היא ענתה

Ellis Murphy

Well-known member
בתקופה הקרובה לא נכנסת לפייס אבל היום נכנסה, אישרה אותי וענתה.

עכשיו כתבתי לה את מה שרציתי לומר לה. מקווה שלא הבכתי אותה ומקווה שגם היא באותו ראש.
אם כן אז תהייה לי סיבה לרקוד על הכסא כמו כלב שיש לו תולעים אבל גם אם לא אז לפחות אדע שניסיתי וזה שווה לי גם אם זה מוציא אותי פאטטי.
תאמינו או לא אבל זאת הפעם הראשונה שאני פונה בצורה כל כך ישירה למישהי מהעולם האמיתי...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

עכשיו כתבתי לה את מה שרציתי לומר לה. מקווה שלא הבכתי אותה ומקווה שגם היא באותו ראש.
אם כן אז תהייה לי סיבה לרקוד על הכסא כמו כלב שיש לו תולעים אבל גם אם לא אז לפחות אדע שניסיתי וזה שווה לי גם אם זה מוציא אותי פאטטי.
תאמינו או לא אבל זאת הפעם הראשונה שאני פונה בצורה כל כך ישירה למישהי מהעולם האמיתי...
כל הכבוד!!
גם אם זה מביך אותה או אחר ,אתה בתחושתך תהייה שלם ולא תישאר בחוסר וודאות או תסכול שלא ניסית,לטעמי,עשית מצויין-עכשיו הכדור אצלה.

Yakir4179

Well-known member

היי לא אמרת אם היא נשואה , יפה
שאישרה חברות, לא נראה לי שהיית צריך ליפול עליה ישר מה שנקרא, הדרייב להוציא טלפון ואז להתגלגל בשיחה, טוב תראה מה משדרת , העברת את הכדור אליה מה שנקרא, עכשיו אתה תתבשל עם עצמך בגללה

Yakir4179

Well-known member

שאישרה חברות, לא נראה לי שהיית צריך ליפול עליה ישר מה שנקרא, הדרייב להוציא טלפון ואז להתגלגל בשיחה, טוב תראה מה משדרת , העברת את הכדור אליה מה שנקרא, עכשיו אתה תתבשל עם עצמך בגללה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה אנחנו בני 16?
"תתבשל עם עצמך,,,
אנחנו אנשים מבוגרים, היא מצאה חן בעיניו,הוא מנסה וזה הרבה פחות מתסכל בתחושת הפספוס או הלקאה עצמית שלא ניסית.
"

Yakir4179

Well-known member
מה אנחנו בני 16?
"תתבשל עם עצמך,,,
אנחנו אנשים מבוגרים, היא מצאה חן בעיניו,הוא מנסה וזה הרבה פחות מתסכל בתחושת הפספוס או הלקאה עצמית שלא ניסית.
"
היי זה נכון אבל אל תשכחי שיש הבדל בין מי שנדלק עלייך לבין מישהו שאולי חברותי ומקסים ונחמד אבל בעצם לא ד מעוניין בקשר מעבר או מפחד לבגוד וכו , מנסיוני עם נשים רואים את זה וזה מורגש באויר, לא מעט גברים מהדחף להשיג בכל מחיר ולהוציא מאיזון ויש כאלו שגם התחתנו כך למרות ששידרו אחרת כלפיהם, רואים לפי הפתיחת שיחה מול האישה מה קורה איתה ואך השיחה זורמת , חברות בפייסבוק ואז להוציא את הטלפון ובטלפון 2-3 שיחות וקביעת דייט ככה אני עם הפנויות , לא נשאר בקשר עם מי שאני לא הכי מעניין אותה כאדם אפילו

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היי זה נכון אבל אל תשכחי שיש הבדל בין מי שנדלק עלייך לבין מישהו שאולי חברותי ומקסים ונחמד אבל בעצם לא ד מעוניין בקשר מעבר או מפחד לבגוד וכו , מנסיוני עם נשים רואים את זה וזה מורגש באויר, לא מעט גברים מהדחף להשיג בכל מחיר ולהוציא מאיזון ויש כאלו שגם התחתנו כך למרות ששידרו אחרת כלפיהם, רואים לפי הפתיחת שיחה מול האישה מה קורה איתה ואך השיחה זורמת , חברות בפייסבוק ואז להוציא את הטלפון ובטלפון 2-3 שיחות וקביעת דייט ככה אני עם הפנויות , לא נשאר בקשר עם מי שאני לא הכי מעניין אותה כאדם אפילו
יש לך נטייה לעשות סלט,,כשאין מספיק ירקות😃החיים קצרים בלי זיוני מוח,יש עניין וזהו,בלי יותר מידי דרמה-על כלום.
והכי חשוב-אתה לא גבר נשוי,ומה שחל עליו הוא לא עלייך.

