החרמת הצגות בית לסין וגריז בגלל הצבעה של ציפי

dekel10020

New member
החרמת הצגות בית לסין וגריז בגלל הצבעה של ציפי

לצ בשנה שעברה ראיתי מספר הצגות של בית לסין שהתארחו בכפר-סבא כמו מקווה , איש הגשם ועכשיו אני מחרים את הצגות שלך מלבד הצגות של בוגרי הסמינר אם יהיו , וילך להצגות בגלל הצבעה הלא אוביקבטית לפי דעתי . אני חושב שאת לא צודקת וכמובן שלגריז לא אלך בגללך ובגלל השופטים מלבד חני שהייתה בסדר . דקל

מוררן

New member
צודק ולא צודק

אתה לא צריך להחרים את בית לסין, התאטרון הישראלי מדהים וגם ההצגות שעולות בבית לסין, למרות זאת אני מסכימה איתך ואת גריז אנל לא יראה בתאטרון עקב אכזבה גדולה מהתוכנית אתמול שהיתה לא מקצועית ואוביקטיבת. בערב אחד השופטים התהפכו ב180 מעלות וכנראה עומד משהו מאחורי ההחלטה הזאת. חבל כי שני שאולי ענקית ועוד נשמע עליה

dekel10020

New member
תגובה למור

מי שמנהלת היא החליטה וזאת ציפי פינס ולכן צריך ללמד אותה לקח ,אבל השארתי פתח קטן לראות הצגות של בית לסין רק עם בוגרי הסמינר , אני חוזר רק עם בוגרי הסמינר שמביימים או משחקים כמו שאני מתכנן מתישהו לראות את סיבת המוות של יעל נביא כי היא בוגרת הסמינר. אני לא אראה הצגות בלי בוגרי הסמינר הוא מביימים או משחקים כי יש לי כבר רשימה איזו הצגות אני רוצה לראות וכמעט לא מבית לסין ואלה הם: פלונטר רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים דבוקים חגיגה המחלוקתהנהג של מיס דייזי (הבימה) בגלל הבמאי איציק ליטל שוורץ אם לא תהיה ביום שישי אלא ביום חמישי או שבת ב9 בערב באיזה יום הצאט ועונשו וכמובן הצגות בסמינר הצגות שאני נהנה מהם כמו שוליים קשים , ביאטרצה ,ערב שירה של לורקה ותאטרון מחול מסקנה הצגה אחת בודדה לבית לסין או שניים ויותר הצגות האחרות בגלל ציפי פינס . דקל

למעלה