הטלנובלה החדשה של yes וטדי - "מגה סטאר"

YOAV2009

New member
כן אבל

זה יכול להיות בסגנון של "טלנובלה בעמ" כי היא גם צחקה על הטלנובלות, וכאן זה על ראלטי, ושמה גםנ היה בעיקר את המאחורי הקלעים, והקאסט היה -צוות הפקה, השחקנים בסדרה והמפחות שלהם. לדעתי לאחת או אחד ממשתפי הראלטי יהיה סוכן/נת, כי הוא/היא יהיו מפורסם/מת

MrHyde1

New member
כוכב נולד+האח הגדול=לא מפורסמים

אי אפשר שרק מתמודד אחד יהיה מפורסם, או שכולם (VIP) או שאף אחד. ולא נראה לי שכולם יהיו, זה גם "כוכב נולד". הסדרה לא יכולה להיות כמו טב"ע כי שם השחקנים לא היו רק מצלמים את הסדרה במשך כל היום, ואם היו מראים בסדרה רק את הצילומים זה לא היה מעניין. ב"האח הגדול" קורים דברים בתוך הווילה, מתפתחים יחסים, ריבים וכו'. רק שאני לא מבין איך סדרה אחת עם 100 פרקים תצליח להכיל כל כך הרבה דברים, גם חיי היום יום בווילה, גם מאחורי הקלעים של הריאליטי, גם "התוכנית השבועית" שבטח תהיה.

YOAV2009

New member
אז אולי בסוף לא יהיו 100 פרקים כי..

זה פורסם כי הכתבה בידעות פורסמה ב3.12.08 במקרה יש לי את העיתון שבו זה פורסם בבית) שהיו בסדרה 100 פרקים. אולי בסוף יהיו לסדרה 70 פלוס פרקים, ואולי יהיו לה בסוף 100 פרקים.

MrHyde1

New member
70 פרקים?

אבל אז זה עוד יותר קשה להכניס הכל לתוך הסדרה.

YOAV2009

New member
כן גם אני חושב שהיא צריכה 100 פרקים לפחות

היא צריכה 100 פרקים לפחות ו שכל פרק היה בערך 35 דק, לא פחות (כמו "האלופה 3"). ראטלי נמשך שלולה חודשים- למשל"דני הוליווד 2" היה 100 פרקים שבעלילה עברו שלושה חודשים. אז זה אפשרי ב100 פרקים

MrHyde1

New member
הבעיה היא לא משך הזמן

אלא כל הדברים שצריכים להספיק להראות בפרק. אני לא מצליח לחשוב בכלל איך מתחילים לכתוב סדרה כזו ואיך החלוקה נעשית. בד"ה 2 עברו שבועיים לפי מספר הימים שהם עברו

enigma14

New member
אתם יודעים מה יכול להיות מגניב

שבסדרה הזאת תהיה איזה מישהי כמו "רותי מההפקה" שתעשה עיניים למנחה XD ועכשיו שחושבים על זה אז מעניין מי יהיה בתפקיד המנחה......

MrHyde1

New member
יכול להיות שרוני דלומי כן תשחק בסדרה

כך פורסם היום ב-ynet.

MrHyde1

New member
היו בעיות עם האיחסון

אז הפורום ירד והוא מתוכנן לחזור בשבוע הקרוב.

enigma14

New member
הוא הושבת לשבוע האחרון

ביום ראשון הוא יחזור לפעילות וגם אמרו שכנראה לא בטוח תהיה הפתעה לי נראה אולי עיצוב חדש....

YOAV2009

New member
אני אוהב את הרעיון של הסדרה

לדעתי זה יהיה יפה יזכיר את "השיר שלנו " בעונה הראשונה שלה. בטח הסדרה תעלה בפברואר. דרך אגב לפי פירסום ישן לסדרה יהיו 100 פרקים. בטח תיהיה דמות של סוכנת או סוכן בסדרה.

MrHyde1

New member
למה לא בינואר?

בדרך כלל עונות החורף עולות בינואר, וגם פורסם ש-y בעשר תעלה בחודש הזה.

YOAV2009

New member
אבל הם מתחילים לצלם בדצמבר

הצילומים בדצמבר אז איך היא תעלה בינואר. הם תמיד מתחילים לצלם חודשיים קודם . או שהיא תעלה בסוף ינואר.

MrHyde1

New member
שום דבר לא קבוע

את ד"ה 2 הם התחילו לצלם הרבה יותר זמן מראש מאשר את שאר העונות של ד"ה והש"ש.

YOAV2009

New member
נכון אבל..

את "דני הוליווד 2" התחילו לצלם שלושה חודשים קודם . אבל אני לא חושב שיש סיכוי שהם יתחילו לצלם בדצמבר והיא כבר תעלה בינואר . למשל "דני הוליווד 1" התחילו לצלם בנומבר והיא עלתה בינואר.

MrHyde1

New member
עדיין קיימת האפשרות להתחיל את הצילומים

בתחילת דצמבר ולהעלות את הסדרה בסוף ינואר. כך היה עם "השיר שלנו 4", צילומיה החלו בתחילת נובמבר והיא עלתה בסוף דצמבר.

YOAV2009

New member
וגם...

למשל הטלנובלות של הוט "בובות" ו"האלופה 2" התחילו לצלם אותן חודש לפני שידור. אז אולי גם ב"מגה סטאר" זה יהיה שהם יתחילו לצלם חודש לפני שידור.

YOAV2009

New member
דרך אגב רובי דואניס כתב ויצר את "הנפילים"

הוא כתב את" הנפילים" שמאוד אהבתי , אז יש סיכוי טוב שגם אני אוהב את הטלנובלה שהוא כותב. לפי הדמויות של "הנפילים" אפשר לראות איזה סגנון מויות הוא כתב.

למעלה