הטמעת התקשוב באילת

Elishabb

New member
הטמעת התקשוב באילת

על הפעילות שלי באילת כבר סיפרתי לכם. לקראת סיום השנה, הכנתי דף המרכז את העשייה בתחום התקשוב בבתי ספר באילת. השנה מיקדנו את העשיה לא בתחום בנית אתרים, אלא בהפעלת ישמים מתוקשבים ושילובם בהוראה בבתי הספר. אתם מוזמנים לבקר ולהתרשם. אלישע

אלישע, קנאה

שעות שאני יושבת ומטיילת בין הקישורים שמחתי לראות שהראייה שלי התחדדה בעקבות מה שלמדתי בפסח. ראיתי דברים שמאוד מצאו חן בעיני ואמרתי אני מאמצת.. ראיתי דברים שחשבתי במה זה שונה מדף עבודה רגיל שניתן בעבר, רק שעכשיו אותו דף ניתן באתר.... ואמרתי את זה אני שמה לנגד עיני במסגרת : כזה ראה וחדש... חבל שאין לנו במחוז תל אביב מישהו כמו אלישע בביוף

שלומי

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שלומי

New member
אתה צודק לחלוטין!!!

אני בפורומים שלי -לא הייתי בכלל מתייחס לאותו גורם שניסה לסתום פיות ולעשות מניפולציות.אני רואה בוחרה את מה שהוא עשה. בכל מקרה זכותך לבקר אותו. אתה גם לא תקבל ממנו תגובה.

ואווו.... זה מעניין!!!

צריך לפרסם את זה איכשהו, כדי שיראו את זה אנשי חינוך נוספים.

Elishabb

New member
היי הדס-

הדגם באילת הוא בהחלט דגם מוצלח, לא במעט בזכותם של כל אותם מורים נפלאים העושים את מלאכתם נאמנה. אשמח לכל פרסום. תמיד כף לפרסם דבר מוצלח. אלישע

כבר דאגתי לפרסום...

נכנסתי לפורום הראשי וביקשתי מאריה שיבוא לכאן , יראה את "הטמעת התקשוב באילת" וידאג לפרסומו. הוא הגיב פעמיים . בהודעה הראשונה.. אמר שאכן יבוא לראות.. בהודעה השנייה אמר שראה מצא חן בעיניו, ויעביר הלאה.... "צדיקים.. מלאכתם נעשית בידי אחרים"

Elishabb

New member
שלום חיה

אן שום משמעות למרחב הגאוגרפי במציאות האינטרנטית. אם משהו שנעשה באילת הרחוקה הצליח להעשיר מישהי הנמצאת באזור המרכז, ולו גם בדבר קטן, דיינו. אלישע

אני זכיתי והאחרים?

הכוונה בחבל שאין... גם במחוז ת"א , היתה לכך שאומנם מזלי שאני חברה בפורום הנכון והכרתי את האדם הנכון.. אבל רבים עדיין המורים במחוז ת"א שעדיין לא זכו בכך. אני רואה מה קורה בבתי הספר של בנותי, חברות .. אפילו בבית הספר שלי.. היום אני מרגישה שאני ממש שנות אור קדימה סיפור שקרה: פגשתי קבוצה של חברות מורות , שאלו מה עשית בשנת השבתון ועניתי ספונטנית: למדתי לבנות אתר ולשלב בו פעילויות מתוקשבות. נדהמתי מהתשובה של עצמי ורק אז הבנתי עד כמה זה היה משמעותי עבורי, יותר מכל הלימודים האחרים שאהבתי ותרמו לי מאוד.... אז שוב
וחבל שאין מישהו כמוך במחוז ת"א

fency

New member
אפשר להציע לאלישע לקיים השתלמות

במחוז ת"א ...נראה לי שאם רק יקיים השתלמות כזו יהיו הרבה קופצים על העגלה ... חומר למחשבה - אלישע?! בברכת יום נפלא ליאנה

ההודעה היתה צריכה להיות בהמשך להדס

לא יודעת איך קפצה שורות אבל אני מסכימה עם הדס שצריך לפרסם את הטמעת התקשוב באילת... ואולי יראו במקומות נוספים... ותבוא ברכה

