הטראקליסט של האלבום!

Endogenisis

New member
לא מרגש במיוחד.

השמות דיי בנאליים, לא מעוררים בי ציפיה כלשהי, אולי מלבד האחרון, וגם הוא לא הכי מקורי.

yael627

New member
השמות באמת דיי בנאלים ../images/Emo4.gif

אני משום מה מצפה ל8,10 ו-11...

Brombit

New member
לא נראה טוב ../images/Emo115.gif

אולי אני אאמין שגם זו מתיחה

אני היחידי שחושב דווקא

שהשמות נשמעים ממש, אבל ממש ממש טוב? באופן כללי אני מקבל מהם יותר הרגשה של מטאל, וגם יש שם כמה די מקוריים.. זה פשוט נשמע הרבה פחות קיטשי מהשמות של TSF או THOE. לדעתי לפחות. ד"א, יש כמה ביקורות ראשונות על האלבום מאנשים שהיו בשמיעות מוקדמות שלו, ואומרים שהוא ממש כבד| סדגש|.. ברוטאלי אפילו. לדוגמה: The Dutch gothic metal institution announced big changes, but all the fans of the sextet around the enchanting singer, and soon a mother of three, Sharon den Adel, may be reassured: The progress lies in additional heaviness and rediscovered love to metal, rock and pop of the 80s. It glimmers on tracks like the sumptuous "Iron", by the guitarist Robert Westerholt, which expresses his soft spot for Iron Maiden, while den Adel lets her admiration to the pop icon Sinéad O'Conner in "Sinead" out. You can notice that many of the eleven tracks stay in the up-tempo range. The band is full of power and strong emotions. "In The Middle Of The Night" is beautiful und sinister heavy metal, while "Murder" exudes a psychedelic flair. "Stairway To The Skies" is a straight power ballad with an epic feel, as well as the orchestral "Fire And Ice". "Where Is The Edge" is the symphonic one, as well as the first single "Faster", which reminds you of Chris Isaac. Alltogether it is a thoroughly exciting and thrilling album, which will help Within Temptation to capture millions of hearts again אותי זה ממש הלהיב בכל אופן. במיוחד שאחרי שראיתי את העטיפה רציתי לקפוץ מהחלון

מאור 448

New member
אני דווקא מקווה...

שהאלבום לא יהיה כ"כ כבד .. - בכל מקרה שייצא כבר !

bachner1

New member
נראה ממש טוב!

ואני בכלל חסר דעה לגבי שמות השירים... מעולם לא יצא לי להבין משהו, אפילו משהו קטנטן, על אלבום מקריאת רשימת השירים שלו, ולכן גם הפעם זה לא שונה. מבחינתי זו חשיפת פרט טכני על האלבום שלא משנה לכאן או לכאן את הציפיות שלי מהמוזיקה שבו.

bachner1

New member
../images/Emo11.gif

אני לא כזה טיפש
התכוונתי שהביקורת ששמת על האלבום נראית ממש טוב

Brombit

New member
אם הם אומרים ש"איפה הקצה" הוא סימפוני ../images/Emo115.gif

למה אני אמורה לצפות?
אבל בכל מקרה החלטתי לא להסיק מסקנות מהשמות. השמות של רוב השירים שלהם לא מעניינים

אוך נו זה בטעות שלח לי את זה ויצאתי מגעיל

אבל באמת, אולי לא תמהרי כל כך להספיד אותם עוד לפני שהאלבום יצא?.. גם לפני THOE היו בדיוק אותן תגובות אחרי WHYD והוא בסוף התברר להיות אלבום טוב. אז הפעם, שאנחנו כבר עם נקודת התחלה יותר טובה, למה להמשיך להיות פסימיים כל כך?.. הביקורות שכבר התפרסמו וגם הטריילר החדש אמור לסתום לכולנו את הפה.

Brombit

New member
מבחינתי אין נקודת התחלה יותר טובה ../images/Emo3.gif ../images/Emo115.gif

(הטריילר החדש לא לטעמי) אל תיקח קשה, אני משתעשעת, כי כבר די הבנתי שזו לא תהיה "כוס התה" שלי, אז אני צוחקת על זה במקום לבכות
אולי חלק מזה הוא שכבר לא כל כך מבאס אותי אם האלבום לא יהיה טוב... ואני אתן לו הזדמנות בכל מקרה, המון הזדמנות

למעלה