Yakir4179

Well-known member
יש לך נטייה לעשות סלט,,כשאין מספיק ירקות😃החיים קצרים בלי זיוני מוח,יש עניין וזהו,בלי יותר מידי דרמה-על כלום.
והכי חשוב-אתה לא גבר נשוי,ומה שחל עליו הוא לא עלייך.
פעם לא ראיתי בעיניים מה שנקרא שרציתי לצוד, תתפלאי גברים נשואים כבר לא מתביישים לפנות לפנויות גם בפייסבוק וכו יש הצפה ברשת מה שנקרא, כולם מתים לזיין מה שנקרא ומוכנים לעשות הרבה , דיברתי על הפינג פונג בין 2 המינים בדרך להכרות , אני כיום מחזר אחרי מי שמצאתי חן בעינה על התחלה , אך אומרים שומר על יחסים טובים עם החברה מסביב גם שאומרים לא וכו

אישון34

Well-known member

עכשיו רק נשאר להרים את זה עוד מעט.

אישוניאיש.
חובה להתקדם.

doriangray011

Well-known member
וכמו שכבר כתבתי נשים. בפרט נשים יפות מעריכות ישירות אבל לא גסות.
ספר לה שמאוד מצאה חן בעינייך ספר לה היכן ותכתוב שהיית רוצה להכיר אותה יותר מקרוב ואל תשכח להתנצל מראש על כך שאתה אולי חוצה כאן גבול.
אולי תצליח וסיפורים יהיו לך בכל מקרה.

in bal1

Well-known member
אני מעלה הרבה דברים לפייסבוק. סרטונים טיפים מקצועיים ועוד .עקב זה לעיתים פונים אלי כל מיני גברים .כדי לא לתת הרגשה שאני מעונינת אני די מהר חותכת את הדברים בנימוס.אבל הבחורה המדוברת ענתה זה אולי סימן שהיא כן מעונינת.

Ellis Murphy

Well-known member
אני מעלה הרבה דברים לפייסבוק. סרטונים טיפים מקצועיים ועוד .עקב זה לעיתים פונים אלי כל מיני גברים .כדי לא לתת הרגשה שאני מעונינת אני די מהר חותכת את הדברים בנימוס.אבל הבחורה המדוברת ענתה זה אולי סימן שהיא כן מעונינת.
היא אומרת שכרגע בתהליך עם עצמה ואני מאמין לה שזה לא רק תירוץ.
ימים יגידו...

שי12346

Well-known member
גם אני נדיר שפונה לאישה בעולם האמיתי
לפני הרבה שנים פעם אחת כשהרגשתי שמישהי מעוניינת פניתי אליה והיא מיד אמרה שמעוניינת רק בידידות.
אחת אחרת היתה מאוד ישירה אמרה שהיא מאור מעוניינת אבל לא נוח לה שהיא גם חברה של אשתי ….
ולכן עם השנים העדפתי לעשות הפרדה מלאה בן העולם האמיתי לבן העולם האסטר
שם הדברים יותר ברורים ומובנים .

Ellis Murphy

Well-known member
גם אני נדיר שפונה לאישה בעולם האמיתי
לפני הרבה שנים פעם אחת כשהרגשתי שמישהי מעוניינת פניתי אליה והיא מיד אמרה שמעוניינת רק בידידות.
אחת אחרת היתה מאוד ישירה אמרה שהיא מאור מעוניינת אבל לא נוח לה שהיא גם חברה של אשתי ….
ולכן עם השנים העדפתי לעשות הפרדה מלאה בן העולם האמיתי לבן העולם האסטר
שם הדברים יותר ברורים ומובנים .

גם אני.
אבל פה הרגשתי שאם לא אנסה אני עולו להתצער על כך עוד הרבה מאוד זמן.

אז ניסיתי.
כרגע לא יצא מזה הרבה.
אולי בעתיד ייצא ואולי לא. תלוי במצבה ובמצבי כמובן.

שי12346

Well-known member
האישה הזו כבר לא חברה של אשתי
אבל בתקופה שכן היו חברות
היו ייושבות לקפה בסלון ומידי פעם היה לה את המבט הזה ״מה הייתי עןשה לך לו״…
לא נעים בכלל …..
ומיותר לחלוטין

למעלה