הטעויות של ברק הולכות ומתרבות

drukman

New member
הטעויות של ברק הולכות ומתרבות

וכולן על חשבוננו. הבה נמנה אותן: 1. שבוע לפני המהומות, במקביל ליום הזיכרון לחללי מינכן שיש לעראפת חלק נכבד וקובע בנושא, מקבל ברק את עראפת בביתו והתגובות מהמיפגש נהדרות: איזו אוירה נעימה 2. יומיים לאחר המהומות ויותר, ברק כמעט ואינו מופיע בפני הציבור. זה אותו ציבור שאליו הוא פונה מעל הכנסת כשהוא נתקל במיעוט. כעת, הציבור לא חשוב. אילו היה קורה מצב דומה בארה``ב, היה הנשיא מופיע בכל יום בפריים טיים. לדעת ברק זה לא נחוץ 3. שוב נשבר טאבו. חייל ישראלי פצוע שוכב על הרצפה במבצר מוקף ממתין למותו. שלוש שעות המתין למותו. באותו זמן נשאו ונתנו עם הפלשתינאים האם יאותו להסכים לחלצו. זהו שטח A בשליטה מלאה של הרשות. 4. שוב נשבר טאבו, ערביי ישראל בכל הארץ הראו שהם ביחד עם אחיהם. שברו כל דבר שרפו ירו הרגו. חמודים שכאלה. רק יגמרו המהומות ויהיה עלינו לשלם עבורם מכספי המיסים כדי לתקן את החורבן שעשו בעירם. אנחנו נשלם כי לידיעתכם, סכום המיסים והארנונה בישובים הערביים נמוך להפליא. בכל האירועים האלה נושא באחריות ברק כי ראש הממשלה הריכוזי של כוללללם. חוץ ממי ששם פס עליו

אלוני.

New member
צודק

בשביל זה אנחנו כאן . היום עליתי במעלית , נכנס אדם נוסף למעלית , לחץ על אחד הכפתורים והמעלית החלה עולה, שנינו התבוננו על לוח הבקרה של המעלית וראינו ששלושה כפתורים מוארים .... שני יהודים שלוש דעות , סיפור אמיתי .

drukman

New member
אני יודע ומניח שישנן דעות שונות

אני מנסה להשפיע על ידי כתיבת דעתי בצורה סבירה ומנומקת. מי יודע? אולי יתגנב ספק לליבו של אחד?

אלוני.

New member
באי פורום זה

והם רבים מאד, הרבה יותר ממה שאתה יכול לתאר לעצמך , מורכבים מכל הסוגים והמינים . מן הסתם חלקם מבינים וחלקם לא , אבל היותר חשוב שהם לא חייבים לחשוב כמוך או כמוני . הרי אם היינו רוצים לשכנע את המשוכנעים , היינו פותחים פורום לכל מפלגה , ובהנחה שלא היו הפרעות על ידי מסתננים היינו מקבלים פורום הומוגני. אבל אז היה משעמם (-: כל החוכמה היא שכל אחד יביע את דעתו ושננסה לשמור על רמה כזו או אחרת של דיון , לא תמיד זה מצליח , לעיתים הרוחות מתלהטות , אבל שווה לנסות .

drukman

New member
אתה צודק! אכתוב לקונית

גם שמתי לב שאם אני כותב יותר מ10 שורות, אני מנותב לאתר של טעות

הם לא מבינים מה אתה מדבר

באי פורום זה לצערי הרב אינם כמו שהם מחשיבים את עצמם הם יבינו כאשר יהיה מאוחר מדי חבל על הזמן שאתה מבזבז בכתיבת השורות יכולת לכתוב רק את השורה האחרונה

למעלה