החרדים רואים איך השמאלנים מרוצים מהסנקציות על נצח יהודה ומבינים עוד יותר כמה שאין להם מה ללכת לצבא ליחידות חרדיות.

marabo

Well-known member
תראו בסרט הזה כמה חכם הרב החרדי הזה, לא נותן לשמאלנים מאחים לנשק לסובב אותו

The Real Big Joe

Well-known member
אז הוא יגיד מי שקורא לחברון התנחלות יפתח גורה על נצח יהודה והוא אוייב המדינה, בויכוח שלכם אין מנצחים
השוואה מטופשת. אבל מה אתה כבר יכול? שיך מוניס היא תל אביב והיא נמצאת בגבולות המדינה. חברון לא.
ועל "נצח יהודה" פתחו האמריקאים ג'ורה, בגלל התנהלות שלה שאינה קשורה ללחימה או או הגנה על המדינה.

איציק5111

Well-known member
השוואה מטופשת. אבל מה אתה כבר יכול? שיך מוניס היא תל אביב והיא נמצאת בגבולות המדינה. חברון לא.
ועל "נצח יהודה" פתחו האמריקאים ג'ורה, בגלל התנהלות שלה שאינה קשורה ללחימה או או הגנה על המדינה.
אתה כותב שטויות לפי תכתיבי העולם . על נצח יהודה היו שמאלנים שדחפו לפגוע בהם.

תפסיק להכניס פוליטיקה לצבא ולחפש לפגוע ביריבים פוליטים חיילים

The Real Big Joe

Well-known member
תראו בסרט הזה כמה חכם הרב החרדי הזה, לא נותן לשמאלנים מאחים לנשק לסובב אותו
שקרן מתועב. תראה לי מישהו ששמח על הסנקציות האלה. לא מפגין שוליים עם שלט תוצרת בית, או טוקביסט איזוטרי.

רוב הזמן נח

Well-known member
שקרן מתועב. תראה לי מישהו ששמח על הסנקציות האלה. לא מפגין שוליים עם שלט תוצרת בית, או טוקביסט איזוטרי.
אני עדיין ממתין שמישהו יסביר לי איך בדיוק יאכפו סנקציות כאלה :ROFLMAO:
חכה ותראה. .
מלבד זה שלא יוכלו לקיים אימון משותף עם צבא ארצות הברית, כל השאר לא הגיוני בכלל שיאכף.

רוב הזמן נח

Well-known member
ואם יאסר עליהם להשתמש בציוד אמריקאי (נשק, כוונות, תחמושת וכיו"ב?) יהיה קל מאוד לאכוף.
אם האמריקאים נותנים לנו נשק, הם לא יכולים להחליט מי משתמש בו. אחרת תפטר את הרמטכל וכל הגנרלים ושביידן יגיע לכאן לנהל לך את הצבא.

למעלה