שמחה להיות חלק בעשיה

הי חיה, אני שמחה שאת נהנית לשוטט בין בתי הספר השונים, אפשר לומר שאני ממש מאושרת שעלה בחלקי להשתתף בהשתלמות של אלישע השנה, ולמעשה בשתיהן. אני מרגישה שלמדתי השנה כל כך הרבה, גם במהלך ההשתלמויות, (עשיתי שנה ב´ וג´ ביחד...) וגם במהלך השוטטות בפורום הזה, עם חשיפה לכל כך הרבה תכנים. השנה היתה לי עמוסה במיוחד, אם תקחי בחשבון שזו שנה ראשונה שלי במערכת החינוך, ועם חמש השתלמויות ... יש לי הרבה רעיונות לשילוב המחשב בלימוד, אך אין לי מספיק זמן ליישם אותם ,ואני מקוה שאוכל להתחיל לבנות זאת במהלך החופש ואם תהיה לי עבודה בשנה הבאה. כל מה שעשיתי, בראייה כוללת הוא קטן מאוד, ויש עוד הרבה מה לעשות וליצור אך ,,, הזמן.... צריך רק עוד מספר שעות ביממה. אסנת

Elishabb

New member
אוסנת - מגיע לך אלף התנצלויות ממני

רק עכשיו שמתי לב שהאורייאנית של בית ספר צאלים מופיע במסמך על שמה של יפה בלבד. פשלה ענקית שלי !!! יפה עצמה ביקשה ששם המורה האראי יהיה "צוות המחשוב של בית הספר". אז שוב סליחה. הבנתי ממאלי שבשבוע הבא אנחנו מתארחים בבית הספר שלכם... אז להית´ אלישע

תודה, ../images/Emo141.gif

ואיך התכנים?. האם דרך העבודה היא מה שציפית? אני כבר כתבתי שיש לי עוד תכניות רבות, אך יש לי בעיה של זמן. בשבועות האחרונים לא נכנסנו הרבה לפורומים השונים כי עסקנו בהכנת מצגות בנושא "מפרץ אילת" וזה תוצר שנבנה במספר שבועות. את התוצאות ניתן לראות בפורום של המפרץ. תלמידים מכל השכבות והרמות הציגו את העבודות שלהם. בכל מקרה, הם נעזרו באתר כדי להגיע לאתרים השונים. הבעיה הטכנית הקטנה שלנו היא שכשמכל העמדות נכנסים לרשת העבודה מאוד איטית, והתלמידים מתלוננים על הקצב, אז אני מושיבה שניים ביחד על כל מחשב. היום אני חייבת לספר היה לי שיעור מקסים. מילאתי מקום מורה חסרה בשיעור עברית, כאשר חלק מהתלמידים עבדו מול הלוח, וחלק עבדו מול המחשב, הם נהנו מאוד, קצב העבודה שלהם היה כפול, אפילו תלמידים שבד"כ מפריעים ולא מוצאים עניין בשיעור עבדו בהתלהבות. אני באופן אישי קיבלתי כאב ראש מההתרוצצויות, בעיקר בגלל שהם לא מתורגלים לעבוד איתי בדרך זו ובכל זאת - הכל באהבה. שבת שלום ואשמח לארח אתכם בשבוע הבא. אסנת

Elishabb

New member
אוסנת האם המצגות נמצאות על הרשת?

אם כן, האם תוכלי לשלוח את הכתובת? אלישע

את צודקת חיה

לאחר שנתיים של השתלמויות עם אלישע, אכן צריך אותו בעוד מחוזות. החידוש שהוא הביא , ובדרך המיוחדת שלו גרם לנו להטמיע את שילוב המחשב בביה"ס. השתלמות עם אלישע היוא חוויה מיוחדת במינה . כל פעם אני נדהמת מחדש כמה עוד אפשר להוסיף וללמוד , וכמו שנאמר "עם האוכל בא התיאבון ". ואם לא היה אלישע צריך היה להמציא אותו.

Elishabb

New member
גליה - תודה על המילים החמות

אז בואי נגלה לכולם את הסוד מאחורי העינין. העיקרון הוא פשוט - אני מלמד היום את... מה שאני למדתי אתמול. במילים אחרות - כשהלמידה עוסקת בשיתוף במציאות היום יומית ולא בנסיון להעביר "תיזה" מאחד לשני, הלימוד הופך להיות כיפי. אלישע

למעלה