החל ממחר בבוקר צפויה שביתה כללית של

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

רכבת ישראל ושל שדות התעופה, נתב"ג והפנימיים, אלא אם כן יחול שינוי של הרגע האחרון בעקבות פגישתם של שר האוצר ויו"ר ההסתדרות.

sahchar

New member
מה? לא תהיה רכבת? חכו לקטסטרופה

רכבת ישראל ושל שדות התעופה, נתב"ג והפנימיים, אלא אם כן יחול שינוי של הרגע האחרון בעקבות פגישתם של שר האוצר ויו"ר ההסתדרות.
מה? לא תהיה רכבת? חכו לקטסטרופה
ביום חמישי.......

רז 1978

New member
שאלה לי אליכם

שאלה לי אליכם
מה דעתיכם על זה שרכבת ישראל מצטרפת לשביתה?(אם וכאשר תהייה) מצד אחד אפשר להבין את שביתת ההסתדרות על כך שעובדים ברשיות לא מקבלים משכורות כבר הרבה זמן אבל השאלה שלי אליכם היא האם יש הצדקה להוסיף את הרכבת לרשימת השובתים ולפגוע עוד יותר באזרחים הזקוקים לתחבורה ציבורית?

mucool2

New member
והדואר?

שאלה לי אליכם
מה דעתיכם על זה שרכבת ישראל מצטרפת לשביתה?(אם וכאשר תהייה) מצד אחד אפשר להבין את שביתת ההסתדרות על כך שעובדים ברשיות לא מקבלים משכורות כבר הרבה זמן אבל השאלה שלי אליכם היא האם יש הצדקה להוסיף את הרכבת לרשימת השובתים ולפגוע עוד יותר באזרחים הזקוקים לתחבורה ציבורית?
והדואר?

kobiz99

New member
שביתה שלא מכאיבה גורמת נזק יותר

שאלה לי אליכם
גדול. ככל שתכאיב יותר תהיה קצרה יותר והפתרון מהיר יותר. קוביז

אינני יודעת מה הפתרון אבל

גדול. ככל שתכאיב יותר תהיה קצרה יותר והפתרון מהיר יותר. קוביז
אינני יודעת מה הפתרון אבל
בתור עובדת עירייה לשעבר עברתי את הסיוט הזה של אי תשלום משכורות כמה חודשים זה הביא אותנו למצבים איומים שממש לא בא לי לספר בפומבי, תאמינו לי זה סיוט. למעשה בנושא הקרנות עדיין חייבים לי כספים. אין לי מושג איזו סוג של שביתה יותר אפקטיבים, אבל אני יודעת על בשררי שהשביתה מוצדקת.

RunNGun

New member
בעניין השביתה ברכבת

בעניין השביתה ברכבת
מה זה אומר? שאין רכבות? כלומר, נניח וביום ה' (אם השביתה נמשכת עד אז) אני צריך לעלות על רכבת מסוימת, אין מה לבוא לתחנה?

urilei

New member
זה בהחלט מה שזה אומר

בעניין השביתה ברכבת
מה זה אומר? שאין רכבות? כלומר, נניח וביום ה' (אם השביתה נמשכת עד אז) אני צריך לעלות על רכבת מסוימת, אין מה לבוא לתחנה?
זה בהחלט מה שזה אומר
בכפוף לכך שהשביתה תצא לפועל כמובן ויש להתעדכן גם במהלך היום אם לא הסתיימה השביתה

urilei

New member
מצויין!

מצויין!
ראש העיר הבטיח לי ספירת תנועה בימים הקרובים לצורך הארכת שעות פעילות הנת"צ דווקא יום אחרי שהוא הבטיח את זה משום מה התנועה זרמה מהר יותר...

ala40

New member
ברוך השם ,אולי יעשו סדר סוף סוף

מצויין!
ראש העיר הבטיח לי ספירת תנועה בימים הקרובים לצורך הארכת שעות פעילות הנת"צ דווקא יום אחרי שהוא הבטיח את זה משום מה התנועה זרמה מהר יותר...
ברוך השם ,אולי יעשו סדר סוף סוף
הגיע הזמן לניקיון מקיף ,אך אני לא ממש מאמין שזה יקרה נקוה לטוב יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה