הידעת?

jnus1

New member
ברגע שהיא בוכה על ה"הרוגים" וכוללת בתכם

את המחבלים. מבלי לעשות הבחנה. כשהיא לא מתייחסת לסבל של העם שלה שחוטף טילים כבר 14 שנה. פיגועים כבר 65 שנה! על חיי החיילים-ילדים שנופלים כדי שהיא תפתח את הפה המטונף שלה ותעליל עלילות דם ותוציא דיבתם רעה. כמו שרק קאפואית יכולה. אז היא תומכת בחמאס גם אם במובלע. זה התירוץ העלוב היחיד פה.

וכן, גם חפים מפשע הם לא באמת חפים מפשע ברגע בחרו בארגון טרור מזוהם להנהיג אותם. המגן האנושי בהחלט באשמתם הישירה. אך חייל לא יישרט כי הם פושעי מלחמה שמחזיקים ילדים כמגן אנושי תוך כדי יריות עלינו ועל חיילים. האשמה אך ורק עליהם!
אז אם כואב לכם תתגייסו לחמאס ותשמשו מגן אנושי.

jnus1

New member
ואוו היא גינתה את הטרור של החמאס?

מחיאות כפיים סוערות! תודה רבה! בגללכם נרגים חיילים בעזה ילדים כן ילדים! כדי שתוכלי לזיין תמוח פה בכיעור נפש מחליא. התחסדות 0מאלנית מטונפת. שום ביקורת לא צריכה להיות על מי שמגן על זבל שכמוך. תסתמי תפה ותגידי תודה שיש לך כיפת ברזל ולא טיל על הראש. 3 ילדים להזכירך, נרצחו פה בדם קר רק כיהם יהודים. לא אכפת לך כמובן. כי רק דם ערבי עוה לך את זה.
מצטער, אני חוב יותר על עניי עירי. המעוותת פה זו את וחברייך ההזויים. אני מקווה שלא יהיו לך ילדים כי לא תניקי אותם, כשיבכו, אלא חפי תינוקות אחרים להניק. גם עדיף שלא תתרבי.
ולא אני לא שמח שילדים ותינוקות נהרגים. אבל אני יודע את האמת, שצה"ל מכוון לטרוריסטים ועוה מאמץ על לא לפגוע חפים מפשע. החברים שלך מארגוני טרור, עושים שימוש ציני בילדים שלהם, כדי שיפגעו כמה שיותר. בדיוק כדי שהתעמוהל השקרית להם תעבוד. אז אנימעדיף חיי חיילים על פני תינוקות של האויב. שמניק אותם שנאה כמו ילדי היטלר

הם לומדים שם במקום פרפר נחמד, ש"כיףלהיות שאהידים" בגיל 10!
אגבבאמת הייתה תנועת נוער ערבית-נאצית בתקופת מלחמת העולם השנייה, והמופתי של יםהיה קצין אס אס המנהיג שלהם דאז. הוא גם נפגש עם היטלר. עם אלה את רצה שלום צ'מברליינית.
סעי לעזה!

בכל האמירות שלכם, לא שמעתי דבר אחד

לא שמעתי אותכם מבכים את ה 29 חיילים וקצינים שנהרגו, רק אמרתם "אנו מגנים את הטרור"

אני באמת שלא מצליח להבין איך אתם קוראים לעצמך ישראלים, יהודים ???

איפה הבכי שלכם על יותר מ 1000 טילים שנורים על מדינת ישראל, המדינה שמאכילה אותכם ונותנת לכם מקום לגור פה.

איפה הבכי שלכם על רצח של 3 נערים תמימים.

אל תגיבו על ה"רצח עם" שאתם טוענים בבוטות שאנחנו עושים לבני העוולה האלה שאפילו בני אדם אני לא רוצה לקרוא להם?

איבדתם כל צלם אנוש וכל זכות לקרוא לעצמכם ישראלים ויהודים.

אתם נגע רע שצריך להוקיע אותו מתוכנו.

אני רוצה לראות אותכם עומדים מול אם שכולה ובמקום לחבק אותה ולבכות את מות בנה אתם בוכים על מותם של נבלות.

18 ילדים ????? חפים מפשע ?????

הילדים האלה בהזדמנות הראשונה יהרגו אותכם, למה אתם כל כך מגנים עליהם. חוץ מזה שבעיניי הם ממש לא חפים מפשע. תיכף תגידו שהפולנים שגרו מעל אושוויץ הם חפים מפשע.

תתביישו לכם, גם יומכם יגיע, גם אותכם האלו שאתם מגנים עליהם בחירוף נשק יפגשו....

הרבה אמהות שקולות עומדות איתי בהפגנות

ובוכות את מותם של בנם ושאר החיילים ואת מותם של הפלסטינים. כואב להןעל שני הצדדים ....
אנחנו מחבקותים אותן ונמצאותים בשבילן אל תגיד..

הידעת?

סיבת המוות העיקרית בצה"ל היא התאבדות 57%
בממוצע לשנת 2014 ישראל מחזיקה כ 183 עצירים מנהליים פלסטינים ללא משפט
בממוצע לשנת 2014 ישראל מחזיקה כל חודש!! 136 נערים פלסטינים ללא משפט

וואו, כוחה של מילה........

בתגובה המאוד מאוד יפה שלך רק הוכחת את מה שניסיתי להגיד.

"ובוכות את מותם של בנם ושאר החיילים ואת מותם של הפלסטינים. כואב להןעל שני הצדדים ....
אנחנו מחבקותים אותן ונמצאותים בשבילן אל תגיד.. "

לא להגיד מה ??????

תקראי שוב מה שכתבתי...... בעצם לא צריך. הוכחת כבר בדיוק את מה שרציתי להגיד.

תבכי תבכי את מותם של ה"אהובים" שלך. הם לא יבכו על מותך.

ושיחקת אותה באמת,אחלה תגובה !!!!

גם אני בוכה את מותם של חיילי צהל אבל אתה שמח

את מותם של הפלסטינים.
אל תגיד שאנחנו לא עצובים על חיילי צהל

אני אסביר את עצמי שוב, כנראה שקשה לך להבין

אני אזרח המדינה, אוהב מאוד את המדינה שלי ( בשונה ממך שכל מה שאת עסוקה זה לנסות להחריב אותה )

אני שמח על מותם של מחבלים
אני שמח על מותם של כל אלו שמשתפים פעולה עם החמאס.

זו מלחמה ועם כל הכבוד ממש לא מעניין אותי אף אחד אחר פרט לעם שלי.

לא חוכמה להגיד שאת בוכה על מותם של חיילי צה"ל.
בינתיים עקבתי אחרי כל התגובות שלך ולא ראיתי איזשהו "בכי"

תעשי לי טובה, עדיף שתפסיקי להגיב.

כי אני נשבע, כל אחד המבצע הזה ממשיך אני ארדוף אותך פה בתפוז, שקט לא יהיה לך

אני מאד אוהבת את המדינה ופועלת למענה

כי אתם (הימין המשתולל) הורס את המדינה. אני פועלת למען שלום (מכיר את המילה?) פועלת נגד האלימות (משני הצדדים)
מבינה שכל נפש היא חשובה לא משנה אם זו נפש של פלסטינאי או יהודי

לפי מה שאתה אומר החמאס צריכים להמשיך לשלווח לכאן טילים..כי מבחינתם חיילי צהל הם בדיוק מה שאתה רואה אותם...

(אני ממש מפחדת שתרדוף אותי בתפוז אימלההההה)

jnus1

New member
תשחזרי את מה שאמרתי לך על זה כבר

אני לא אוהב לחזור על כל דבר פעמיים שלוש

ולריו

New member
הידעת? בשעת מלחמה בוגדים המטיפים ותומכים

באוייב (זה שרוצה לרצוח גם אותך) עשויים להיות מוצאים להורג?

ובדבר אחד אני מסכים איתך, לא צריך להחזיק עצירים מנהלתיים, יש לגרש אותם מיידית מעבר לגבול עזה.

למעלה