הטיפ היומי

orli997

New member
הטיפ היומי../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אורי בר יום 23 מאי בשעה 00:39 הגב יום ראשון ה-23-5-2010 יום א' יום איסוף אינפורמציה לגבי השבוע מה צריך וכו' , הראשון הזה בא במגמה של חיזוק השבוע , החברה והבסיס שלה, צריך המון רגישות , הרבה אנרגיה , בגדול אמור להיות שבוע חיובי אם לא נכנסים לעימותים מיותרים אפשר לוותר על העימות ולהפכו לשלום, אם ראש קצת פתוח. התאריך 23-5-2010 , ה-2... ראה/י עוד יחס לחברה אם הרבה רגישות , לא להיכנס לקטנוניות, ה-3 יציבות לבסיס היציב שלי אז רק דברים נכונים המפגש שלו יהיה רק בחודש הבא , לשמור קצת ולא לגרור חודש, הביחד-23 , אחריות חברתית לאחר לבסיס, גם רוחני וגם פיזי, הרבה עזרה נכונה תתקבל בברכה, ה-5 , על פי תורת המיספרים נותן את אנרגית השינוי הזמן לעשות שינוי גם במבנה החברתי וגם ביציבות , השנה 2010 , האנרגיה החברתית היא לכול האלף הקרוב כול שנה נותנת את המהות שלה לטובת העניין, ה-2 , נותן אנרגיה חברתית מורחבת ה-1 נותן את האנרגיה לפרט הצורך של שיתוף פעולה בינהן הוא יקבע המשך, חודש הבא מדבר על הפחד, והוא גם אמצע השנה חודש מאוד משמעותי, מאחר ועברנו מחצית חודש אז מתחיל החודש להתחבר לאט לחודש הבא, קחו בחשבון שהפחד ברובו כרגע בראש , והוא למעשה בא לעזור לשינוי דוקא ולא לדחוק אותו. תודה לכם אם יש שאלות מוזמנים לשאול , לא מובן אז תגידו ואסביר. סליחה על החוסר שנוצר בימים האחרונים אני מקווה שאני יחזור למסלול, יותר נכון. תודה אורי ושבוע טוב לכול החברים

למעלה