשך לנשים, מתגרה מהן או יכול\רוצה להכנס איתן למערכת יחסים זוגית ולא-אפלטונית אינך ביסקסואל. הרבה הומוסקסואלים במהלך חייהם שכבו עם נשים, אפילו פעם אחת, תוך ידיעה מלאה שהם לא נמשכים או ימשכו לנשים בעתיד, שלא נדבר על קשר. מדוע? התנסות, לא יותר. זו גם עובדה שהומוסקסואל ששוכב עם אישה, כל עוד יש לו זקפה -ולא משנה אם הוא חושב על בראד פיט או על דיוויד בקהאם ולכן תשאר הזקפה- מעצם האנטומיה שלהם הוא בשלב כלשהו יגמור, אז הוא גם תפקד וגם גמר, אז? זה הופך אותו לביסקסואל? הוא לא חשב על אישה בתהליך הזה, אלא פשוט (ביטוי מגעיל לפנייך) 'זיין חור'. אני חושב שאין צורך בהתנסות בשביל לדעת למה אתה נמשך ולמה לא, מעצם היותך יצור מיני השולח ומקבל מסרים מיניים ישירים ועקיפים במשך כל חייך. כאשר אתה מגיע לשלב בו אתה מתחיל לפרשן את המיניות שבסמלים ולהפוך אותה לחלק פעיל בחייך (להלן, גיל ההתבגרות), אתה תמצא את עולמך- בין אם מול העיניים (חברים, אנשים ברחוב, המין שלך, המין הנגדי), באינטרנט (כמה פעמים שמעתם על אנשים שגילו את המיניות שלהם הרחק הרחק בגיל ההתבגרות, אחרי שהם חשבו שהם סטרייטים ואפילו הייתה להם חברה, אבל הם מודים שהם עינגו את עצמם מפעם לפעם בתמונות של גברים, או הסתכלו על גבר בסרט פורנו פעם?), בראש שלך (חלומות, פנטזיות. יכול להיות פעם אחת, יכול להיות מוטיב חוזר.).. בכל מקום. בואו נודה בזה, העולם שלנו הוא עולם מלא במין והוא נמצא בכל מקום, השאלה היא מתי אתה מתחיל לפרשן את הסמלים והופך להיות לעוד חלק מהפילוח. אומנם, יש המון אנשים שצריכים 'אישור'. להיות עם גבר בשביל 'לפסול' אופציות, או 'לפתוח' אופציות- עקרון של "אם אני אהנה אז.." ו"אם אני לא אהנה אז.." ויודעים משהו? זה בולשיט, בדיוק כמו שכתוב למעלה. שאלה לאנשים היותר מבוגרים ויותר מנוסים פה: כמה פעמים יצא לכם להיות עם אנשים שהם סטרייטים מתנסים? ואחרי זה הם "חזרו ללהיות סטרייטים"? זה אומר שהם לא גמרו? זה אומר שהם לא נהנו? הגוף האנושי הוא דבר שנורא קל להסב לו אושר והנאה, אתה רק צריך לדעת מה לעשות (והגוף הגברי הרבה יותר פשוט, באלפי מונים) ככה שאם אתה היית עם מישהו\מישהי ונהנת זה אולי יתן לכל הפנטזיות שלך גושפנקא או\ו אור ירוק, אבל אתה לא חייב את זה בשביל לאושש את הפואנטה שאתה מאונן כבר שנים על תמונות של גברים ו"יצא לך פעם להסתכל על גבר בסרט פורנו"..

תירשם לאתרי היכרויות

אני אישית נמצא באטרף דייטינג www.atrafdating.co.il ויש גם את האתר צ'ק מיי כוס (שאני לא ממש ממליץ עליו) www.chekmeout.co.il ואם אתה בארון בשום פנים ואופן אל תשים תמונה גלויה שלך אלא אם כן לא איכפת לך אז זה משו אחר :)

marik

New member
הלו הלו

מה זה הפרסום הזה של אתרים מתחרים??? רק לצאט של תפוז!!!!

למעלה