הטריילר של B5: The Lost Tales

Ambious

New member
הטריילר של B5: The Lost Tales

לא יודע אם זה היה כאן כבר או לא, אבל לא מצאתי (אם זה היה - אז תסלחו - תראו מה השעה) אבל הנה הטריילר של B5: The Lost Tales לפני זה לא ממש התרגשתי, אבל עכשיו פתאום אני לא יכול לחכות
רק חבל שלוקלי זאת לא איבאנובה

aerynsun

New member
מרגש מרגש

אבל לעזאזל לא יכלו להביא את איבנובה??? זה היה מושלם אם היא היתה. אני לא זוכרת אם היא מתה או לא. אל תענו כאן בבקשה. מעניין אם דלן (מייקל בטוח לא!
) וגריבולדי יהיו?אם לא. אז זה יהיה ממש לראות תוכנית שאני מכירה אם שחקנים שאני פחות מכירה. או אם שחקנים שאני אוהבת והם לא בסרט. נחכה ונראה.

dixie chick

New member
דלן לא

JMS אמר שהוא מתכנן "אגדות אבודות" על המינבארים ואני מניחה שהיא תופיע שם.

aerynsun

New member
בעצם הוולפיפר שעשו בשרשור למטה

זה על איבנובה מתה, לא? רשמתי שהוולפיפר עצוב אבל אני לא זוכרת את הסצנה. חחחח לא להגיד כלום PLS ואף אחד לא מתגעגע לגריבולדי אהובי? איזה דמי-ברוס ויליס הוא. פשוט תותח! (דמי מהמילה דמיון ולא דמי לכוונה של דמי מור שהיתה אשתו...חחחח)

sprqy

New member
בהחלט מרגש!!

שכחתי עד כמה המוסיקה הייתה מדהימה בסדרה!! מת לראות כבר!!!!!! מתי יוצא בדיוק??? אני רואה שלא שיפרו את הCGI בצורה משמעותית, כנראה רוצים להעניק לנו את אותו רגש שהיה לנו כמו בצפייה הראשונה של B5... או שפשוט ביוטיוב זה נראה רע?! הסיפור נראה מעניין באופן כללי אבל באמת חבל שלא יהיו יותר שחקנים שאנחנו מכירים כבר....

starfield

New member
נחמד מאוד

טוב לראות שיש את גיילן - בטח יסבירו קצת מה קרה עם המגיפה בקרוסייד. גם טוב לראות את השיפורים המשמעותיים בגראפיקה מאז שנת 2000

The Human

New member
וואאווו... ../images/Emo2.gif חזק!!!!!

איזו גרפיקה.. איזו חתיכת הפקה פנומנלית.. מצפה בקוצר רוח!!!!

Ambious

New member
כן, סטרז'ינסקי הזה מטורף ../images/Emo6.gif

"רצינו בהתחלה לעשות את כל ההפקה עם בובות גרב, אבל באולפנים לא הסכימו"

למעלה